reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

a jeśli o toksoplazmozie mowa - to też miałam kota a mimo to jestem ujemna... i uważać muszę... lepiej zatem zrobić sobie badanie - tak na wszelki.....
 
reklama
Efilo - jak tak ludzie reklamują jakiś film, to później jestem rozczarowana, "Pachnidło" jest dobre pod względem, pod ktorym ciężko jest porównać do jakiegoś innego. Czytałam też kiedyś książkę, nie rozumiałam nad nią zachwytów, tak samo teraz też fabuła dość pospolita, ale film fajnie zrealizowany.

Podobał mi się z powodu świetnego odwzorowania epoki, jestem wyczulona na tym punkcie, trochę się interesuję historią strojów, zresztą troszkę rekonstruuję epokę napoleńską i wychwycam wszelkie "ściemy" w filmach. Taki "mroczek" jak napy w gorsecie porafią posuć mi cały film. Albo lampa naftowa w czasach romantycznych itd, itp. Mój facet pod tym względem jest jeszcze gorszy bo się zna na mundurach i broni. Oglądamy np. film o czeskich lotnikach a on "o ten ma amerykańskie buty" :baffled: Jak jest jakiś film kostiumowy, to zasiadamy jak loża szyderców. Ale do Pachnidła ktoś się przyłożył i się douczył (nie tylko stroje, ale i technologia produkcji perfum a nawet garbowania skór) Muszę się wybrać na Marię Antoninę, ale mam złe przeczucia.

Najka - to Twój dziadzio jest udany, ale dobrze, bo on po prostu wychwytuje w tej sytuacji dobre strony!

Łorany, co by tu porobić?
 
Cześć kobitki:-)

Ta perspektywa osłupienia nad testem...pierwszym,drugim......bardzo mi przypadła do gustu :laugh2: :laugh2:
Oj, czas juz najwyższy.....czas....

Co do "kobiecych" robótek to ja raczej cienka jestem. Gotowac owszem potradię, podobno nieźle ale na tym chyba moje talenty sie kończą:-( Jakby mi ktoś dał do ręki druty to pewnie bym sobie oko wybiła:confused:
Ewo, Carioca z Was to zdolne i cierpliwe bestie;-)

Sensi ten Twój ogród to ja widzę od momentu gdy napisałaś o ...biegajacych w nim "krasnalach". Popatrz: krasnal rośnie...ogród tez:happy: :happy: Fajne to życie:happy: Buźka.

Antilko dzięki za zaproszenie....do Krakowa mam rzut beretem wiec kto wie?

Kajunia,Anusieńka,Najka, Nicoya, Efilo buziali:-D
Lapisku ściskam Cię szczególnie cieplutko.
 
efilo - testów!!! testów!!! az taka odważna nie jestem! I tego sołupienia tez serdecznie Wam wszystkim życzę.
Nicoya - swoją drogą, też masz swoje oczekiwanie za sobą, dzielna jesteś babeczka.
vonko- ja też mysle o tym jak Sensi sadzila te swoje drzewka, a sie okazalo po kilku dniach, ze jest w ciazy. No o co do robótek domowych - a jak z gotowaniem sprawa wygląda? ;)

Z nudów Telekamery włączyłam, akura ten cały Rubik leci. Rany jaka to chała jest! Normalnie disco polo w wykonaniu symfonicznym.
 
Hej dziewczynki..

Pojutrze lece do Polski ale juz sie denerwuje ze nie uda mi sie spotkac z moim doktorkiem bo nie jestem zarejstrowana , powiedzial tylko ze jak bede w kraju to mam przyjsc. A ja wam powiem ze martwie sie coraz bardziej.. Po HSG naprawde zle sie czuje, @ mam okropnie bolesne i skape, podbrzusze mnie boli niemalze caly cykl i na dodatek zaczelo mnie nawet bolec kiedy sie przytulamy a to juz naprawde zle wrozy...Juz nie wiem co myslec..

Pozdrawiam przyszle zafasolkowane mamusie i wszytskie staraczki..
 
Trzymaj sie Majeczko i bądź dobrej myśli!

Jaguś33 trzymamy i za Ciebie kciuki!

Antilko jak tam u Ciebie? Mnie też test owulacyjny wkurzył trochę. Wczoraj była mała różnica między kreskami (kontrolna minimalnie ciemniejsza), a dziś musiałam nowe opakowanie kupić, innej firmy, bo takich samych nie było. I wyszedł negatywny!:baffled: Sprawdzę jeszcze jutro, ale te testy takie drogie są!

Alek hop, hoop!:-)

Carioca, Vonko, Efilo, Nicoya, Sensi, Ewa i pozostałe 30-stki miłej nocki!
 
reklama
witam ponownie...
wlasnie byla u mnie znajoma z 15 miesiecznym maluchem.... jak pisalam wczesniej jest tez w ciazy z kolejnym,a u mnie nadchodzi @ i tak juz caly dzien nie moze sie zdecydowac czy zawitac czy nie!? :baffled: na razie postanowilam nie testowac,bo temperatura niska i bylo lekkie plamienie, poczekam jeszcze ze dwa dni i wtedy powinno sie wyjasnic albo @ albo testowanko....
poza tym dzien mi zszedl na niczym... zaczelam robic sweterek i zdjecia w trakcie robienia dla lepszego wyjasnienia dla zainteresowanych... zrobilam pranie i teraz czeka mnie skladanie ( czego szczerze nie lubie) i chowanie do szuflad oraz gotowanie kolacyjki dla Joe... i napisanie o wozkach dla czerwcowek,o ktorych nie zapomnialam ;-).... no i bede zamawiac testy owulacyjne jesli @ zdecyduje sie zawitac....
a tak w ogole to chcialam wam napisac o reportazu jaki widzialam w zeszlym tygodniu o rodzinach wielodzietnych w Stanach... jest jedna rodzina,ktora ma reportaze systematycznie z 16 dziecmi... i byla jeszcze jedna,ktora mi bardzo zapadla w pamieci,bo malzenstwo ( wszystkie te rodziny naleza do pewnego odlamu jakiegos wyznania,ale nie sa to Mormoni) w kazdym badz razie mieli oni 14 dzieci i w tym tylko jedna dziewczynke,ktora byla chyba 10 czy 11 z kolei! my wprawdzie nie planujemy az tak duzej rodziny ( tzn.na pewno nie!),ale bym chciala chociaz jedna dziewczynke....
 
Do góry