reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Ja też świętowałam wodą mineralną....poszła cała butla....a potem w nocy wstawałam do łazienki częściej....Obudziłam sie po 11.00 a czuję się jakbym wcale nie spała.....
Dziewczyny jeszcze raz wszystkiego Naj w 2010 roku....Pozdrawiam
 
reklama
Agi alez mialysmy pysznego szampanka z babelkami :-D Ja tez pochlonelam sam butelke i potem tylko ciagle gonilam do wc:-D
 
Drogie 30tki: Wszystkiego najlepszego w 2010!!
Aby ten rok był dla nas wszystkich - tych czekających już na narodziny swojego Maluszka :-) i tych jeszcze walczących o zaistnienie Kruszynki :confused::tak:
szczęśliwy i radosny!!!
Pozdrawiam w Nowym Roku:happy2:
Alisa
 
Czesc dziewczyny na początek wszystkiego najlepszego w Nowym Roku aby nasze marzenia sie spełniły:) .U mnie wszystko do bani w Nowy Rok pokłociłam sie z M dzis tez mały zatarg przez to nie mam ochoty na przytulania i wogóle humor do niczego ,mam nadzieje ,ze u Was milej Nowy Rok sie zaczął pozdrawiam F
 
Witam dziewczynki.
Ja to miałam udanego sylwestra :-) i nie przy wodzie mineralnej a przy "winku". Przyszli do mnie znajomi, a że jeszcze nie chcę mówić wszystkim, miałam przygotowaną butrelkę po winie z sokiem porzeczkowym... w kieliszku wyglądał całkiem jak winko, więc nikt nic nie podejrzewał... chyba nigdy tyle soku porzeczkowego na raz nie wypiłam... ufff
Siedzieli jakoś do 2:30. Padłam a wczoraj źle się czułam... chyba się sforsowałam tymi przygotowaniami. Wczoraj dzień spędziłam wylegując się na kanapie, dopiero dzisiaj dosprzątalismy mieszkanie.
Dzisiaj mój M pojechał do domu do mamy z prezentami (w tym ten jeden od "fasolki") . Zastanawiałam się jak zareaguje, ale wszystko ok było. Zadzwoniła do mnie dziękując za ten najwazniejszy prezent i mówiła, ze bardzo na niego czekała i że wielką frajdę jej nim sprawiliśmy :-D
 
hej :) Można się do Was wprosić? Też będę mamą po 30, bo za pół roku pojawi mi się 3 z przodu. Jestem na etapie oczekiwań na potwierdzenie lub wykluczenie ciąży. @ brak, objawy są. Na dniach się okaże :) Dodam, że 2 miesiące temu poroniłam wczesną ciążę, więc siedzę jak na szpilkach......
 
Madzia - no pewnie, że możesz !!! Witamy :-) No i trzymamy kciuki za potwierdzenie.
A ile się już @ spóźnia? Robiłas test, czy jeszcze czekasz? Jakie masz inne objawy?
No i współczuję straty :-(
 
hej,

witam w nowym roku i wszystkiego dobrego życzę ...
dziękuję też za miłe przyjęcie do Waszego grona ;)

u mnie Sylwester przy soczku i coli, ale za to na balu upłynął ;) udało mi się wytrzymać do 4 - wtedy nogi od tańców już powiedziały dość!!!

Suri - tak, zaglądam na wątek lutówko-marcówek w sprawie wyboru szpitala w Warszawie no i tak raźniej z sąsiadkmi mieć kontakt .... ja mam termin na koniec czerwca ... ale chętnie skorzystam z Waszych opinii ...

madzia1980 - trzymam kciuki za potwierdzenie Twojej ciąży ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry