reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Witam wszystkie 30-tki :)
Trochę mnie tu nie było, ale nadal mam nadzieję, że pomimo tej dwuletniej przerwy będę miała z kim pogadać o problemach, których ciągle nie brakuje, o radościach, które cały czas zaskakują i mam nadzieję, że będę mogła również pomóc...
Tak w skrócie o mnie...Wiek mój już znacie :) Mam za sobą nieudaną ciążę, sporo wizyt u lekarzy...Teraz jestem na etapie brania anty. Przede mną ostatnie opakowanie i miesiąc przerwy wg zaleceń lekarza, a później zobaczymy jak organizm poradzi sobie bez nich. Mam nadzieję, że wszystko wróci do normalności czyli do momentu sprzed pierwszej ciąży kiedy nie były mi znane problemy z rozregulowanymi miesiączkami czy z dziwnymi poziomami hormonów. Chyba niczego bardziej nie pragnę niż wrócić do zdrowia, żeby móc przynajmniej spróbować...Niestety od stycznia zeszłego roku nie było mi to dane :( Nadal wierzę...
 
Witam.
Mi do 30 brakuja 2 lata ,ale mam nadzieje ,ze mnie nie wygonicie ;-)
Caly czas mam nadzieje na dzidzie , juz sama nie wiem co mam robic . Niby wszystko u nas w porzadku ,a fasolki jak nie ma tak nie ma :no:.

Co do macierzynstwa po 30 to wiem ,ze lekarze mowia ,ze ciezej i ,ze wieksze prawdopodobienstwo na poronienie . No ale ja mam kolezanki ,ktore z wlasnego wyboru dopiero po 30 zdecydowaly sie na potomstwo i nie dosc tego ,ze zafasolkowaly juz w pierwszych miesiacach staran to juz 3 miechy po porodzie chodzily w 2giej ciazy :tak: Tak wiec ja tam lekarzom nie wierze :-p

Pozdrawiam wszystkie staraczki :-)
 
Ostatnia edycja:
Netula GRATULUJE!!! I zaciskam kciuki zeby wszystko bylo w porzadku!!!!:tak:

A'isha witaj na naszym watku:tak:. Obys zafasolkowala jak najwczesniej i nie czekala do 30stki ;-)

Nikola mam nadzieje ze zaraz po odstawieniu tabletek zobaczysz swoje upragnione 2 krechy!!!
 
Dziekuje Eschenbach :) tez mam taka nadzieje . Jak 5 lat temu zaczynalam starania to nie myslalam ,ze to takie trudne by zostac mama , ale nie trace nadzieji :-)
 
Netula - trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku :-)

A`isha - życzę dużo cierpliwości i wiary. Ponoć wiara czyny cuda :)

A ja od wczoraj złapałam małego doła. Znajomi starają się już o drugą dzidzię, a my nadal nie mamy tej jednej jedynej :-(Życie bywa okrutne i niesprawiedliwe. Dzisiaj na dokładkę spotkałam koleżankę, która też już niedługo będzie wybierała się na porodówkę. Nawet jej nie poznałam...Ciąża jej służy. A kiedy my będziemy myśleć o wyprawce do szpitala i o imionach dla maleństw?
 
Dzieki Nikola . Wiara czyni cuda ,wiec i tobie jej zycze. Ja mysle ,ze zycie jest sprawiedliwe tylko ,ze kazdy z nas ma inny los zapisany ,bylo by nudno jakby wszystko bylo latwe i takie samo dla kazdego. Choc nie ukrywam ,ze czasem tez sie byntuje ,ze niby czemu to ja mam czekac
a025.gif
;-)


No ale co mozemy zrobic ,buntowac sie i probowac , probowac ,probowac ... :-)

Co do imiom to my juz mielismy gotowe na samym poczatku naszych staran i do tej pory chyba juz 10 razy zmienialismy zdanie ,srednio raz na pol roku ;-)
 
Witajcie dziewczyny!
To i ja do was dolacze. A wiec mam 30 lat i staram sie z mezem o dziecko od kilku miesiecy. Na razie niestety bezskutecznie, dlatego powiem szczerze, ze zaczynam sie martwic. Mam nadzieje, ze razem z wami bedzie mi latwiej.:-)
Na poczatku wydawalo mi sie ze jeden, gora dwa cykle i na pewno sie uda, a tu sie jednak okazuje, ze sprawa nie jest tak prosta jakby sie wydawalo.
No coz, pozostaje sie uzbroic w cierpliwosc.
Pozdrawiam wszystkie 30-tki!!
 
reklama
Do góry