reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Hejka,

No udało mi się właśnie uśpić Olka, w nocy spał bez problemu, ryczał, że chce na dwór ale poszliśmy po prostu na dłuuugaśny spacer w wózku , marudził trochę no ale teraz zjadł i chrapie:tak: Wieczorem ściągamy ten opatrunek no i czekamy na wyniki..

Jest duszno masakra u nas, a my się dziś wybieramy na cmentarz bo dziś miałaby urodziny moja teściowa.. Zawsze robiła nam pyszny obiadek i zawsze były lody bo to upał taki jak dziś...:-( Tak rozmawialiśmy wczoraj z eMem, że to być może niedorzeczne troszkę obchodzić urodziny osoby, która nie żyje ale musimy i już...

zuzanka - to kiedy i dokąd w końcu startujecie ?? Kciuki trzymam za pogodę no i za super wypoczynek, czekamy na zdjęcia ***:tak:

Gochson - ano jest zakręcenie i ślamazarność taka specyficzna w ciąży, na szczęście trochę to potem się zmienia na lepsze, nie ? Choć wiecie, gdzieś kurka czytałam (ale cicho sza), że z każdą ciążą ginie ileś tam komórek mózgowych bezpowrotnie:szok::-D Dlatego pewnie co poniektóre tutaj nie chcą drugiego dziecia :-p

Słyszałyście o tym samolocie zestrzelonym przez ruskich ?? No tragedia, ludzie na wakacje lecieli sobie ... I tyle dzieci...:-(

Miłego dnia Dziewczynki i już weekendu, jutro z rana jedziemy najpierw do fryzjera ja i Jula a potem wszyscy razem na wyprze:-):-)
Paaa !!!
 
reklama
Witajcie Dziewczyny,
chicałam zyczyć miłego wieczoru i weekendu.

Gochson Wyników M. jeszcze nie ma, mają byc za ponad tydzień, co oznacza, że pewnie odbierzemy je dopiero po urlopie...:no::angry:
Póki co chyba zaczyna mnie boleć brzuch i nawet nie wiem, kiedy dostanę @, planowo niby ok. 30.7,ale wydaje mi sie, że przez wyjazd miałam wcześniej owu...
Mam takie głupie pytanie niedoświadczonej Staraczki: kiedy czułyście pierwsze objawy ciąży i jakie one były? Czy moge pomylić bóle w podbrzuszu i bolące piersi (objawy przed @) z ciążowymi? Czy jeszcze za wcześnie, żebym cokolwiek czuła? Nie chcę się nakręcać, testowac też nie będę w tym miesiącu, bo przytulanie było raz i spontanicznie, że nawet nie wiem kiedy była owu, chociaż brzuch mnie akurat wtedy bolał i był płodny śluz.

Thank you from the mountain ;-):-p

Buziole!!!!
 
Lili trzymam &&&&&&& bo pierwsze objawy ciazy nie roznia sie niczym od nadchodzacej @ wiec szanse sa. A jeszcze jak byl spontan to ho ho ho :)
 
Szyszka Timek ma się ekstra, wygibus jeden niemożliwy...hehehehehe....
Przyjaciele nie lubią ogólnie dzieci, nie chcieli mieć z tego powodu, jak i również z powodu odpowiedzialności, czego uważają że im brakuje, no i chyba ciut tak jest, no i tak jakoś oni nie chcieli i już. Jedyne dziecko które lubią to jest Ti.
A konkurs wiem wiem że ci nie odpisałam, ale jakoś ostatnio czytam a nie piszę... brak czasu, na tyle co mam do opisania...hihihi
Konkurs to jedno wielkie oszustwo. Salony (czytaj stare wygi)w necie i na fejsie dawały info, że jak wyślesz smsa na nich to masz 10min solki gratis lub henne lub inne bajery. Więc raczej nie jest to uczciwe. Ja nie będę się zabijać i za darmo zapierdzielać. Dziewczyny też, szkoda by mi ich było. Za dużo mamy pracy płatnej, żeby na charytatywną sobie pozwolić. Jakbym wiedziała o tym to w życiu do takiego dziadostwa bym nie startowała,

Ani@k ja tam mogę zrobić nalot ale w sierpniu. Urlop mam od 2 ego sierpnia.

Muma Gatto a no życie przewrotne. Ja tam się cieszę niemiłosiernie. Bo im już równo odpieprzyło na punkcie tego psa potwora. A tak teraz będzie dziecko ważniejsze,a nie ten kundel. W końcu go ustawią normalnie, żeby nie zrobił krzywdy dziecku.
A przyjaciółce już ustawiam. Już nie płacze. Dziś eMowi powiedziała. Cieszy się ogromnie. Widzę że jednak są szczęśliwi.

Muma kurczę ale jajka z tym wycinkiem, ja bym sama się darła i płakała chyba razem z małym.

