reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
no to chyba wybiore sie na jakies 3d czy cos w tym rodzaju,bo nie pamietam kiedy kolejne usg po tym 12-13t6d... a to 3d to mozna tu robic tylko trzeba placic... i chyba je najlepiej robic ok 20tc... nie pamietam,ale zadzwonie i sie dowiem... a u mnie to raczej im powiem zeby nie szukali siusiaka,bo ma go nie byc! ;-):-D:-D:-D:-D
 
Elu-wlasnie podejrzalam sobie Filipa w 11tc i rzeczywiscie widac juz bylo "kogos" a nie "cos" :tak::-D:-D u mnie bylo tylko jakas blizej nieokreslone "cos" z jakas kropeczka,ktora jest serduszkiem :-)
 
Witajcie 30steczki w piatkowy wieczór!
Jakie macie plany na weekend?
U nas pięknie, biało za oknem...
Sensi Kubuś śliczny jest w zimowej ramce!:) A kopniaczki są cudne, to fakt:)))
Monik pisałas o testach owu, że czekasz, ale owu może być od 3 dni przed do 3 dni po skoku tempki, więc być może już czas na przytulanka? Polipem nie martw się. mi ginka odkryła polip prwdopodobnie i się martwiłam, a wtym samym cyklu w ciążę zaszłam:)))
Ena to dopiero drugi cykl starań, o ile dobrze pamiętam, to jeszcze o żadnych problemach nie świadczy, więc spokojnie się przytulajcie, a potem duphaston i powodzenia!:tak:
Anusieńko powodzenia na egzaminie! Konkurencja duża, ale kto wie...:biggrin2:
Aluś nie chcę wypominać, ale się nie pokazałaś!;-)
Ewo na następnym usg już piękny człowieczek sie pokaże, jest to niesamowite!:)
Kajduś jak leżakowanie?
Antilko?
Dobrej nocy Wszystkim!
 
Witajcie 30tki :-) Ja jak zwykle wpadam z partyzanta :sorry2: wybaczcie. Właśnie Staszek obok wyprodukowal sporego kupala, trzebaby go przewinąć :-)
U mnie akcja przeprowadzkowa trwa, mieszkanie sprzedaje u notariusza we wtorek, trzymajcie kciuki za pomysly kurs CHF, bo muszę spłącić część kredytu hipotecznego.
Staś ma kiepskie wyniki krwi i chyba jakas bakterie w moczu, jaką to bedzie wiadomo w poniedzialek :baffled: Że tez zamiast sie wrodzić w moja chłopską rodzinę, to się książątko arytokracji chyba gdzieś doszukało :baffled:
Pozdrawiam l4ece przewijać, bo "ktoś" się odmaga :-)
 
Dzień dobry :-)

No ładnie nie było mnie chwileczkę na forum a Wy tyle zdążyłyście popisać :szok::-D. A mnie wczoraj taka migrena okropna dopadła, że jak dopadłam łóżeczka, to do wieczora spałam, a potem się umyłam i spałam do rana :szok::-(. Jak dzisiaj wstałam to dalej, na szczęście lżej i chyba zaczyna przechodzić :tak:

Ena ja się też przytulam z moim M co dwa dni, no chyba że nas ochota wielka najdzie to wtedy częściej. I tak jak pisze Ewa przytulanie z miłości daje najlepsze efekty :tak:
Ewuś spokojnie :happy2: doczekasz się kolejnego USG na który będziesz mogła zobaczyć Twoje szczęście :-) Widziałam już nie raz USG 3D jest po prostu rewelacyjne. Jak mi się uda to też będę chciała się na nie wybrać :tak:
Anusieńka mam takie pytanko. Czy jak widać na papierze toaletowym piękny luzik o konsystencji białka kurzego, a w środku, w okolicach szyjki macicy nie ma go wcale, to czy to jest normalne? Czy ten śluz idzie takimi falami i dlatego go w środku nie wyczułam?? Dodam że właśnie piję codziennie syrop Guajazyl, i to po nim pojawił się super śluz :happy2: Wiem że ten śluz nie jest taki ważny do zapłodnienia, ale u mnie powoduje większy spokój w głowie ;-):-D A wyluzowanie to podstawa :tak:
Trzymam kciuki za Twój egzamin :-)
Carioca trzyma kciuki za pomyślny kurs. My też jesteśmy na etapie notariusza i kursów CHF :-D
Najeczko melduję że przytulanka w toku :-):zawstydzona/y: A ten mój domniemany polip, to nie zasłania wejścia do szyjki macicy, więc pewnie masz rację żebym się tym nie przejmowała:cool2:
Wagnies halo, halo ;-) Odezwij się troszkę do nas :happy2:
Antilko a co u Ciebie słychać:confused::happy2:
Kajduś miłego relaksowania się :-)
Sensi miłego spacerkowania :-)

