reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Hej.
My żyjemy, ja ledwo a Mała ciągle ryczy. Pokarmu nadal jak na lekarstwo, jedynie w nocy czasem udaje mi się nie dokarmiac. Lena ma ciągle straszne gazy i wyje i nie śpi. Pediatra polecila zmienic mleko na antykolkowe, może to cos zmieni. A tak w ogóle to wróciłam do PL i rodzinka mi pomaga. Pediatra w DE gadał co innego, tu w PL co innego. Wg Niemców waga jest ok, wg Polki za dużo przybiera na wadze- urodzila sie 3480, spadla do 3130, a wczoraj miala 4670. Powiem Wam że mnie się chce wyć, jakbym byla sama w domu to bym wyła razem z dzieckiem. Lece bo wyje znowu... 15 minut spokoju było. Papa
 
reklama
czesc i czolem!

Zaczynam juz pomalu myslec o pakowaniu, jak to zrobic, zeby to zrobic dobrze?? mlodej to musze wziac tabun rzeczy, bo ona straszliwie sie brudzi..musze sprawdzic jeszcze jakas pogode:baffled:
Dzis zakupilam kostium kapielowy jednoczesciowy, na szczescie juz z wyprzedazy, bo strasznie drogi byl tak normalnie ;-)

Ani@k masz racje zlecialo jak nie wiem, choc miesiac temu wydawalo mi sie, ze jeszcze tak dluuuugo. Jednak nie ma co przyspieszac czasu bo jednak czas na nas nie dziala polepszajaco:tak:
No ladnie ladnie z tymi zupkami, wiesz, lepiej pozno nic wcale :tak::-D potem bedzie szamal wszystko ladnie z wami:tak:

Aleksis milego wypoczynku!

Szyszka my pojechalismy nad morze jak mloda miala 6 miesiecy i szybko stamtad uciekalismy, bo sie darla przerazliwie. Wiec chyba lepiej odczekac:tak:

Dziewczynki milego dnia!
Nie moge pisac, bo mala na mnie wisi, skacze po mnie i tak w kolko.
 
Cześć dziewczyny


Aleksis no fajnie tak wyjechać chociaż na trochę - dacie rade, no i udanego pobytu.


Ani@k ja myśle ze lapopa długo nie zobacze bo pewnie nie będzie kasy na naprawę, na razie pożyczyłam od mamy do piątku a potem to nie wiem jak będzie, może trzeba będzie w końcu kupić swojego
Patryk wie co dobre, bo mama gotuje najlepsze potrawy.


maiev fajnie żemasz pomoc rodziny, bo z takim maluchem wrzeszczącym nie ma lekko. Dacie radę, trzymam kciuki.


Gatto rozumiem Twoje wątpliowości co do pakowania. Ja od kilku dni tylko latam po sklepach i kupuje, a to jakieś ubrania jeszcze na wyjazd, a to buty,itd. Muszę jeszcze kupić jakiś mały basen dla małego do kąpieli - bo wiadomo w pokoju będzie prysznic, a on lubi wanne, zresztą nawet nie wiem czy by umiał wystać pod prysznicem. Dziś musiałam emkowi wymienić kąpielówki bo wczoraj kupował z małym i oczywiście nie przymierzył, bo się nie dało. W domu okazało się,ze za małe - optymista :) no i jade do sklepu a tam nie ma, ale był akurat na wystawie na manekinie, wiec wziełam a manekin świeci golizną.
Jutro siedzę z Adasiem wiec pewnie nie będzie czasu na nic, w czwartek go zawiozę do babci i ogarnę trochę mieszkanie, coby do syfu nie wracać, no a w piątek już szybkie pakowanie i wyjazd.
Gatto nie miałam takiej lampki to nie wiem, ale my mamy zwykłą i zastawiamy książką.
 
Dziewczyny bo tak próbuje nadrobić ale za każdym razem zasypiam, zaczynam juz pisać a pada mi
Tel i w kółko , a efektów = czyli mnie na forum nie ma ;/
Wiec bez nadrabiania sie melduje !