Gochson
:*

Lili &&&

Resztę baboli całuję.
 
Tere, łeeee ale w ****ka polecieli, oszuści:wściekła/y:. Kto nam teraz kase odda za smsy :-D uściskaj małego babolka i jeszcze raz STO LAT :*
Gochson, kurcze nie wiem , słyszałam tylko o odklejającym sie łożysku :sorry2:wiec nie pomogę, ale ściskam i oby nie było to nic złego. Odpoczywaj dużo.
Zuzu udanego urlopu, odpocznij troszkę i daj wykazać sie emowi.
Katiuszka odpoczywa, oby tak dalej.

A ja dzis znowu żelazko w dłoń :dry:bajjjj

ps: mój Ptyś ma 7 m-cy:szok:
 
Szyszka gratki dla Szynki, ze tyle z toba wytrzymal :-D:-D:-D:-D a tak na serio to ladnie glut zasuwa z wiekiem.. :tak:

Tere fere, a to dziadowy jedne! takie oszukiwaczki! wrrr:angry: nooo, a znajomi oszaleja za niedlugo na punkcie dzidziola:tak:

Gochson ja mialam lozysko przodujace (nisko polozone) i dlatego nic nie moglam (sport, noszenie toreb z zakupami, seksik) i cesarke mialam. Ale z tego co wiem, to lozysko moze sie podniesc jak dziec bedzie rosl, wiec na razie sie nie martw:tak:
 
Hej,

Muma
oj tak mi przykro z powodu Oliego. Biedny Maluszek. Trzymam kciuki za to, aby okazalo sie, ze to nic powaznego i Glut mial juz zdrowa stopke

Lili kciukasy za II

Gochson ja tez nie wiem. Moze pogadaj jeszcze z lekarzem:tak:

Piekna
no pieknie, Szyneczka niedawno sie urodzila i juz ma 7 miesiecy i 2 dni. Calusy dla Szyneczki

Terefere
przykro mi, ze tak wykolegowali Was. Ale kij z nimi. I tak kazdy wie, ze Twoj salon jest The Best!!!!
Ti jest cudowny z tymi zwierzakami! Nie dziwie sie psiapsolce, ze jak sie tak napatrzyla na Timka to zmienila zdanie. Fajnie

Gatto a jak Wasze przygotowania do wakacji?

My jednak jedziemy do Holandii nad morze w poniedzialek, 28 i wracamy w piatek, 4 noclego. To nie jest daleko, a zaczerpniemy energii, slonca i odpoczniemy choc na chwile. Teraz sie ciesze

Ide pod prysznic i do wyrka, bo Zwierzak bedzie wolal: Jesc!!!!
 
Aleksis fajnie ze jedziecie, zmienisz klimat, może uda Ci sie nieco odsapnąć, od codzienności, em będzie mógł być z Wami non stop to Ci pomoże. My za rok sie wybieramy:-D:-D:-D teraz to szynka miałaby pustynie w ustach, bo tak wszystko smakuje:-D:-D:-D wiec byłoby wiecej mycia, uwazania niz to warte. Całusy dla ssaka zwierzaka :*

Muma
jak wyprze sie udały?

Ja wlasnie usiadlam na alle i kupilam Mieszkowi balkonowy basenik, bo dzis dla ochłody do wanienki go włożyliśmy i było tyle frajdy, wiec myślę ze basenik to strzal w 10!

To ja tez lece ciało schłodzic i moze poczytac ksiazke, em mi kupił BOMBĘ, Korwin-Piotrkowskiej, zna któraś?

Miłego wieczorku.
 
reklama
czesc

cisza jak makiem zasiał...

ale jeżeli też macie upały i spędzacie większość czasu na zabawie z Maluchem to rozumiem :tak:
my spacerujemy w sumie tylko w cieniu.. musze sie nieźle nakombinowac aby cien znalezc ale w sloncu po prostu się nie da..

Muma jak wyprze????
Szyszka basenik wypróbowany???
Aleksis o to pakowanie przed wami :tak: masz jeszcze Mamę??? Janisek sobie świetnie radzi z jedzonkiem :tak:no i ja nie wiem jak to działa ale On ma już miesiąc????:szok: kiedy????
Katiuszce chyba spodobała się jednak kanapa :tak: mur beton w 4 będą wracać :-);-):-D:tak:
Gatto zobacz jak zleciało.. jeszcze 4 dni.. pewnie dumasz co spakować..
Gochson jak samopoczucie??? laptok naprawiony???
Kok.o zarobiona..
Zuza też się chyba pakuje..
Maiev ???

a ja się muszę pochwalić.. bo Patryś zjada zupki które gotuję :zawstydzona/y:wiem że wcześniej powinnam zacząć ale chyba musiałam dorosnąć do tego.. wczoraj i dziś serwujemy brokułową :happy:

miłego dnia :-)
 
Do góry