reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

dzień dobry, trochę o mnie :-) to moja druga ciąża, ale dzidziuś będzie pierwszy, bardzo wyczekany, kiedyś zawsze myślałam że pierwsze dziecko będę mieć do 30, ale życie nie zawsze układa się tak jak chcemy.
Teraz jestem na zwolnieniu, wybieram rzeczy, które będę chciała kupić i cieszę się tym czasem oczekiwania.
Fajnie, że jest Was tu dużo, widzę że jesteście pozytywnie nastawione, ja się trochę obawiałam, że po tak długim czasie wygodnego życia we dwoje, dziecku będzie z nami ciężko, ale jestem dobrej myśli, mam nadzieję, że uda mi się nie przesadzać w żadną stronę :-)
Ja chciałabym ok roku po porodzie jeśli się uda zajść w ciążę ponownie, chcę mieć dwójkę dzieci. Nie wiem co jeszcze więc jeśli chciałybyście coś o mnie wiedzieć to chętnie dopiszę.
Miłego dnia :-)
 
reklama
Witam sie w ponury dzien. Dzis u nas deszcz i ponuro ale udalo sie na chwile wyjsc z Adasiem. Niestety dzis szybki spacer bo troche kropilo ale pies wysikany i maly troche zaczerpnal powietrza, chociaz wiecej energii traci na placu zabaw. Teraz spi ale usypianie jest ciezkie, ryczy i nie chce spac, wrecz mnie blaga abym go nie kladla jakby to jakas kara byla, no ale jak go nie poloze to o 18 jest juz nie do wytrzymania no i kapiel w krzyku. Mam nadzieje ze jakos go przyzwyczaje bo potrzebuje tych 2h dla siebie jak spi. Dzis jade do dentysty na 16 i chcialam go zabrac wiec jak znam zycie bede musiala go budzic.
Szyszunia ja pametam jak moj zaczal stawac to bylo w grudniu a pierwsze kroki zrobil dopiero w maju wiec nie wiadomo ile to jeszcze portwa. Zdrowka dla babci.
Callinka ja tez bym chciala dziewczynke, no ale zobaczymy, na razie niby lekarze wieksze prawdopodobienstwo daja ze dziewczynka ale pewnosci nie ma. Ja tez nie chce sie nastawiac za bardzo zeby potem mi przykro nie bylo.
Aleksis daj znac co u lekarza, qrcze powiem ci ze choroby w czasie ciazy czy karmienia to koszmar bo lekarze boja sie cos przepisywac. Ja troche cierpie a powodu alergii ale mysle ze za jakies 2 tygodnie juz przejdzie, no ale jeszcze cala zima przede mna.
Anii witaj. Pewnie maluch przewroci wasze zycie do gory nogami ale jakos potem czlowiek sie przyzwyzaja, no i wiadomo ze sa tez kryzysy w zwiazku, no hormony no i wiadomo facet musi przywyknac ze zona to potem bardziej dla dziecka. No ale my tutaj chyba prawie wszystkie to przerabialysmy wiec sluzymy rada. Ja tez chcialam miec mala roznice wieku ale zycie niestety weryfikuje wszystko. Mnie starania zajely rok wiec zamiast roznicy dwoch lat bedzie 3 lata ale moze to lepiej bo powiem szczerze chyba bym nie dala rady z malych dzieckiem i zbuntowanym dwulatkiem.
 
Dzień dobry wszystkim mamom przyszłym i obecnym:) Jestem w 7m-cu i mam 36:)
żadnych problemów na razie ani w ciąży ani ze staraniem się - myślę że wiek nie ma wielkiego znaczenia, raczej wiek biologiczny i kondycja organizmu, tryb życia a także genetyka:) (oczywiście zarówno matki jak i ojca) pozdrawiam ciepło:)
 
Gochson i jak Adas, wstał w pore? Boze nie strasz z tym spaniem, ciekawe jak to bedzie u nas:szok:
Tere nie przepracowuj sie!!! :*
Anii84 rozgość sie i pisz do nas w miare mozliwosci.
Ania79 witamy i zapraszamy do nas.

U nas przebiła sie druga gorna jedynka, młody znosi to ząbkowanie extra:tak:, w nocy przez sen 2 razy stęknął, ale nie brałam do siebie, przekręcił sie na bok i spał dalej.
Mamy dzień otwarty w żłobku 30/08, juz sie nie moge doczekac. :tak:
Widziałam kamery w żłobku na korytarzach, ciekawe czy na w salach są:sorry2: chciałabym czasem na Mieszka looknac, jak mu tam jest:blink:ehhh

Miłego wieczorku babolki.
 
