reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

hej dziewczynki..

Właśnie wróciłam z Polski. jak zwykle szybko i krótko:tak: córunia ma prawie 17 cm od główki do pupki czyli w sumie ok 25 cm:-) wazy 450g i absolutnie wszytskie narządy rozwijaja sie jak najbardziej prawidłowo:-) Moja szyjka jest długa i zamknieta wodły plodowe OK wiec mozna by rzec idealnie gdyby nie za niska hemoglobina..:-(i ...nieprawidłowa dieta - za szybko tyję a hemoglobina za szybko w dół ..Wiec na razie lekarz na słowo honoru zalecil mi min 1 talerz warzyw dziennie zamiast tabletki a w czerwcu do kontroli..
No i zaczęłam dzidziołkowe szaleństwo zakupowe :tak: nigdy nie sadziałam że to moze być taaakie przyjemnie:-D

Kajduś gratulacje synusia!!!

Buziaki dla was wszystkich:happy:
 
reklama
Wcięło mi całego posta:angry:
Majeczko cieszę się, że z córcią wszystko w najlepszym porządku:tak:Co do talerza warzyw dziennie, chyba dasz radę. Może spróbuj również zakisić sobie czerwony barszczyk. Mi w przy anemii bardzo pomógł.
Carioca napisz czasem słówko.
Najeczko co u Was słychać?
Ewuniu ostatnio coś rzadko się odzywasz.Czekamy na zdjęcie pierścionka:happy:
Vonko zaczynam się martwć:-(
Esch jakie plany na długi weekend,może jakiś rajd:confused:
Monik minęły Ci już całkiem mdłości? Ja wczoraj miałam lepszy dzień i nawet na chwilę zapomniałam, że mnie muli:-D
Sensi może w niedzielę uda Ci się trochę odpocząć:tak:
Anusieńko :-)
Alek jeżeli posiew będzie ok to od kiedy będziesz brać zastrzyki:confused:

Wczoraj odebrałam wyniki mojego psa. Wszysko jes dobrze oprócz prób wątrobowych. Pojechałam od razu do weterynarza. Doktor powiedział, ze to nie jest aż tak wysoko, ja mogłoby się wydawać ( u człowieka byłaby to poważna sprawa).
No i psina ma przez 10 dni antybiotyk a przez trzy tygodnie Essentiale Forte i Heparegen.
Dodatkowo dietka wątrobowa. Wczoraj kupiliśmy na próbę u doktora specjalną karmę.
1,5 kg kosztuje 50 zł:baffled:Bardziej opłaca się większe opakowania, ale nie byliśmy pewni, czy psina będzie jadła. Na szczęście smakuje mu:-DCzyli w przyszłym tygodniu trzeba wziąć 250 zł w garść, auto z dużym bagażnikiem i kupić 14 kg jedzonka:rofl2:
Miłej niedzieli Kobietki:-)
 
Witajcie,

Ja wlasnie wrocilam z Zakopca!! Bylo super, piekna pogoda, opalilo mnie niezle. Bylismy w dolinie koscieliskiej i przy smreczynskim stawie!!

Antila powiadasz arbuz??? hmmm.... a ja wczoraj wcielam litr lodow sorbetowych z brzoskwini... a dlugi weekend wybywam na konferencje informatyczna kolo Brodnicy...

Majeczko super ze z corcia wszystko w porzadku!!
 
Hej Dziewuszki:-D
Sorry, że tak długo milczałam ale siła wyższa - problemy z netem:wściekła/y:
Sensi Ty nasza Herioczna Matko, Żono i Szefowo:tak: Podziwiam Cię na wszystkich frontach:tak::tak: Ciesze sie że budowa idzie w tempie błyskawicznym. Gratuluję "układu" z mamą-opikunką, to rzeczywiście najlepsze rozwiazanie. Ja mam mame 300 km od siebie wiec raczej bede musiała szukać innego wyjscia....ale mam na to jeszcze duzo czasu. Trzymaj się Kochana i nie zapominaj że Ty tez czasem musisz odpoczywać. Buziaki dla Smyka:-D

Kajdo gratuluję Synusia:happy::-D:happy::-D wreszcie wątpliwości sie rozwiały.

Alek kciuki cały czas zacisniete. Bardzo, baaaaaaardzo Ci kibicuję.:tak:

Esch Słonko, nie ma problemu, fluidków ci u nas dostatek, więc na Twój sygnał przygotuję cos specjalnego;-):-D
A swoją drogą to czasem cholery mozna dostac z tymi facetami:baffled::angry::baffled:
Ja wczoraj tez sie poklóciłam z moim pięknym. Wyprowadził mnie z równowagi a potem wydedukował ze to ja mam go przeprosić:wściekła/y:, a tak wogóle to stwierdził że nie powinnam sie denerwowac bo to szkodzi dziecku - ODKRYWCA! Och, szkoda słów! Jeszcze mnie troche trzęsie na samo wspomnienie.Ale tez nie zamierzam się uginać, nie tym razem.

Majeczko ciesze sie, że córcia wzorcowo sie rozwija, musisz tylko zadbac o siebie.....warzywka dobra rzecz.:tak: Pozdrawiam serdecznie.

Antilko no to sutuacja z psiurkiem opanowana:-) Ufffff. Czytałam o Twoich zakupach ciuszkowych:tak: ja tez zaczełam.....kupiłam sobie spodnie w Happy mum, bo moje jeansy jakos sie.....skurczyły w pasie:zawstydzona/y:
Teraz brykam w wygodnych porteczkach z wyluzowanym brzuszkiem:laugh2:
 

Załączniki

  • t098.jpg
    t098.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 23
No i za wczesnie skończyłam posta..........