U mnie wszystko dobrze , juz mieszkamy, ciagle cos załatwiany do tego wesela, to szkoła rodzenia to pierwszy taniec i inne szczegóły i padam jak kawka wieczorem a rano przy tej pogodzie ciezko mi sie zebrać.. Co raz gorzej w te upały, jak nie muszę to sie nie ruszam z domu a mało koedy sie zdarza taka opcja ;)

Teraz wlasnie czekamy na 3cie usg prenatalne , nie ukrywam ze mam stresa... Wcześniej nie miałam i ciagle
Cos wychodziło ;/ alw dzis mamy innego lekarza ...

Przepraszam ze tylko o sobie , cofne sie kilka stron wstecz i nawiąże tez do zycia forum alw na razie mi wybaczcie ;* Pls !

Buziaki dla Was odezwe sie as soon as posible ;)
 
Gatto no cena lampki powala:no:, fajna jest z wyglądu w użytkowaniu nie wiem....:baffled: Gatto pamiętaj ze u nas tez są sklepy jak cos :-Dmoże uda Ci sie trafic na wyprze jeszcze;-):tak:
My za to oddajemy puzzle które kupiliśmy na podłogę Mieszkowi, ucieka z nich moja mała szynka, nie jest zainteresowany, wszystko inne tak, wiec 100zl lezy na podłodze i pepa leżakuje, wiec inna w oddanie.
Ani@k jutro będzie basen wiec od jutra testujemy, wiec dam znac.:-) Gratulacje dla Ciebie za gotowanie. Ja od jutra zaczynam BLW z Mieszkiem, bede go sadzac u siebie na kolanach i zeby posmakował stałych produktów, juz sie nie moge doczekac.
Gochson w euforii pakowanie, wiec pakuj sie kochana tylko sie nie przemęczaj :tak:
Muma sie zakopała na tych wyprzach czy jak? Jak dzieciaczki sie sprawują?
Zuzu sie bawi nad morzem :*
Aleksis jak sie macie? Wy juz nad morzem czy w pt start?
Emka trzymaj sie dzielnie i czasem odsapnij;-):tak:
Maiev badz dzielna. Jeszcze troszke a sie wszystko unormuje. Nie płacz, badz silna dla malutkiej i siebie.
 
Szyszka no ta lampka w polskim smyku wlasnie:tak: ale poszukam rzecz jasna czegos jeszcze w innych sklepach;-)
Jesli chodzi o BLW Mieszka i jego trzymac na kolanach to hmmm...jakby to powiedziec, ubierz sie najpierw w plaszcz przeciwdeszczowy, bo bedzie niezla jazda bez trzymanki, przynajmniej u mnie byla i u Kok.o chyba tez :-D:-D

Emka o fajnie, ze skrobnelas! Napisz koniecznie jak poszly badania i gratki, ze juz w koncu na swoim:tak:

Maiev najwazniejsze, ze masz pomoc, reszta jakos sie ulozy z czasem:tak:
 
Gatto właśnie wiem ze ze smyka :-D będziesz w PL to możesz przetestować i oddać jak sie nie sprawdzi ;-)
Co do BLW zamierzam karmić w majtach i staniku only :-D:-D:-D a szynka tylko w pampersie, pepa poza terytorium jedzenia bo nie ogarne ich dwoch, pepa jest szybszy jak w poblizu jest jedzonko :-D
 
Wpadam na chwile ;) obiecałam poprawę wiec muszę dotrzymać słowa :)

Pięknaszuszunia faktycznie jak Mały nie zainteresowany to nie ma co trzymać na sile tych puzzli tylko dlatego ze sa kolorwe :)
Szynek to Mieszek a Pepo?

Gatto z lampek dla dzieci bardzo ładne sa te zolwoki na Allegro ktore robią gwiazdki na niebie widziałaś je?
Badanie poszło swietnie, wracaliśmy wczoraj pierwszy raz szczęśliwi po prenatalnych ;) mały fajnie sie ruszał wszystko w normie i ten lekarz nie widział torbielikow wiec trzymam
Ske tego ze sie wchlonely ! ;)))

Maiev początki sa ciężkie duzo duzo pozytywnej energii przesyłam!!

