reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witaj Agunia :) i tak jak dziewczyny radzą- nie przesadzaj z czytaniem.. ;) zobaczysz że wszystko bedzie dobrze :)
 
reklama
Agunia -nie czytaj ,nie nie nie-to tylko niepotrzebny stres-a o objawy się nie martw na pewno po jakimś czasie dadzą o sobie znać.Myśl pozytywnie i ciesz się.GRATULACJEEEEE!!!! ;D ;D ;D
 
Witaj Agunia ja rozpoczęłam ten wątek też z takich obaw . Gratuluję ciąży teraz myśl już tylko pozytywnie bo jak widać na forum różnie bywa. Gdybyś chciała zrobić USG u najlepszego na Dolnym Sląsku specjalisty od wad rozwojowych płodu to daj znać.
Niektóre wady można operować wewnątrznątrzmacicznie i mogą one pojawić się u kobiety w każdym wieku.
A o zespole Downa nie myśl - to statystycznie rzadkie przypadki ( i po 35 r.ż.) .

JAk długo się staraliście o dzidzię? JA też po 30 i mam 3 dni do testowania ale jakieś przeczucie że nie będzie... :(
 
Anusieńka nie gdybamy tylko myślimy pozytywnie. Jeszcze nic nie wiadomo bo testu nie zrobiłaś więc trzymam kciuki i daj koniecznie znać.
 
Cos tutaj tez cichutko ostatnio,
a moze wszystkie kobietki po 30-stce juz tutaj cos napisaly?
ja bede miala 30 w kwietniu, rozpoczelismy 6 cykl staran czyli jak sie w koncu uda to tez bedzie po 30-stce,
tez sie troche obawiam roznych chorob ale mowie sobie "dlaczego mialoby sie to przydarzyc wlasnie nam?"
pozdrawiam wszystkie "zaawansowane" :laugh: :laugh: ;) wiekowo
 
reklama
hej Renatina :)
ja też w kwietniu skończę 30 lat..- którego masz urodziny?? bo ja 21...i też już 6 cykli intensywnych starań i ...nic.. :(
ale musimy się trzymać i wierzyć, że będzie ok :)

 
Do góry