reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

hej babolki:-)
ja tez melduje ze podglądam, wrócilismy juz wszyscy w wir codzienności i czasu mało:-(, a i jakos zmeczenie po pracy ogarnia...odzwyczaiłam sie:-p
Młoda w pierwszy dzien w złobku nie bardzo chciałą zostać, ale szybciutko panie ją zajęły i juz teraz nawet sie nie ogląda na tate jak ten ją odprowadza. Od razudaje noge, do zabawek;-)

Witam nowe koleżanki :-)


Dziewczyny, nasza forumowa moc sprawcza wzrosła zdecydowanie!!:-D. Do tej pory nowe forumki po dołączeniu do nas szybko pozytywne testy miały, a teraz to jeszcze przed napisaniem tu pierwszego posta juz zaciążają i jako ciężarówy do nas dołączają hyhy;-):-D

zaraz przeczytam co u Was (eMKA mega posta zarzuciła :zawstydzona/y:)..
buziaki dla wszystkich,:* :*
 
reklama
Hej :happy:

Witam nowe Koleżanki, rozgośćsie się i piszcie dużo bo Wam z brzuchami łatwiej niż później uganiając się za łobuziakami :tak: Życzę wszystkim brzuchatkom spokojnych tygodni i pięknych wymarzonych Bobasów:tak:

Gochson - współczuję przejść z zębami ale to już od którejś osoby słyszę, że w ciąży się coś dzieje z ósemkami właśnie..
Ty się tam nie przemęczaj z Adasiem, ja sobie wyobrażam co to aktywny gość, ciąża coraz starsza, może ktoś Ci tak na codzień powinien pomagać (babcie) bo przyjdą jesienne słoty, Adaś będzie znudzony i dopiero da Ci popalić ;-) Trzymaj się dzielnie !

EMKa super, że wszystko się udało ładnie, pewnie, że teraz już nie miałabyś siły :tak: No my z tere jesteśmy z Łodzi i okolic , można powiedzieć, że z Łodzi:-D Z tego co widzę dwie nowe koleżanki też to już teraz na pewno wiadomo gdzie spotkanie będzie :tak::-D
Jak Cię boli w dole brzucha i kręgosłup to już na pewno odpoczywaj dużo, potrzeba teraz jeszcze trochę podrosnąć Dzidziusiowi. No ale bądź czujna, jakby coś, mam nadzieję, że torba spakowana już :tak:

kok.o - no nawet nie myślałam, że będzie inaczej tzn, że Ewa nie wróci z radością do żłoba. A chwilę zwątpienia po urlopie to każdy ma, co nie ? ;-):-p Kiedy wreszcie dostaniecie zdjęcia z Gwiazdki ?? :-D

tere - zrób zasadzkę mówię Ci, jakiś kubek wystaw na wabia i od razu czekaj z pałą na tą babę :tak::tak: Tak żeby się raz na zawsze nauczyła :-)

Szyszunia śniłaś mi się kochana ale ja Ci ten sen na priv opowiem albo na fb wieczorkiem bo to jakieś bzdety totalne:tak: W każdym razie myślę o Was i żłobach naszych, u nas nie ma dnia otwartego ale zaczynamy od 3 godzin, ten pierwszy dzień pojadę sobie na zakupy i jakoś się tam przemęczę... No zobaczymy jak chłopaki dadzą radę :tak:

Mnie po tym walnięciu na glebę dwa dni bolał cały bok ale jakoś doszłam do siebie. Dziś znowu spać nie mogłam bo dwa popołudnia ostatnie jeździliśmy dużo na rowerach i kurde jakiś mięsień w udzie mi chyba się nieźle nadwyrężył. No ale jest lepiej, Ogólnie SKS :-p
Aaa Oli lubi te jazdy ale bez przesady, czuję, że wolałby pomykać za nami na swoim rowerku a na widok kasku dostaje szału. Na szczęście nie ściąga go po drodze:happy:

Dzisiaj myję okna bo w weekend mamy znajomych, a okna i tak chciałam już myć na jesień..
No bo wieczorem to już ciągnie po nogach od pola :-D

Buziaki dla całej ekipy, miłego popołudnia :tak:
 
He Muma torbę spakuje jutro ;) najpóźniej w sb bo jutro przychodzi mi zamowienie z apteki dopiero i bede mogła działać ;) ale juz czekam dzielnie na nie tydz, lozeczko juz skrecone, dzis popralam posciel, jutro mami przychodzi poprawac ciuszki dla małego i mozna prawie rodzic ;) jeszcze tylko chciałabym jutro zamówić wozek, jutro tez spotykamy sie na umówe z pbkm zeby miec juz tez zestaw i na spokojnie sobie działać ;)