Hej
Co tu tak cicho? Dzieciaki chyba jeszcze za male zeby im szykowac wyprawke do szkoly, no z wyjatkiem Mumy. Chyba ze wyprawki do zlobka szykujecie.
Aniaa witaj
Szyszunia a gdzie tak wstal, musialam go obudzic i nie byl zbyt szczesliwy z tego powodu...no ale dostal prezenty u dentysty wiec happy. Mimo to jednak nie chcial pokazac zebow. Mysle jednak ze chyba dlatego ze slyszal wiercenie jak ja siedzialam na fotelu. Moze nastepnym razem, nic na sile. Mnie dentystka mowila ze ten moj skrzywiony zab to pewnie przez 8 ktora gdzies sie pcha i rozpycha inne zeby. Pamietam ze jakies 3-4 msc temu mnie bolalo i myslalam ze mi 8mka wychodzi ale potem byl spokoj. Poki co i tak przeswietlenia mi nie zrobi, wiec mam dbac o zeby i usuwac kamien.
Synek padl ale ciezko bylo. Powiem Wam ze ja juz jestem wykonczona, chyba nie jestem przyzwyczajona do spedzania calego dnia z takim ruchliwym maluchem. Dzis bylismy 2h na placu zabaw, a potem 1h z psem. Niedlugo poznam wszystkie dzieciaki na placu.
Milego popoludnia, ide cos wszamac coby kg za malo nie przybieralo :p
 
Melduje sie !!! Wracam na forum na stałe ;)
Przed ślubem napięta atmosfera bardzo wszyscy mnie strasznie wkurzali zwłaszcza maz bo ciagle narzekał a mało przygotowywał , to ze tamto mu sie nie podoba to ze nie chce oczepin a finalnie jak zwykle chodził zadowolony i bardzo dumny ze to wlasnie jego wesele takie fajne ;) (mamy tak zawsze najpierw duzo marudzenia a potem zadowolenie / chyba muszę przywyknąć ) ;) w każdym bądź razie wszystko pięknie sie udało niczym nie musieliśmy sie martwić bo nasi świadkowie zadbali o wszystko doskonale! (Dostali ode mnie listy zadań hehe z którymi pomykali cała imprezę ) wszyscy sie ze mnie śmiali i z tych list ale dzięki temu każdy wiedział co i jak a i my mogliśmy sje bawić ;) zreszta świadkowie rowniez dobrze sie bawili ;))) chyba większości sie podobało , imprezka skończyła sie o 5 my byliśmy o 6 w hotelu ;) następnego dnia wyszła spontaniczna imprezka ktora przeciągnęła sie do 4 ale ja dałam rade tylko do 2;) w niedziele przygarnelismy jeszcze przyjezdnych wiec impreza trwała od czwartku na slasku impreza związana z trzaskaniem szkła na szxzescie młodych , potem wesele i imprezki slubne wiec impreza 4 dniowa, i powiem Wam ze to był ostatni moment na takie weselichp bo teraz był nie dała rady;)
Od pn nie było podróży poslubnej tylko poszukiwanie wózka maz miał urlop wiec sie najezdzilismy, idealnego nie znalazłam ale cos tam wybraliśmy No i cała wyprawkę musiałam zrobic , na czesc rzeczy jeszcze czekam bo zamówione ale czas oczekiwania , wiec jeszcze zaciskam nóżki by nie rodzic ;) lozeczko stoi juz skrecone teraz tylko poprac posciel :) ale dzis mam lenia bo boli mnie brzusio jak na okres...

No nic ide nadrabiac ;)

Aniak śmieciara Zlitowała sie przyjeżdżają o 6 ... Chwile potem wstajemy i tak ja robić śniadanko wiec tragedii nie ma :)
Duży Patryk juz nie ma co!
Jak kochana opuchlizna mam nadzieje ze lekarze szybko pomogli !
Jak roczek ske udał?

Muma, tere jesteście z Łodzi ? Mój maz sie tam urodził :) mam tam teścia :)

Pięknaszyszynia mam nadzieje ze sutki juz sie pogoily ;)
Hehe to pierwszy zając za Wami i teraz bedzie częściej przygotuj sie ;*
Bardzo zdrowe podejście do wesela z maluszkiem ;)
Gratulacje pierwszego mama ;)))

Muma dobrze ze Olkowi sie nic nie stało od tego plota!
Oby z wycinkiem ok~ kciuki zaciskam , Nio i bardzo dobrze sie skończyło ;))))
Jak pomyśle o powrocie do pracy to mi sie złe robi a jeszcze mojego szczescia nie ma na świecie ... Wiec nie potrafię sobie wyobrazic co przeżywacie!
Ja dzis pierwszy dzien lenienia ale tylko dlatego ze czyje sie fatalnie ostatnio dostałam antybiotyk od niedzieli przyjmuje na bakterie w moczu a dzis umieram brzuszek boli jak na okres, goni do kibelka, i plecki rwą wiec śpię non stop ;( starając sie nadrobić ;)
Kochana dobrze ze potrafisz sje śmiać i mam nadzieje ze siniak zejdzie szybko!

