reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

hej Babeczki,
sorry za moja nieobecnosc, ale Synus wymaga uwagi i ciezko mi sie zabrac za pisanie. wlasnie spi, pomarudzil, nie mogl nijak zasnac, tylko przy piersi-jak zwykle:-D
Nowym ciezarnym Kolezankom rowniez zycze spokojnej, zdrowej ciazy i wiele radosci z brzemiennego stanu no i szczesliwego rozwiazania we wlasciwym czasie

A obecnym Mamusiom zycze lagodnego powrotu do zycia zawodowego i wielu sukcesow i tego, aby Waszym Maluszkom bylo dobrze w zlobku czy u babci i ich Mamusie nie martwily sie i cieszyly sie z tego, ze ich Maluch jest juz taki duzy i dzielny

Ja klade sie zaraz do lozeczka zanim Glodomorek sie obudzi.

Caluski dla Was Wszystkich
 
reklama
hejo babolki, melduje sie, czytam ale jakos nie mam czasu...
Gdzie nasze nowe koleżanki:confused:
Zuzu udał sie wypad na Mazury i Dolny? Jak mała piękność?
Muma a wy kiedy do lekarza po zaświadczenie? Zakupy dla Julii zrobione? Która to klasa teraz?
Tere jak Ti sie ma? Zarobiona jesteś?
Aleksis wysypiasz sie z Janiskiem?
Gatto jak Cri sie ma?

Dzis z Mieszkiem byłam u pediatry po zaświadczenie do żłoba, szynka wazy 9,06kg i ma 74cm :tak:
Pani doktór tez wyczaiła ze w natarciu sa górne dwójki. Fakt ślini sie, ale nie płacze, nie marudzi, zachowuje sie normalnie.
Zaskoczył mnie dzis tym ze pod raczkował do mnie (siedziałam na podłodze), złapał mnie za nogi, za ręce i stanął, i zaczyna KROKI ROBIĆ, zatkało mnie.:szok: a jakie dźwięki przy tym wydaje:eek: trwa to chwilkę, ale zaskoczył mnie tym. Moja dzielna szynka.;-)
Zapisaliśmy go na kontynuacje basenu, bo przeciez woda to jego żywioł:-D:-)
W sob lecimy na dzien otwarty do żłoba, ciekawe jak będzie:blink:
W zeszły weekend zrobiliśmy sobie z emem kulinarny pt/sob/nd z okazji naszej rocznicy ślubu, która przypada na nadchodząca nd, zleciał ten rok co??!! Przecież nie tak dawno na fb bylo opijanie, heh. :sorry2:
Najadłam sie pysznych rzeczy w rożnych restauracjach, fajnie bylo nie gotowac przez 3 dni:-D
 
Hej,

Kurka znów zapomniałam Olka zważyc bo zmierzyć to go nie zmierzę bo mi się wywija piskorz jeden :-D
Chyba zostawię to lekarce, idziemy w poniedziałek lub wtorek żeby zaświadczenie na środę świeżutkie było ;-)

Szyszunia -to faktycznie dzielny Mieszko, zaraz będzie biegiem pędził do żłobka Mamusiu:tak:

My mamy już wyprawki i dla Młodej i dla Starszej - II klasa gimnazjum;-), wszystko gotowe , koniec laby..., mojej też :baffled::-)

Jutro jeszcze Biedra i jakiś radosny weekend planujemy, może basen, zoo, zero gotowania, coś w ten deseń, Trochę rzeczy jest do porobienia na działce ale trzeba to jakoś pogodzić.
Dzisiaj miałam jakiś straszny sen, tzn po prostu słyszałam takie głośne pukanie no masakra obudziłam się wystraszona.
Aktualnie Oli smaruje paluchem po ekranie i łapie te emotikonki i wdzięczy się do nich.:-)

Więc ja uciekam, buziaki dla wszystkich ***
 
cześć

Szyszka nooo to Mieszko na swoich nóżkach do złobka będzie chodził :tak: dzielny facet z Niego, imię zobowiązuje! :tak:;-)
Muma wykosztowałaś się pewnie na wyprawkę dla Julki, Siostra wczoraj była przerażona cenami (i książek i w ogóle) ma Syna w wieku Julki też II klasa gimnazjum..
Aleksis jak się sprawuje nasz forumowy najmniejszy Skarbuś??? pewnie przesłodki jest.. a z nocnym cycowaniem miałam też tak że Patryk co 2 godz się budził, potem co 3 teraz już tylko raz albo wcale..
Gochson ja nie wiem.. wszystkie ciąże szybko leciały ale Twoja to już w ogóle:szok: Ty zaraz rodzić bedziesz :szok:;-)

a gdzie nasze nowe koleżanki????

