reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Witam z samego ranka... jak zwykle ostatnio ja ranny ptaszek jestem a potem pewnie w ciagu dnia bede zasypiala na siedzaco :-D

Kpi ja tez chetnie bym gdzies pojechala... na wiosne mialam leciec do Izraela i chyba ta podroz odlozy sie o conajmniej rok :baffled:

Lolitko no wlasnie widze ze dlugasny ten cykl....

Motylek a co sie dzialo ze wyladowalas w szpitalu?

Antylopka no wlasnie.... czy wszystko jest w porzadku.... ja plamilam wiec boje sie ze zachowawczo ginek nie pozwoli - ale z drugiej strony skoro pozwolil chodzic na basen to moze na nartkach tez pozwoli pojezdzic... no i od razu mi zapowiedzial ze dopiero po 10tc, wiec bedzie to na pewno koniec stycznia, poczatek lutego.
 
esch szkoda pisać ... było bardzo ciężko ale nie mamy to się nawzajem straszyć tylko wspierać a najważniejsze jest to że jestem w ciąży i dzidziuś rośnie :)
 
Esch - ale basen mimo wszystko jest mniej kontuzjogenny i upadkogenny niż narty. Lepiej słuchac lekarza i jak nie będzie zaleca to się nie wypuszczać. Ja tez już sie doczekać nie mogę aż mi pzowoli chodizć na fitness dla przyszłych mam, ale to dopiero od 2 trymestru... to tak jakoś z końcem lutego, ehhh... :):baffled:

Motylku - coś kiepsko ten Twój poczatek, ale najważniejsze że dzidzia silna i nie poddaje się!!:tak:

Kpi - ja właśnie wczoraj rozmyślałam czy się nie wybrać gdzieś... mam termin na sierpień (koniec) i może jakoś na wiosne na jakiś lajtowy wyjazd w umiarkowanym klimacie, zeby nabrać sił. Ale z drugiej strony wolałabym zaoszczędzić trochę urlopu, żeby móc później z dzieckiem ewentualnie dłuzej posiedzieć... no i takie uroki rodzicielstwa :D

Coś mi się chyba mdłości zaczynaja, ale tak zwykle bardziej popołudniami - kręcenie w głowie i lekki niesmak... zobaczymy jak to dalej będzie.
 
Czesc dziewczyny przerpaszam ,ze tak mało jestem z Wami , ogolenie to codziennie zagladam na nasz watek ale jakos nic specjalnie u mnie sie nie dzieje .
Chociaz powiem Wam ,ze dzis zrobiłam test i wyszła mi ta druga kreseczka bardzo blada czy moge byc w ciaży ???? czytałam ,ze na poczatku tak te testy wychodza jak u Was było ???? dodam ,ze zrobiłam go po 10 dniach od zapłodnienia jesli do tego doszlo . pozdrawaim F
 
madziu wszystko dobrze beta się podwaja z dnia na dzień :) ja miałam robioną kilka razy z racji pobytu w szpitalu jeden z wyników to 540 po trzech dniach 2500 :) gratulacje!
przy becie 1000 można juz zobaczyć pęcherzyk ciążowy przy becie 15000 można zobaczyć zarodek z bijącym serduszkiem :)

krzynia ... no ciężko było na początku ale dzidziuś widać ma charakter mamusi albo co gorsze tatusia ;)))

fleur ja robiłam w 27dc z testu strumieniowego i wyszła bardzo blada krecha (mój mąż stwierdził że sobie wmawiam że tam coś jest) tego samego dnia byłam u lekarza i zrobiłam bete wyszła 82 (powyżej 5 to ciążą). Najlepiej zrobić bete gdzieś prywatnie to będziesz miała wynik na drugi dzień w wawie cena od 25-45 zeta.
 
Ostatnia edycja:
Witam
Motylek dzieki za odpowiedz , niestety w UK nie robia bety na potwierdzenie ciazy tak mi sie przynajmniej wydaje poczekam jeszcze parę dni i zrobie ponownie test . pozdrawiam
 
Esch - to juz lepiej sie dostosować do porad gina. Basen jest o tyle zdrowszy, że mniej urazowy i bardziej oszczędny energetycznie, jeśli nie pływasz wyczynowo. na nartach nawet na małym wyciagu troche energii i sił sie zgubi. U mnie nie było ryzyka, więc miałam zgodę. do końca 5 miesiąca kontynuowałam aerobik ze swoja grupą 'nieciężarną', dopiero potem zrezygnowałam, bo juz nie miałam sily w piątek, na koniec tygodnia, po pracy na wygibasy. Lepiej i tak uważać, bo nie ma co ryzykować.
Fleur - kreska wskazuje na to że tak. To że blada, to znaczy że hcg jeszcze w niskim stężeniu. Powtórz test po planowanym terminie @ i bedziesz mogła zapisywac sie do lekarza:tak:
 
reklama
Witajcie,
Ja dzis musialam wstac o 6 i jechac na badanka... mezus mnie zawiozl a jak wrocilam to strzelilam sobie drzemka ponad 4-godzinna :-D i oczywiscie obudzil mnie moj maly Glodek :-)

Motylku to treaz najwazniejsze ze z Dzidzia wszystko w porzadku i oby juz do konca ciazy bylo bez problemow! No i wstaw sobie moze suwaczek ciazowy - bedziemy wiedzialy wtedy wszystkie na jakim etapie jestesmy :tak:

Krzynka ja sie tez zastanawiam nad jakimis zajeciami ruchowymi dla ciezarnych.... musze poszukac czegos kolo mnie.

Fleur powtorzylas test? Mozna juz Ci gratulowac?

Madzia gratulacje!!!! Tutaj masz kalkulator przyrostu betaHCG: Normal hCG Calculator Level and Pregnancy Tool
Najlepiej powtorna bete robic po 48h wtedy latwo mozna zobaczyc jak wyglada przyrost.

Antylopka ja sie dopiero ucze plywac wiec trudno mowic o wyczynowym plywaniu :-D:-D:-D A jak pojde w pon do ginka to jedno z pierwszych pytan to bedzie to o nartki!!!
 
Do góry