reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Dzień dobry :-)

Ja na urlopie zamiast wypoczywać to pracuję pełną parą :baffled::-D Wczoraj latałam jak oparzona po urzędach i załatwiałam sprawy działkowe. Jak jedna sprawa się zaczyna wyjaśniać to zaraz kolejna komplikuję wszystko, i tak w kółko :baffled:. Ale nie poddajemy się i walczymy dzielnie :tak:
Dzisiaj przeznaczam dzień na początek wielkiego sprzątania :shocked2::rolleyes2:

Kajduś przyjemnego wylegiwania :-) Niech ten czas leżakowania jak najszybciej Ci minie, i żeby krwiaczki szybko się wchłonęły :tak:
Aleczku super że już ostatnia dawka diphereliny wzięta. Teraz szykuję wielkie kciukasy dla Ciebie ;-):-)
Ewuś bardzo się cieszę że u Ciebie i fasolinki wszyściutko w jak najlepszym porządeczku :-):-):-)
Najeczko oszczędzaj się przed tymi świętami i nie daj się porwać przedświątecznej gorączce sprzątania :shocked2:;-) Ja mam tyle planów roboczo-świątecznych że nie wiem w co ręce wsadzić :-D Ale przyznam się że mam tyle energii w sobie (jak nigdy:blink:) że zrobię swoje porządki i z chęcią pomogłabym i Tobie :-D
Carioca dziękujemy za słodkie buziaczki od Stasia :-)
Sensi czyżbyś miała tyle pracy co ja :confused::-D Eee chyba więcej bo masz jeszcze Kubusiowe obowiązki :tak::-D
Vonko :-):happy2::-)
Wagnies halooo :happy2: Daj jakiegoś zanaka ;-)
Leyna przeszło już pieskowi :confused:
Haithi, Luccy witajcie :-)

Miłego dnia trzydziesteczki :-):-):-)
 
reklama
Witajcie!
Fajnie, że troszkę piszecie, bo martwiłam się, czemu tak pustawo ostatnio było...
Aluś :biggrin2: to dziś do lekarza, tak? Napisz nam jakie decyzje!
Kajduś świetnie, że widziałaś fasoleczkę!:biggrin2: A krwiaczki na pewno sie wchłoną! I pogoń męża, żeby zainstalował Ci tego laptopa. I jest suwaczek śliczny:tak:
Monik to miłego sprzątania! Fajnie, że masz tyle energii. Ja też mam sporo, ale muszę ją hamować:biggrin2::dry:
Jutro idę na morfologię i mam nadzieję, że hemoglobinka chociaz trochę podskoczyła, powinna po tym wciskaniu w siebie kaszanki, bobovity i tabletek:happy:
 
Witajcie!

Ja weekend mialam strasznie zakrecony... w piatek wieczorem powitalam moja siostre ktora wrocila po 3 miesiacach ze Szwajcarii (siedzialysmy do 3 nad ranem i plotkowalysmy), w sobote do pracy - odrabialam wigilie, a po pracy imprezka - 30 urodziny drugiej siostry (znowu impreza skonczyla sie nad ranem), w niedziele imieniny mojej mamy... a wczoraj jak przyszlam do domu po pracy to padlam...
A dzis myje okna.... i sprzatam mieszkanie na swieta...

Wagnies halo, halo ;-) Odezwij się troszkę do nas :happy2:


Jestem, jestem... ale czesto brakuje mi czasu a tu jeszcze musze sie uczyc do tego cholerengo egzaminu!!

widzielismy naszego dzidziusia, ma 2,8mm:-)
niestety mam krwiaka i jeszcze jedna drobniejsza zmiane ktora tez jest prawdopodobnie krwiakiem, wiec bezwzglednie lezenie. Ale dr mowi, ze rokowania sa dobre:) nastepna wizyta 27.12. powinno byc slychac serduszko:)
sciskam mocno wszystkie, moze w najblizszych dniach cos wiecej popisze, jak mi maz laptopa do lozeczka zainstaluje:)
Kajda lez i odpoczywaj!!!

