reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Dziewczyny, wszystko bedzie dobrze! Mam 30-stkę, a w kwietniu poroniłam, a potem - bardzo nerwowo - usiłowałam zajśc w ciążę. Co ja przeżyłam, Matko święta... Pierwszy cykl - nic, drugi - nic, trzeci,czwarty, przy piątym wpadłam w czarną rozpacz - że jestem na pewno bezpłodna, żyłam z kartką w ręku a cyklową matematykę doprowadziłam do perfekcji. Piąty nieudany cykl skwitowałam już dziką rozpaczą, nie mogłam patrzeć na matki z małymi dziećmi, słuchać o dzieciach a reklamy pieluch działały na mnie wybitnie przygnębiająco. I co?! JEST!!! Nie wiem czy to systematyczność "działań" zaowocowała sukcesem, ale jestem w ciąży! Oczywiście jestem pełna obaw - w końcu poprzednią ciążą też się tak cieszyłam, ale przez te pół roku przeżyłam prawdziwe katharsis. Wiem, jak bardzo cenne jest życie, które w sobie noszę.
 
Czesc dziewczyny :) Wszystkie starajace sie 30-latki - głowy do góry!!!!
Ja w grudniu skończe 33 latka a w lipcu urodziłam mojego pierwszego synka. Staralismy sie jakies pół roku i w końcu sie udało :) czego i wam z całego serca zyczę.
 
alek pisze:
hej Renatina :)
ja też w kwietniu skończę 30 lat..- którego masz urodziny?? bo ja 21...i też już 6 cykli intensywnych starań i ...nic.. :(
ale musimy się trzymać i wierzyć, że będzie ok :)
ja mam 29-go, to moze w polowie urzadzimy sobie imprezke wirtualna?
pozdrawiam baaaaardzo ;) :) :D
 
Renatina pisze:
alek pisze:
hej Renatina :)
ja też w kwietniu skończę 30 lat..- którego masz urodziny?? bo ja 21...i też już 6 cykli intensywnych starań i ...nic.. :(
ale musimy się trzymać i wierzyć, że będzie ok :)
ja mam 29-go, to moze w polowie urzadzimy sobie imprezke wirtualna?
pozdrawiam baaaaardzo ;) :) :D
jasne! ;D pierwszą imprezkę mamy w styczniu (tak jak Axxa napisała ;D), więc zapraszamy serdecznie ;D ;D ;D
a potem powtórka w kwietniu- Axxa -NASZA CZARODZIEJKO KOCHANA- bez Ciebie nie ma imprezki.. ;D
uściski!
 
Mi w przyszłym roku stuknie 30 i nie wim czy uda mi się urodzić przed tą datą. Na razie nie jest ciekawie ale może w końcu się uda...
 
Axxa moj Marcinek jest prezentem na 30 urodziny. Poczal sie gdzies w okolicy moich 30urodzin w styczniu 2002. Urodzil 11 pazdziernika. Niedlugo skoncze 34 mam cudne dzieciaczki dwa i czekam na jeszcze.
Dziewczyny pisalam do Axxy bo ten styczen nas tak laczy ;).
Mamus po 30 jest coraz wiecej, w zasadzie zaczyna sie to robic norma.

Pozdrowionka
 
reklama
Do góry