No ja męża odprawilam, śniadanko zrobiłam pranie puscilam ,Filmik z badania obejrzalam,Teraz wstawiam łopatke zeby sie robila, moze uda mi sie w miedzy czasie zrobic apteczne zakupy... A potem o12 ściąganie miary do sukienki ślubnej potem
Chce pojechać do krańcowej ktora mogłaby mi uszyć sukienkę na zmianę, potem zamówić biżuterię i kwiaty i wystrój kościoła aut, a o 21 tance ;) No taki plan na dzis ;)

Miłego dnia dla Was Kochane ;*
 
reklama
Hej.
My żyjemy, ja ledwo a Mała ciągle ryczy. Pokarmu nadal jak na lekarstwo, jedynie w nocy czasem udaje mi się nie dokarmiac. Lena ma ciągle straszne gazy i wyje i nie śpi. Pediatra polecila zmienic mleko na antykolkowe, może to cos zmieni. A tak w ogóle to wróciłam do PL i rodzinka mi pomaga. Pediatra w DE gadał co innego, tu w PL co innego. Wg Niemców waga jest ok, wg Polki za dużo przybiera na wadze- urodzila sie 3480, spadla do 3130, a wczoraj miala 4670. Powiem Wam że mnie się chce wyć, jakbym byla sama w domu to bym wyła razem z dzieckiem. Lece bo wyje znowu... 15 minut spokoju było. Papa
Maiev ale waga spadła w szpitalu, tak? jeżeli tak to jest normalne, każde dziecko tak ma :tak: czy jak już w domu byłaś??? :confused:czemu Ci się chce wyć??? nie licz na to że Lenka od razu będzie ważyć 10 kg.. Patryk też powolutku wagi nabierał.. a 4 kg przekroczył po 6 tyg.. urodził się miał 3200.. jeżeli są kolki to zwróć uwagę na to co jesz.. ogranicz się do diety matki karmiącej, czyli żadnych kapust, fasolek, groszków, smażonego, gotuj sobie mięsko, jedz pulpeciki gotowane, kanapki z szynką, serkiem.. duuuużo pij wody i będzie ok :tak: masz teraz rodzinę do pomocy - wykorzystaj to nawet jezeli będziesz całymi dniami siedzieć z Lenką przy piersi.. już niedługo wszystko się zmieni :tak:każda z nas to przechodziła, potem to nawet bedziesz miała czas aby obiad ugotować, ba! mawet coś upiec (ciasto) ;-):tak:
mi pediatra swego czasu kazała po każdym cycowaniu dopajać Patryka mm :szok: ale porozmawiałam z panią od laktacji.. spróbuj może z kimś takim porozmawiać.. przywróci Ci wiarę w karmienie piersią :tak:
Muma wszystko ok??? pewnie spędzacie z Julką i Olim wspólnie czas.. eM jeszcze na urlopie czy już w pracy???
Szyszka są takie fajne fartuszki w coccodrillo FARTUSZEK - Akcesoria - Sklep internetowy Coccodrillo tylko nie wiem czy a taki upał zda egzamin.. ja Patryka karmię bez niczego albo Mu tylko mały śliniaczek zakładam.. choć wersja 'sam pampers' też wygodna ;-):-)
Gatto my mamy taką małą lampeczkę halogenową z leroy merlin, chyba 30 zł kosztowała, przyczepiona za łóżeczkiem, tworzy nastrojowy półmrok, nie razi Patryka, jak Go w nocy karmię to zapalam aby widzieć gdzie cycem celować ;-):-D
eM Ka no widzisz? nie ma co się stresować wizytą, super ze wszystko w porzadku z Maleństwem :tak: hehe krzątaj się, lataj, biegaj, tańcz póki możesz.. chciałabym Cię widzieć jak tańczysz piewrszy taniec.. przypomnij kiedy Wasz ślub??? jeszcze przed porodem, tak?
Gochson na jak długo jedziecie nad morze??? a laptoka zamów sobie u mikołaja ;-):cool2: mikołaj ciężarnej nie odmówi ;-):tak::-)


u nas epicentrum tropikalne, na wczoraj zapowiedziany deszcz zmienił zdanie, dziś ukrop, przez całą noc ukrop.. nawet otwarte okna nic nie dają :szok: no ale to przecież lato :-) czego się innego spodziewać???


a tak mi się jakoś skojarzyło To Już Lato - Kabaret OT.TO [NAJLEPSZA JAKOŚĆ] - YouTube miłego dnia :-)
 
Do góry