Tere to super ze tata tak rozsądnie podszedł do tematu! A Tymek musi byc chochlik jak Mamcia taka aktywna ;)))) to moze jak lubi na golasa to warto go zaczac odpieluchowac ? ;)
Mam nadzieje ze z tata ok!
I cio spotkałas złodziejki kubeczków ?

Aleksis kochana nie zrażaj sie, przystawiaj jak najcześciej - bedzie dobrze .
Dobrze Żr sama sie opamietalas my nie musimy Ci zwracać uwagi sama to widzisz ;) my bedziemy Cie wspierac ;) widzę pierwsze sukcesy juz za Tobą ;*

Gochson Tobie mozna teraz wszystko bez wyrzutów ;)))
Pięknie ze ba badaniach wszystko dobrze ;) z reguły faktycznie dziewczynki sie wstydzą ;) fajnie miałabyś parke ;)
Do porodu to mozna sie jakos przygotować ? A taj poważnie to mam mega stresa... Czy dam rade ;)
Zuzanka mhm smaka robisz z tym ciachem :)

Katiuszka i kiedy powrot ?

Koko bosko ze wypoczelas :) jak powrot ?

Gatto witaj i Ty ;) super ze wypoczelas! O i spotkałas sie z Katiuszka super :)
Apeopos mówienia do teściów na pan pani ja do moich dalej mowię bo nie pozwolili mowić ani mamo tato ani po imieniu wiec nie bede sama se wybierać :) jak powrot do pracy ?

Calinka witaj ;)
Ani84 witaj i Ty ;)
Ania79 witaj ;)

Kurcze długo mnie nie było ;o

Uf skończyłam ;) a teraz lecę pod prysznic obiad mam z wczoraj o 17 przychodzi pan z banku komórek macierzystych zobaczymy ktora opcje weźmiemy wczoraj widzieliśmy sie z progenisem ... No nic miłego wieczorku kochane odmeldowuje sie do pozniej ;* teraz eM Wu ;) po zmianie nazwiska heheh ;)

Buziaki kochane !
 
Szyszka gratulację dla Szynki, to już będzie teraz gryzł....mamę na całego...hihihihih

Gochson, no pewnie że podjadać sobie . Szczuplutka esteś to Ci wolno. Cukrzycy nie dostaniesz raczej.

EMka łooomatko jak długo Cie nie było! Fajnie, że impra się udała. Wspomnienia na całe życie. No Ty już widzę gotowa jesteś, ale jeszcze zaciskaj nogi, co by dzieć dużutki się urodził.
Tymka próbuję odpieluchować już jakiś czas, ale nic z tego. Idzie na balkon i tam naznaczy łobuz jeden, zawsze jakoś się wywinie od nocnika.

Złodziejów kubka już nie widziałam. ALe nadal jestem w szoku. Mamy ogromny ten plac zabaw. Latem 80-90 dzieci i rodziców razem jest po południu. Liczyłam kiedyś, bo krzyk pod oknem jak w przedszkolu jest. I nawet przy tej ilości nigdy nic nie gineło. Przeciwnie są całoroczne zabawki w piaskownicy i nie giną. Tymkowi nawt nie biorę żadnych łopatek bo zawsze są. A tu masz.... kubek z piciem. Bezczelna.
 
Tere zaciskam zaciskam ;) na ostatniej wizycie 12 miał juz 2,5 kg nadgonil mocno bo 24 lipca miał 1,6 kg ;) i 2 dni w tył teraz termin z usg 9 września / fajnie by było ślub 8.08. A urodzinki 9.09 ;) ale marzenia są po to by je miec ;)

A widzisz z tym odpieluchowaniem to juz tak jest .., znajomi próbują tez juz jakiś czas a mały i tak najbardziej lubi kupę w majty lub na podłogę zwłaszcza jak zostaje sam z tata ;) hehe ;) ale Twój jeszcze malutki wiec ms czas ;) ale cierpliwość trzeba miec ;*

A tymi złodziejami picia sie nie przejmuj juz najgorsze ze przykład odzie z gory to było i chyba nadal bedzie ;(
 
reklama
Do góry