Dziewczyny na piatkowym badaniu prenetalnym pan doktor stwierdził, ze wszystko ok:-)
Prawidłowa ciąża wewnątrzmaciczna, akcja serca 154 ud/min.
Uwidoczniono prawidłową budowę płodu, Nie stwierdzono o badaniu usg odwyzszonego ryzyka zaburzeń chromosomalnych. Pobrano mi krew na test podwójny. Wynik za jakies 2-3 tygodni. Potem rekalkulacja ryzyka na podstawie przebytego usg i tego testu podwójnego. Doktor mówi, że wg niego test tylko potwierdzi prawidłowość budowy z obrazu usg.

Generalnie to było miłe przezycie, obejrzelismy doładnie Dzidziolka, lekarz wszystko tłumaczył i pokazywał. Maluszek ma 61mm, machał raczkami i nózkami.
Dostalismy 5 kolejnych fotek:happy:
 
Vonko super wieści z usg:tak::-DTest podwójny chciałaś robić, czy doktor zalecił?
Fajne te Twoje spodenki. Mi też jakoś ciasnawo w dżinsach zapinanych w pasie z biodrówkami jeszcze nie mam problemu.Zauważyłam również dobowe wahania w wielkości brzuszka:rofl2:Dzisiaj wybieram się do H&M zobaczę, co tam mają dla przyszłych mam.
 
witajcie:)
vonko, majeczko ciesze sie z tak pieknych wiesci po wizytach:)
Antilko, udanych zakupow w HM
a ja jakos wymeczona po wekkendzie, wczoraj tesciowe byli u nas na obiedzie, potem bylismy na dlgim spacerze w okolicach naszej dzialeczki i tak jakos caly dzien zlecial... z jednej strony ciesze sie, ze jest cieplo, ale czuje ze powoli zaczyna mi sie odzywac moja wstretna alergia:baffled: i troche mnie to martwi... poza tym poluje za jakas fajna spodniczka i bluzeczka na lato na allegro;-)
milego dzionka i pozdrawiam;)
 
Witajcie :-)

Vonko fajne spodenki. Ja się też przymierzałam do jakiś ciuszków ciążowych, ale na razie to mnie totalnie ceny odstraszyły. Ale i tak trzeba będzie coś kupić. Jeszcze raz gratuluję dużego i zdrowego dzidziusia :-)
Kajduś i ja się zaczynam martwić co to będzie z alergią. Już kichanie się zaczęło :baffled: Oby nas to jakoś łagodnie obeszło.
Antilko udanych zakupków :-) Mój brzuszek też w ciągu dnia zmienia swoje proporcje ;-):-D Mdłości od czasu do czasu się jakieś pojawią, ale jet to już rzadkość. Tobie też się pomału skończą :tak:
Esch ale Ci fajnie że byłaś w zakopcu. Może jakieś foteczki nam pokażesz?
Majeczko warzywka na pewno pomogą:-) Najważniejsze że dzidzia jest zdrowa :tak: Fajnie że już dzieciowe zakupki robisz. ja się już doczekać nie mogę :-)

Na naszym zdjątkowym wątku wkleiłam parę foteczek z sobotniego spacerku :happy:

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie :-)
 
No i wróciłam z zakupów. Zamiast spodni ciążowych kupiłam sobie buty:-D
Spodnie mierzyłam, jedne nawet idealnie na mnie leżały.Kosztowały 149 zł minus 20%.Nie zdecydowałam się jednak, bo może dostanę coś do ubrania od kuzynki mojego M. Jeżeli nie to pójdę jeszcze raz do C&A:-D
Monik piękne zdjęcia na zamkniętym:happy:
 
reklama
witajcie Kobitki:-)
mam wyniki posiewu- wszystko ok, bakterie wyleczone:tak:, niestety czystość nie wyszła mi dobra, prawdopodobnie przez to, że tak długo brałam ten antybiotyk w globulkach:baffled::wściekła/y: jutro dzwonię do gina i zobaczymy? póki co wznowiłam kurację lactovaginalem, łykam probiotyk, piję kefir, a najdziwniejsze jest to, że zupełnie nie odczuwam, że coś jest nie tak:baffled:

Monik widziałam fotki Twoje i Twojej psinki:-) no ja myślałam, zupełnie nie wiem czemu, że jesteś blondynką:confused::-D wyglądasz rewelacyjnie, a psineczka jest przesłodka:tak:
Antilko a jakie buciki zakupiłaś?:-) ja też muszę kupić sobie jakieś nowe:baffled: a co do psinki, to nasz też brał te leki na wątrobę, dokładnie te same, bo wyniki miał kiepskie, ale tak to chyba już jest u piesków w tym wieku:-( a jaką karmę polecił Wam lekarz? bo nasz je suchą, taką dla seniorów;-) i różnych firm mu kupujemy, żeby mu się nie nudziła:-)
Vonko bardzo, bardzo się cieszę, że wszystko u Was dobrze, no i że z Maluszkiem ok:happy::happy::happy: i dziękuję:happy::happy:
Kajduś no i ja coś kichać zaczęłam..:baffled: chyba zaczęło coś pylić:confused:
Esch ale Ci fajowo z tym Zakopcem:tak: fotki, fotki prosimy..:-):tak:
Majeczko:-)
Anusia, Moniś co u Was? jak zdrówko?:-)
Sensi uściski:-)

miłego wieczoru:-)
 
Do góry