reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
No ja też mam taka nadzieje, ze chociaż w tym roku się uda.
Jak to u was było dziewczyny, czemu dopiero dziecko po 30-stce??
U mnie było tak że poznałam mojego męża jak miałam 25 lat, potem wyjechaliśmy do UK, zaczęliśmy się "dorabiać" i czas tak poleciał że ja już 32 kończę i bobasa nie ma :-)
A poza tym jakoś wogóle nie czuje się na swój wiek, i dopiero teraz naprawdę wiem że jestem gotowa zostać mamusią, i wiem ze mam na to warunki, bo o to nam głównie chodziło...
 
Dzien Dobry!!!


Bajeczka u mnie tak zeszlo.... slub bralam w wieku 27 lat, pozniej mieszkanie, urzadzanie itp.... a teraz jak zrobilismy badania to sie okazalo ze to wcale nie prosta sprawa :-(
 
Witam z rana :-)

U nas pogoda paskudna, mieliśmy na jakąś wycieczkę jechać a tu nic z tego. Pozostaje mi chyba zagonić M do łóżeczka:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Może coś z tego wyjdzie :-p

Eschenbach teraz jak już kolejny miesiąc się staram, to sobie myślę że mogłam tyle nie czekać. Ale z drugiej strony teraz wiem że mamy już własny kąt, mamy stalą pracę i przede wszystkim ja teraz naprawdę czuję że jestem gotowa...
Będzie dobrze :tak:
 
ja slubowalam majac 30 lat i odrazu wzielismy sie za staranka..niestety los chcial inaczej i jedna ciaze stracilam.. Od roku staramy sie o kolejna i coraz to nowe przeszkody medyczne sie pojawiaja...a nadzieja slabnie:(
 
(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)
W E S O Ł E G O
A L L E L U J A
(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)


Na Wielkanoc od króliczka,
niech Ci wpadną do koszyczka
niezła kasa i kiełbasa,
radość życia, coś do picia
i na miłość chęci tyle,
by mieć wszystko inne w tyle.


Do zobaczenia po Świętach, życzę Wam fasolek poświątecznych oczywiście ;-):-):tak::-)
 
Odezwe sie po Swietach bo mam ograniczony dostep do neta obecnie

Zdrowych, pogodnych i rodzinnych Swiat Wielkiej Nocy zycze WSZYSTKIM trzydziestkom!!!!
 
Goryczka sprobuj mierzyc tempke i poobserwowac sluz. Samo liczenie moze wprowadzac Cie w blad.... skad mozesz wiedziec kiedy masz dni plodne?? Tempka ulatwi Ci to.
Ja mam konto na 28 dni i tam sie ucze...
Zapraszam :tak:
Przede wszystkim - WESOŁYCH ŚWIĄT!!
Jeśli chodzi o obserwację i mierzenie temperatury to nie wiem czy dam radę...jeśli chodzi o systematyczność. Jestem raczej roztrzepana, zawsze wstaję 10 min po budziku i zawsze mam mało czasu. Wiem, że robiłabym to dla siebie i dla ułatwienia sobie w pewnym sensie starań. Ale ja chyba nie będę umiała... :( Buuuuu
 
reklama
ja troche siebie obserwowalam..ale mi to niewiele dalo...USG pokazalo ze ejdnak nie ma owulki.. szkoda..No ale niebawem leki bede brac to moze sie uda?
 
Do góry