Spokojnej soboty babeczki :-):-):-)
 
Aluś nie chcę wypominać, ale się nie pokazałaś!;-)

witajcie Kobitki:zawstydzona/y:
to wszystko przez to, że doba ma tylko 24 godziny, a to stanowczo dla mnie za mało:szok: strasznie jestem zabiegana, święta za pasem, a ja nie mam nawet prezentów:no: nie mówiąc już o świątecznych zakupach:baffled: na szczęście od czwartku mam urlop, to może uda mi się jakoś to wszystko ogarnąć:baffled:
BARDZO WAM DZIĘKUJĘ KOCHANE ZA ŻYCZENIA:happy2:
Najeczko brzunio piękności:happy2:
Ewuś bardzo bardzo się cieszę, że wszystko jest w porządku:-)
Anusia :-* jesteś Kochana, dziękuję:happy2: mocno trzymam kciuki za egzamin!!! daj znać koniecznie, jak poszło:tak:
Monik ja na śluzik łykałam wiesiołek:-) na mnie działał jak złoto:-D milutkich przytulanek;-)
Sensi Kubusiek jest cudny:-)
Kajduś jak się czujesz? z niecierpliwością czekam na wieści w poniedziałek:-)
Antilko jak tam..:confused: udało Ci się pogadać??

Kobitki ja w poniedziałek biorę ostatnią dipherelinę:happy2: we wtorek idę do gina i mam nadzieję, że za chwilę rozpocznę stymulację:-) a! w środę będę wiedziała, co z moim przejściem do nowego działu, mam jeszcze jedno spotkanie:-)

miłego wieczorku :happy2:
 
bry wieczór :tak:

Sensi piekny Kubuś :-) naprawde super przystojniak rośnie :-)

Carioca dużo spokoju życzę :tak: jak alergia Stasia?

Ewa ja pierwsze 2 usg miałam dpochwowe. dopiero później już przezbrzuszne. cierpliwości i zobaczysz swoją kruszynkę :tak: a co postanowiłaś w sprawie pracy?

Monik owocnych staranek :tak:

Alek to teraz do dzieła:tak: za pomyślną stymulację :-)

Najeczko to teraz córcia Ci nie da spokoju, jak się rozbryka :tak:

Leyna owu w 14 dc to super czas ;-):tak:. Może teraz już tak zostanie i będą teraz cykle regularne 28 dniowe :tak: Tego Ci życzę :tak::happy2:

dzięki :tak: ja co prawda nie wierzę w cykle 28-dniowe, bo nigdy takowych nie miałam. zawsze długie i nieregularne :baffled: myślałam, że może po ciąży mi się co nieco wyreguluje, ale nic z tego, choć ostatnio owu była raczej regularnie między 19-21 dc, natomiast druga faza miała różną długość od 10-15 dni... w sumie powinnam się cieszyć, że owu jest, bo przecież jak się staraliśmy o Piotrka to cykle były często bezowulacyjne.

a propos mam pytanie. czy wiecie może czym może być spowodowany ból podbrzusza już PO owulacji? wykluczam ciążę. zauważyłam od jakichś 3 cykli, że przed owu boli mnie jajnik a już po rwie mnie całe podbrzusze. takie bóle odczuwałam jak udało mi się zajść w ciążę, ale teraz to nie tym spowodowane i nie wiem czy się martwić czy nie, bo może to taka moja "uroda".

Wiesz, że czasami biegunka u psów jest spowodowana właśnie robakami:confused: A może spróbuj podać węgiel aktywowany, lub Smekte. Ja już swojej psicy podawałam smekte i super pomogła :tak:

Leyna a co dajesz pieskowi na biegunkę:confused:

małej dałam Nifuroksazyd dla dzieci, bo się okazało, że tylko to miałam w domu. węgiel okazał się być "przeterminowany". pomogło :tak:
ja się martwię, bo 2 lata temu myśmy przeżywali koszmar kiedy nam zaniemogła na trzustkę. 2-3 razy w tygodniu biegunki, schudła do 24 kg i wyglądała jak szkielet owczarka niemieckiego, do tego przypałętała się chwilowa niedoczynność tarczycy, więc straciła dużo sierści. co 3 tygodnie badania krwi, żeby sprawdzić czy leki działają (była na Kreonie). do tego specjalna karma. jakoś się udało przywrócić sprawność jej trzustki choć do końca życia będzie już na "suchych kulkach", bo nie trawi normalnego jedzenia - przeczyszcza ją po nim. teraz leków już nie bierze, bo ostatnie wyniki były w dolnych granicach normy, ale nigdy nie wiadomo kiedy to wróci. a ponieważ poprzednio też tak się choróbsko zaczynało to się boję.

