reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witajcie poswiatecznie :-)

Netula na pewno sie uda :tak::tak::tak:

Goryczka zatrudnij do mierzenia tempki swojego faceta..... moj maz czuwa nad tym zeby mierzyc tempke codziennie o tej samej godzinie. Budzi mnie, podaje termometr i potem odczytuje ta tempke (czesto rowniez on ja zapisuje na wykresie).
A obserwacje robie sama.... moze jeszcze nie sa zbyt dokladne i systematyczne ale staram sie...
Zapraszam na 28 dni. Jest tam duzo dziewczyn i na pewno pomoga Ci w interpretacji!!!
 
reklama
witam i chetnie do was dolacze
mam 34 lata, polroczny staz malzenski i obecnie 4 cykl staran o bobaska
przebadalismy sie wzdluz i w szerz i wyglada na to ze wszystko jest ok, co prawda nie sprawdzalam jajowodow, ale dalam sobie czas do czerwca i jak sie nie uda pomysle o zbadaniu droznosci
przyznaje sie bez bicia ze choc to dopiero 4 cykl staran to dla mnie to az 4 i za kazdym razem jak dostaje @ to mam dola
:-(
 
Ostatnia edycja:
moni_ika Witaj:happy::-):happy:

Wiem coś o tym, u mnie tak samo 3 miesiąc starań i nic. Kiedyś myślałam że zajście w ciąże to prosta sprawa a teraz widzę że nie takie hop-siup. Tym bardziej że jesteśmy już po 30-stce. I to dodatkowo stresuje, wiadomo organizm już nie taki sam jak u 20-stki.
Wiem co czujesz, ja też mam doła co miesiąc, ale nie możemy się poddawać… :-):tak:

P.S. Dziewczyny gdzie wy pouciekałyście że tu takie pustki na 30-stkach:-p:-)
 
Witam z rana, pogoda do d…py, ciągle pada ehh… nic się nie chce przez to…:baffled::-:)baffled:
moni_ika a ty skąd w ogóle jesteś?
Pozdrówka staraczki :-)
 
bajeczka ja jestem z mazur, a dokladniej z olsztyna
u nas dzisiaj piekna pogoda, sloneczko

ale tu cichutko ..... gdzie sie wszystkie staraczki podzialy .....
 
ano cichutko.. ja dzis rano zatestowalam i blada kreseczka sie pojawila. Al niestety w poludnie zaczelam plamic.. Jutro odbieram wynik bety i zobacze co z tym fantem dalej poczac
 
ano cichutko.. ja dzis rano zatestowalam i blada kreseczka sie pojawila. Al niestety w poludnie zaczelam plamic.. Jutro odbieram wynik bety i zobacze co z tym fantem dalej poczac
plamienia moga sie pojawiac, w razie potrzeby lekarz moze przepisac duphaston
tymczasem trzymam kciuki zeby beta byla oooogromna:tak::tak:
 
reklama
Do góry