reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

witajcie Kobitki:-)
no dzisiaj to prawie lato w pełni:tak::-D
Kajduś więc SYNUŚ:happy: gratulacje:happy::happy::happy:
Esch bierz fluidki Kochana:tak: ciche dni mają to do siebie, że w końcu przechodzą:tak: a z kawką, to co się odwlecze, to nie uciecze;-)
Antilko a ile ma Wasza psinka? bo my mamy seniora- 13 lat już ma:-)
Monik nasz piesio w lutym miał kleszcza i strasznie to przechodził:-( cały tydzień dawaliśmy mu kroplówki i zastrzyki, no i się wylizał:tak:
Anusia no i ja bym chciała już zacząć;-)
Sensi super, że masz taką Mamę:happy:
Vonko ojej..:baffled: oby mdłości przeszły jak najszybciej:tak:

Ja zaraz śmigam po małża na lotnisko, strasznie się stęskniłam:szok::-D
miłego wieczorku:-)
 
reklama
Antila ja sie poprostu zawzielam... bo dlaczego za cos co on "przeskrobal" ja mam przepraszac!!! I czekam kiedy uslysze to magiczne przepraszam... duzo mnie to kosztuje ale zagryzam zeby.... :-(
A gdzie chodzisz do veta?

Alek jakos nie mam ochoty w chwili obecnej na wykorzystanie tych fluidkow... wiec co by sie nie marnowaly odstepuje je Tobie :tak::-)
 
Witam :-)

Kajduś Gratulację czyli jednak przeczucie najważniejsze.

Anuś no właśnie ja nawet w necie nie mam nic wybrane - w niedzielę spróbuję poszukać listy w gazetach i przygotować się na poniedziałek - zamierzam spędzić troszkę czasu w pracy na szukaniu łóżeczka. Co do wózka to chcemy x-landera tylko jeszcze musiałabym zobaczyć czy "chodzą" na allegro.

Antilo mam nadzieję, że z psiną będzie wszystko w porządku

Antila ja sie poprostu zawzielam... bo dlaczego za cos co on "przeskrobal" ja mam przepraszac!!! I czekam kiedy uslysze to magiczne przepraszam... duzo mnie to kosztuje ale zagryzam zeby.... :-(

Popieram - a to z własnego doświadczenia, zawsze ja latałam do mężula, bo mi szkoda było czasu na ciche dni aż jakiś rok temu mnie tak wkurzył, że się zawzięłam - nie rozmawialiśmy tydzień to był chyba najgłupszy tydzień w życiu, ale poskutkowało - było i przepraszam i kwiatuszki a co najważniejsze od roku nie ma czegoś takiego jak obrażanie się, Esch trzymam kciuki...

Monik piękna fotka

Vonko ja nie byłam z tych "mulących" nawet dawki douphastonu na mnie nie działały

Oluś kciuki trzymam razem z młodą/ym ;-)

Sensi Dziewczyno masz power :szok::szok: już piwnice macie a niedawno pisałaś o projekcie. Podziwiam za zawzięcie się, bo tylko mogę przypuszczać jakie klocki wychodzą przy fundamentach na piwnicę. Na szczęście odpadają Ci szkody górnicze co niestety na Śląsku jest poważną przeszkodą i dodatkowo wpływa na głębokość fundamentów.

Dziewczyny już weekendzik, dzisiaj załapałam kilka komplementów w pracy, no cóż próżność :-pW weekend robimy parapetówę dla znajomych więc czeka mnie dzisiejsze popołudnie przy przygotowywaniu potraw. Dzidziuś się rusza, rodzice szczęśliwi ;-)Co do imienia już dawno dla Dziewczynki wybrane (tak coś czuję, że jest królewna w środku) Marta a dla chłopca no cóż - nie mamy. W każdym razie nie jest chyba już tak istotne dla mnie czy będzie Dziewczynka czy Chłopak, kocham mojego bąbla i już nie mogę się doczekać jak tylko zobaczę go po drugiej stronie.
 
Dzień Dobry:-)
Vonko kciuki zaciśnięte i czekam na wieści:tak:
Moniolku ja też mam nadzieję, ze z psiakiem ok. Najbardziej martwił mnie ten guz, ale to nic złego.Udanej parapetówki życzę:happy:
Esch z psem jeździmy do weta w Borku Fałęckim.
Zbieram się , bo muszę zanieść krew pieska do badania a potem wrócę do domku bardzo okrężną drogą, bo piękna pogoda;-):-)
 
Dopiero teraz wróciłam, droga była baaardzo okrężna:-)
Kupiłam sobie cieniutką bluzeczkę myślę ze w sam raz na brzuszek, który będę miała w wakacje oraz mięciutki komplet bielizny ( majtki i stanik). Mierzyłam też dżinsy ciążowe, ale jeszcze ciut za duże. Poza tym ceny spodni w sklepach okropne i chyba kupię na Allegro.
Vonko jesteś już po USG?
 
Witam, witam...

Juz pozno ale ja dopiero do domku dotarlam... pojechalam z sasiadka a zakupy a pozniej sadlysmy u niej na zubrowce z sokiem jablkowym...oj placza mi sie paluszki, placza.... :-D:-D

Moniolek to mam nadzeje ze moje katusze pomoga!!!!

Antila ja jestem!!! Ale pogoda piekna to nasze dziewczynki pewnie wszystkie na sloneczku siedza...
 
Witam Babeczki:-)
Esch fajne zakończenie zakupów:tak:
Ja zaraz też idę na zakupy a potem spotkam się z przyjaciółką.
Miłego weekendu:happy:
 
reklama
No to odpiszę sama sobie;-)Spotkałam się z przyjaciółką było super, siedziałayśmy w knajpce na słonku. Potem przyjechał po mnie M i pojechaliśmy na zakupy spożywcze. Najważniejszym zakupem był arbuz do którego zaraz się dobiorę:-p
 
Do góry