reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witajcie 30steczki!
Wczoraj mój mąż malował pokoik. Ale jeszcze w poniedziałek parę drobnych poprawek będzie. Kolor jest niestety trochę inny niż myslałam:dry:pomimo dodanej bialej farby jakoś nie bardzo pastelowy, hm, jakaś limonka wyszła, czy coś takiego:rolleyes2:, ale trudno, nie jest źle.
Carioca witaj partyzancie!:biggrin2:Powodzenia w Wszych sparawach i zdrowia dla Stasia!
Monik to bedzie dobrze!:tak:Tylko się pozbądź całkiem tej migreny!
Aluś świetnie, że już tak blisko do stymulacji!:biggrin2:No i do urlopu, zdążysz z przygotowaniami na pewno, a na Święta będziecie trochę w Lublinie?
Leyna mnie często bolało podbrzusze po owulce, razem z napięciem przedmiesiączkowym trudne to były dni. Długo o to nie pytałam, a potem jak spytałam ginka stwierdziła, że to mogą być jelita:confused: w związku z naciskiem macicy, bo tam wszystko się trochę powieksza po owu, nawet jakiś lek dostałam...ale nie wypróbowałam, bo już dzidziuś sie pojawił. Pewnie nospa też nie zaszkodzi.
Ewo i są burze śnieżne?! Sny rzeczywiście poplątane:) ale ten z dziewczynką fajny:) A u mnie z górki, już niedługo, trudno aż uwierzyć czasem...
Antilko :biggrin2:,trzymaj sie w pracce.
Pozdrowienia niedzielne dla Wszystkich 30stek!
 
reklama
Oficjalnie sie przywitam. Dzien dobry.
Mam pytanie co sadziecie o inseminacji? Bo ja juz sama nie wiem co mam myslec...rozmawiam caly czas ze swoim ginem i juz sama nie wiem mowi ze w naszym przypadku to ma szanse powodzenia ale nie wiem czy jednak moze nie in vitro?
Bede bardzo wdzieczna za wasze rady
 
Witaj Haithi !
Jeśli gin mówi, że u Was są szanse przy inseminacji, to może warto zamiast od razu in vitro? W każdym razie powodzenia!
30steczki gdzie Wy jesteście?
Kajduś jak wizyta u gina? Mocno trzymam kciuki!
 
Ale sie Sensi zaniedbała w mówieniu "dzień dobry" i "dobranoc" :confused: Odezwij się, bo będziemy się martwić!

Witaj Haithi! In vitro jest bardzo drogie, dlatego najpierw lekarze probuja inseminacje.

Najeczko, Ewo - jak się czujecie mamuśki? Najeczko dalej lezysz?

Słodkie buziaki dla 30tek od Staśka :-)
 
witam...
ja wlasnie po wizycie u rodzinnej i jestem bardzo zadowolona :-)... wszystko wyglada super, beta ok 82 lub 84 000 wiec na prawde wysoka jak byc powinna, fasolka wygladala w srode w 8 tc na 8t2d czyli tez pieknie sie zgadza :-)
jestem bardzo bardzo zadowolona i na razie musze ciut odetchnac z wrazen ;-):-D:-D... popisze pozniej....
 
Ewo to super wieści!:-):tak:Bardzo sie cieszę!:-D
Carioca ja nadal mam od lekarza zalecenie, zeby dużo leżeć, ale na spacerek krótki mogę i troszkę po domu pochodzić. Widzę, że ze skurczami OK, tylko kilka dziennie, ale jak przesadziłam z chodzeniem było gorzej, więc uważam. No i się nie nasprzątam przed Świętami, chociaz bym chciała. A jak Wasza przeprowadzka?
Faktycznie Sensi coś milczy i Monik też...:confused:
 
Oficjalnie sie przywitam. Dzien dobry.
Mam pytanie co sadziecie o inseminacji? Bo ja juz sama nie wiem co mam myslec...rozmawiam caly czas ze swoim ginem i juz sama nie wiem mowi ze w naszym przypadku to ma szanse powodzenia ale nie wiem czy jednak moze nie in vitro?
Bede bardzo wdzieczna za wasze rady
Witam przyszłe mamy!
Wiesz co, może nie powinnam się odzywać, bo sama nigdy nie musiałam walczyć o zajście w ciąże, ale moja siostra musiała i właśnie dzięki inseminacji ma teraz swoją śliczną Karolcię. Zawsze są za i przeciw, ale może pomogą Ci doświadczenia dziewczyn, które już ją miały: Smyk Wiesz to może nie być raz, ani dwa, ale może jest szansa…
 
witajcie Kobitki:-)
oficjalnie melduję, że wzięłam dzisiaj ostatnią dipherelinę:tak::happy2:
Kajduś:confused::confused::confused: pisz szybciutko, jak było u lekarza:-)
Antilko a poza rozmową jakieś postanowienia..? decyzje..?
Najeczko w Lublinie będziemy 2 dni:-) w niedzielę przed Wigilią, no i w Wigilę, a potem wracamy do domku:happy2:
Ewuś wiedziałam, że wszystko będzie dobrze:happy2::happy2::happy2: i już się nie stresuj więcej..;-)
Leyna a może warto zrobić usg po owulacji? zobaczysz, czy wszystko jest ok?
Haithi witamy na wątku:-) co do skuteczności inseminacji, czy in vitro trudno powiedzieć..czasami ivf nie jest konieczne, bo inseminacja daje oczekiwany skutek, ale czasami znowu nie ma sensu robić inseminacji, np. kiedy pęcherzyki nie pękają, tak jak u mnie:baffled: tylko od razu ivf..napisz coś więcej o sobie:-)
Anusia jak egzamin???:-)
Wagnies:confused:
Sensi:confused:
Monik:confused:
Vonko:confused:
Kobitki czy Wy już rzuciłyście się w wir przedświątecznych przygotowań?? ;-)

miłego wieczorku:-)
 
hej babeczki:)
melduje sie po wizycie, ktora byla bardzo pozno, wiec dopiero teraz pisze.
widzielismy naszego dzidziusia, ma 2,8mm:-)
niestety mam krwiaka i jeszcze jedna drobniejsza zmiane ktora tez jest prawdopodobnie krwiakiem, wiec bezwzglednie lezenie. Ale dr mowi, ze rokowania sa dobre:) nastepna wizyta 27.12. powinno byc slychac serduszko:)
sciskam mocno wszystkie, moze w najblizszych dniach cos wiecej popisze, jak mi maz laptopa do lozeczka zainstaluje:)
 
reklama
Do góry