reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Esch to się ciesze, że udało się porozmawiać :tak: Pomalutku, powolutku ale..do celu ;-) Daj jutro koniecznie znać, jak wyniki wyszły. A z @ może się uda przed Świętami, to miałabyś już sporo zrobione :tak: A! No i czekam na fotki mebelków :-)
 
reklama
Witajcie,

Zbieram sie do pracy... tak mi sie nie chce... wolalabym w domku zostac i meble poskladac... wczoraj zdazylismy tylko dwie szafki zlozyc a reszta dalej w pudlach :-(

Aleczku jasne ze dam znac... juz nie moge wytrzymac... jak mi te wyniki wyszly...
przekaz usciski Antilce!!
 
Dzień dobry :-)

30-stki gdzie Wy jesteście :confused::confused::confused:

Esch na szczęście dziś już piątek :tak: Czekam na wieści o wynikach :-)

Ja dzisiaj muszę iść na pocztę, potem zakupy weekendowe, a wcześniej wypadałoby chociaż odkurzyć :baffled: To chyba biorę się do roboty.. :baffled:

Miłego dnia :-)
 
Oluś - jeszcze raz !!!!!!
Wszystkiego Naj Naj Naj Naj
i zimowa gałązka na szczęście.
i udanej imprezy życzymy Ania i Pawełek
 

Załączniki

  • drzewko.jpg
    drzewko.jpg
    58,4 KB · Wyświetleń: 27
Anusia dziękuję :-):-):-) Śliczna gałązka :-)


A to dla Ciebie
:-)



STO LAT! STO LAT! JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO, CO NAJLEPSZE :-):-):-)
 
:-Ddziękuję - rozumiem świeczek jest.............Naście ;-):tak::-D:-):-p:-p:-p do zdmuchnięcia ..........


a ta gałazka to moja własna galeria ale nie z tego roku- bo jeszcze śniegu nie było :-(
 
Ostatnia edycja:
Alus, Anusienko czyzbym o czyms nie pamietala? :-(

Ja juz po pracy... zabieram sie dalej za nasze mebelki....
Dzis bylam po wyniki badan i teraz mam metlik w glowie bo wg niektorych norm zanelzionych w internecie moj progesteron jest za niski....wyszlo mi 7,25...
 
Anusia gałązka jest prześliczna :happy: A naście świeczek oczywiście do zdmuchnięcia :-D Tylko wcześniej pomyśl sobie marzenie..;-)
Esch Anusia ma urodziny, a ja imieniny :-D Tak sobie w jednym dniu obchodzimy, a co! :rofl2: A nie miałaś podanych norm w wynikach badań? Bo czasami w różnych jednostkach są podawane. No i pewnie wynik zależy też od dnia cyklu. Tak więc się na razie nie denerwuj. Tak jak Ci pisałam, zrób spokojnie wszystkie badania, idź do dr i niech radzi, co dalej :tak: Miłego składania :-)
 
Aleczku i Anusieńko dużo zdrówka, siły, pogody ducha i wielkiej pociechy z dzieciaczków!:-)
Esch trzymam kciuki za badanka, i tak jak Alek pisze, poczekaj z interpretacją na doktora (chociaż wiem, ze to trudne), on już poradzi:tak:
Aluś super, na Gwiazdkę prawie usg Franka:-), to i dla nas prezent będzie, pooglądamy sobie:happy2:jak wyślesz oczywiście:-) Pozdrowienia bardzo ciepłe dla Antilki i Ani, oj, biedne, ze tyle w szpitalu muszą być. Ale mam nadzieję, że już niedługo będą się ciszyć sobą w domku.
Onna przepraszam, że dopiero teraz, o spacerku to już raczej po Świętach popiszemy, dobrze? Ale wtedy bardzo chętnie!:tak:Trzymam kciuki za Wasze badania i szybkie pozytywne efekty!
U nas raczkowanie i wspinanie się na kolankach, więc ciągłe bieganie za Ewcią, a noce w kratkę, niektóre okropne, inne niezłe. Mąż codziennie się rehabilituje i są niezłe efekty, prawdopodobnie na początku stycznia wróci do pracy.
Serdeczne pozdrowionka dla 30steczek Wszystkich!
 
reklama
NAjka -Bardzo dziękuję za życzenia - Oluś - i za te świeczki! zdmuchnęłam no i marzenie pomyślane :-) a co ?
Esch - jaj ajko weteranka staran napiszę tylko tyle: jesli to druga faza cyklu to zbyt nisko- miewałam podobnie - tylko poszukaj dobrego gina naprawdę dobrego który nie będzie Ci podawał luteiny na II fazę - bo tak czesto robią - tylko skupi sie na stymulacji I fazy cyklu np. clo na poczatek - bo inaczej szkoda czasu.
A my tu chcemy abyś dołaczyła do mamuś:-)
A oprocz tego zrób sobie fsh i lh w 2-3 dc. i okolo 7 dni po owulacji progesteron wlaśnie. no i warto pomonitorować cykle w usg - bedziesz wiedzieć jak z jajeczkowaniem , kiedy i czy peka pecherzyk bo niski poziom PRG jest czesto w zespole LUF. mam nadzieję ,ze nie postraszyłam - wszsytko jest do wyprowadzenia :happy2:
 
Do góry