a Patryk mi pomaga w kuchni ;-) informuje mnie kiedy się woda w czajniku gotuje, pomalutku próbuje puszczać się przy chodzeniu.. trzyma mnie za palca i maszeruje ;-)yyyy znaczy lata ;-):tak:a na czworaka to z prędkością światła po mieszkaniu się przemieszcza :-D zanim pozbieram kości aby za Go dogonić On już albo w kuchni albo w drugim pokoju :-D plus tego taki że dostałam jakiegoś przyspieszenia, plecy mnie już nie bolą :-D:-) i jakąś kondycję chyba złapałam :cool2:

aaaa i nie zasypia już przy cycu.. rzadko.. teraz zasypia sam.. oczywiście pod moją opieką.. bo nie w łóżeczku a na tapczaniku..

Dziewczyny.. bo mam stresa że Patryk za chudy jest :zawstydzona/y: poniżej menu.. poradzcie czy dobrze Go karmię..
1. rano zazwyczaj cyc (ok. 6-7 godz.)
2. 8-9 kanapeczka z pomidorem/ogórkiem/szyneczką
3. 9-10 kaszka manna
4. 11-12 drzemka (przed i czasem po cyc)
5. 13.30 - 14 obiad (sama gotuję, sporadycznie dostaje słoiczek)
6. 15.30-16 drzemka (patrz pkt 4)
7. 17-18 deserek (ze słoiczka + biszkopty/starte jabłko)
8. 19-20 kąpanie, po kąpaniu cyc i potem spanie.. pobudka w zależności od nastroju 23 lub 24 na 'szybkiego' 1 cyca, czasem 4-5 pobudka na cyca i potem od początku jak wyżej..

w międzyczasie dostaje biszkopta/chrupki kukurydziane/jakieś ugotowane warzywko jak mam/jakiś owoc..
pije soczki rozcienczone czasem bardzo rzadko wodę lub herbatkę..
 
Ostatnia edycja:
Ani@k -jak dla mnie jadłospis rewelacja, mam nadzieję, że czasem zamiast słoiczkowych owoców dajesz świeże ;-) Ja to jeszcze dawałam małego Danonka albo jogurcik naturalny z malinami albo borówkami :tak:
 
dzięki Muma :***

przed chwilą zważyłam się z Patrykiem, różnica między nami wynosi 10 kg.. a jak sam stoi na wadze 9,6 kg.. z pampersem i w bodziaku.. aż mnie brzuch rozbolał.. ostatnio w czerwcu ważył 9,075.. w przychodni bedziemy się ważyć dopiero w II połowie września na szczepieniu.. a że Mieszko to ile waży???? :szok::szok::szok:
 
czeeeeesc,

Ani@k ale ja cie bardzo prosze, ale to bardzo, nie podlamuj mnie, bo mloda wazy niecale 10kg:szok::szok::szok: no ja przy was zejde na zawal, zobaczycie, jeszcze kwiecie bedziecie nagrobne kupowaly.:baffled:

Ja to powinnam z mloda isc do jakiegos dietetyka co by mi pomogl ja karmic, bo toz przeciez jest ges wyscigowa:baffled:

Spadam do pracy.

Pozdrowki i buziole dla wszystkich!!

Aaaa Szyszka ale ta twoja szynka jest szybka! ale ponoc ja tez wzielam i poszlam, nie raczkowalam kompletnie, to moze Mieszko tez tak bedzie mial.
 
reklama
Ani@k wg mnie jadłospis super! Mieszko wazy 9,06 kg ale pamietaj ze wszystko jest zależne od genow, jak dziec sie ruchliwy, a przeciez Patrys ma teraz etap intensywnego raczkowania, chodzenia, wiec spokojnie.
A co z Patrysiem jak wrócisz do pracy?
Gatto i Ani@k myślę sobie ze wag nie ma co porównywać, każde dziecko jest inne. Cri wg mnie jak lookam na fotki to nie wyglada na wychudzona:sorry2:
Muma to zapowiada sie Wam fajny weekend. A Jula ma jakies profilowane gimnazjum?

Musze Mieszkowi kupic jakies skarpetki z ABS-em, polecacie jakies czy brac pierwsze lepsze?
Caly czas po domu smiga na boso, ale jak staje to nóżki mu sie rozjeżdżają:baffled:
 
Do góry