No to kochane jak spotkanie bedzie w Łodzi to ja akurat teścia odwiedzę ;) a co ;P
 
czesc

daaaawno mnie tu nie było, jaaakie nowości :tak:witam wszystkie nowe forumowiczki, mam nadzieję że zostaniecie z nami :tak:

dziękuję wszystkim za życzenia z okazji pierwszych urodzin Patryka :*
niby czytam na bieżąco ale nie wiem już co odpisywać..bo powiem szczerze że pomieszało mi się forumowe i fejsbukowe życie ;-)

aleeee szybko minęły te wakacje, co? choć niektórzy lada dzień zaczynają urlop, heh Dzieci do żłobków, powroty do pracy.. ale czad! a tak niedawno każda z nas była w 16 tc ;-):-)

Gochson kiedy połówkowe??? chyba pokaże Dzidzia co chowa między nóżkami ;-):-)

muszę zrobić rozpoznanie wśórd nowych Dziewczyn bo już nie pamiętam nicków :zawstydzona/y: Dziewczyny, częściej musicie pisać abym zapamiętała :tak: jak ciąże mijają? jakie macie dolegliwości? kiedy następna wizyta?

no i w sumie.. się zastanawiam.. bo chyba nie mamy żadnej staraczki czy o którejś zapomniałam????
 
Hej,

No Ani@k masz rację, dopiero co wszystkie byłyśmy w ciąży albo i jeszcze nie ;-)

EMka jesteśmy , jesteśmy ale to koniec wakacji, u wielu już praca, zaraz nowy rok żłobkowo - szkolny.. Jak się czujecie ??:-)

My mieliśmy fajny imprezkowy weekend, trochę się wyluzowaliśmy a w następny już mamy taką listę zajęć w domu i ogrodzie, że hej. No ale tak to jest mieszkać w domu, ciągle coś jest do roboty:tak:

Dzisiaj zaraz siadam z Julą, dokupimy przez neta brakujące rzeczy do szkoły a potem jak Oli zaśnie łaskawie (mam taką nadzieję bo wstał wyjątkowo wcześnie dziś) chyba się sama zdrzemnę bo się w ten weekend wcale nie wyspałam:-p

Miłego dnia !!!:-)
 
Witam
Synek spi wiec moge cos popisac. Weekend wyjazdowy bo bylismy i rodzinki emka na wsi. Adas sie wylatal i mial atrakcje w postaci swinek, kur, czy ogniska. Do tego kuzynostwo ktore sie nim zajmowalo. Jedyny minus to to, ze nie mial czasu jesc ale teraz nadrobimy w.domu. Ja nie moglam tam spac ale dzos synek dal odespac i nie budzil mamy do 8:30. Przez to zmeczenie czuje jakies oznaki przeziebienia wiec szybko musze cos zapodac oby sie nic nie rozwinelo.
Ani@k polowkowe mam 12 wrzesnia i juz sie nie moge doczekac.
Od dzis w lidlu promocja na ubranka ale jak dotarlismy o 11 to juz poprzebierane i rozmiarow brak. Kupilam tyko spodnie i podkoszulki. Musze malemu jeszcze jakies spodnie kupic bo mamy braki. Moze w weekend wyskocze z mama do second handu, ale tam mam zawsze problem ze znalezieniem spodni.
Milego dnia dziewczynki....no Muma mam nadzieje ze Oli da Ci odpoczac i ladnie zasnie.
 
reklama
Muma domyślam sie ze to gorący czas ;) u nas troszkę wolniej bo juz impreza za nami wiekszosc wyprawki ogarnięta , torba prawie spakowana, zostaje mi tylko dopakowac klapki, majtki, skarpetki, popracować wszystkie ciuszki dla małego i wysterylizowac butelki a jutro jedziemy po wozek;) tralalaa sie cieszę ;) dzis dostałam Zaswiadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do porodu w wodzie wiec moge spać spokojnie , bo dzis yo az sie bałam wstać ze moge zaczac rodzic a ja nawet tego zaświadczenia nie mam i jie wstałam z lozka zrobic mężowi śniadania ;) ale dzięki temu to on wstał i zrobił śniadanko do lozka dla mnie ;) wiec wyszłam na tym o niebo lepiej ;))
A jak sie czuje hmm juz sama autem nie jeżdzę bo brzuch co raz bardziej sie napina i częstsze kłucie w kroku miewam... Wiec siedze odpoczywam o ile wicie gniazda mozna nazwać odpoczywaniem ;)))

fajnie ze poimprezowaliscie ;) i że wyprawka szkolna zaraz bedzie gotowa ale to zlecialo pamietam jak pisałas ze zaczyna wakacje lol ...

Gochson juz polowkowe eh jak ten czas szybko leci ;) super a czujesz juz Kopniaczki ? To jesCze takie przyjemne odczucia ;)))
 
Do góry