dobrej nocy 30-tki :tak:
 
witajcie..
tylko na chwilke dzisiaj,caly dzien przebimbalam i przespalam,a teraz musze sie szykowac do wyjscia,bo Joe niedlugo przyjdzie i musimy chociaz zrobic zakupy jedzeniowe,bo zapowiadaja olbrzymia burze sniezna na dzis w nocy do poniedzialku rano,wiec trzeba by uzupelnic troche zapasy zywieniowe... a propos jedzenia to wcinam dalej ilosciowo niczym kilku dorodnych chlopow ale raczej na slodko ... mieso jakos mi nie smakuje....
Leyna- mnie po poronieniu cykle skrocily sie z 24 do 22 dniowych... choc do konca nie moge byc pewna bo mialam tylko dwa i znowu sie udalo :-)... co do pracy to nadal pracuje i bede dopoki dam rade fizycznie lub psychicznie... w kazdym badz razie nie przejmuje sie praca zbytnio jest bo jest a jak nie bedzie to trudno...
tez ostatnio ograniczam wchodzenie na bb bo u lipcowek zaczynaja sie poronienia i nie bardzo mam sile o tym czytac... moze to troche samolubne z mojej strony,ale moje pozytywne myslenie starcza mi glownie do czasu az nie ppoczytam o tych tragicznych sytuacjach... one po prostu mi przypominaja jak kruche sa fasolki,a ja staram sie bardzo myslec tylko o tym,ze bedzie dobrze... wiecie dalej mam przedziwne sny i dzis snilo mi sie,ze bylam w Polsce (?!) i kuzyn mojego ojca mial dwu letniego synka i wlasnie urodzily mu sie trojaczki tez chlopcy ale byli jacys 6 miesieczni i mieli bardzo dziwne dwa wozki Peg perego (?!?) a potem ni z gruszki ni z pietruszki ja mialam czworaczki (?!) - dwie dziewczynki i dwoch chlopcow i tez klopoty z dziwnymi wozkami i dzieki Bogu sie obudzilam,zeby znowu usnac i snic o ladniutkiej dziewczynce ok 3 miesiecznej,ktora zaczynala chodzic ?! po prostu nie mam pojecia skad takie dziwne te sny... chociaz ten ostatni moglby sie sprawdzic w tej czesci o ladniutkiej dziewczynce- miala taka sliczna czarna czuprynke,ale wlosy byly proste.... :-)
Monik-wiesz ja to usg 3d to nie chce zrobic,zeby zobaczyc jak kruszyna bedzie wygladac :zawstydzona/y:,ja chce podejrzec co tam sie kryje miedzy nozkami :zawstydzona/y::tak::-D:-D chyba jestem jakas dziwna.... tak mnie to ciekawi ostatnio...
Najeczko u ciebie juz tak ladnie z gorki :-) swieta i szybciutko styczen i juz bedziesz liczyc dni....
Alek- super wiesci! :-) na 28 dni wlasnie jedna z dziewczyn jest w ciazy w wyniku in vitro.... a za chwilke za ciebie bedziemy trzymac kciuki!
Antilko-a co u ciebie?
Carioca-mam nadzieje,ze wyniki w poniedzialek beda dobre!
Sensi-Kubus slodziutki :-)
Novaczko-:-)
Ena-:-)
moje trzydziestki- milej niedzielki!
 
reklama
Witajcie Trzydziestki:-)
Aluś bardzo spóźnione, ale bardzo szczere życzenia imieninowe. Mam nadzieję, że uda Ci sie zmienić stanowisko. Poczekamy do środy:happy2:Rozmowa się odbyła, ale nie wiele wniosła, wszystko jest jasne a zarazem nierealne:zawstydzona/y:
Ewuniu zazdroszczę Ci takich snów. Ja ostatnio miewam sny o wysokich mostach i przepaściach:-(Doskonele Cię rozumiem, ja chyba też chciałabym poznać szybko płeć dzidziusia:tak:
Monik coś czuję, że przytulanka przyniosą efekt:-)
Carioca udanej transakcji życzę:-)Mam nadzieję, że u Stasia to nic poważnego:confused:
Najeczko chyba przegapiłam fotkę brzusia.Zaraz zajrzę na zamknięty. Ale masz fajnie z tymi kopniaczkami:happy2:
Sensi , Vonko, Leyna, Novaczko, Ena:-)
Miłej niedzieli życzę wszystkim
Odpoczywajcie za mnie, bo ja pracuję do jutra
 
Do góry