Cala reszte mocno sciskam i biegne dalej do moich okien bo juz sie ciemno robi.... :-(
 
Wagnies ale imprezek miałaś :szok::-) Fajnie tak, i powiem Ci że troszkę zazdroszczę, bo ostatnio mam taką wielką ochotę na jakąś bibe :-D
A moje okna parzą się na mnie błagalnie :baffled: a ja ciągle im mówię żeby jeszcze troszkę wytrzymały :-D:-D:-D Może uda mi się M namówić na te okna:-p
Najeczko hemoglobinka na pewno się podniesie :tak: A ile miałaś ostatnio?
 
witajcie:-(
no..to za szybko się cieszyłam:-( znowu czekanie przede mną.., najpierw na @, potem marvelon i dopiero będę mogła zacząć program do ivf:-( jak się oczywiście coś po drodze nie przypląta, bo znając moje szczęście, to pewnie się coś jeszcze wydarzy ,,ciekawego''..:-( eh..mam już tego dość!!!
wybaczcie, że dzisiaj tak krótko i tylko o sobie, ale ryczeć mi się chce i chyba się upiję dzisiaj z tego wszystkiego:-:)-:)-(
pa..:-:)-:)-(
 
Aluś :-(przykro, ale to już niedługo! Musi tak być! A ile do @ i jak długo ten marvelon? Trzymaj się dzielnie, przytulam Cię ciepło!
Wagnies witaj! W końcu jesteś, nie znikaj tak już! Może w Święta w końcu trochę odpoczniesz?
Monik namów M. na okna, to jest pomysł! A hemoglobinę miałam 10,4 niecały miesiąc temu.
Dobrej nocy 30steczki!
 
Dzień dobry:happy2:

Jeszcze Was nie czytałam-zerknęłam tylko tam, gdzie zobaczyłam ;-)"Sensi". Jestem, ale miałam przymusowy odwyk od Was:sorry2:-porządki przedświąteczne, zakupy prezentowe, sprawa budowy domu (mamy już prąd i 'zaklepaliśmy" majstra do budowy:tak:) i Kubuś w międzyczasie;-). zaczynam powoli myśleć o pracy ( co wiąże się z przestudiowaniem nowych ustaw i rozporządzeń oraz pism branżowych:-p).efekt-wieczorem padam na nos:-D
 
bry :tak:

niby doczytałam co u Was, ale niewiele zapamiętałam :zawstydzona/y:
Alek przykro mi, że nadal musisz czekać :-( mam nadzieję, że to już ostatnie czekanie przed tym 9-miesięcznym :tak:

Kajda dbaj o siebie!

Najeczko, Ewo Wy również!

Haithi, Luccy witajcie :tak:

sorki, że mnie tu nie ma, ale brak czasu... :-( prezentów nie mam, nie mam posprzątane, nie mam porobionych zakupów, nie mówiąc o innych przygotowaniach do świąt...

aaa, Sensi, bo Ty się na tym znasz :tak:
są już wyniki tego mojego super hiper badania w Instytucie Mikroekologii (co prawda na razie w laboratorium, odbiorę pod koniec tygodnia). babeczka powiedziała mi przez telefon, że nie ma bakterii (hurra, pewnie ten metronidazol wszystko wytłukł), jest candida albicans ale nie jakieś hurtowe ilości, choć nie da się ukryć, że ich stan jest podniesiony i może wywoływać objawy chorobowe. mam Lactobacillusy, ale nie te co powinnam :-( nie mam tych, które wytwarzają jakiś tam wodorotlenek czegoś... (nie zapamiętałam nazwy) czyli nic i nikt nie powstrzymuje dziadostwa przed namnażaniem się i jest duża szansa, że podłapię jakieś bakterie beztlenowe:-( tak szybko na telefon babka mi mówiła, że będą zalecenia abym przyjmowała probiotyki. ALE ja już jej mówiłam, że od kilku miesięcy je przyjmuję więc mi poradziła, że jak odbiorę wynik to mam się zgłosić do ichniej pani doktor, która coś tam może zalecić (pewnie autoszczepionkę), ale kurcze aż się boję pomyśleć ile taka konsultacja kosztuje i ile znów wyniesie zrobienie nowego wymazu plus szczepionki. a moje pytanie: czy wiesz w jaki sposób mogę dostarczyć sobie te odpowiednie pałeczki kwasu mlekowego, które wytwarzają tlen?
 
reklama
Dziewczyny dla mnie strzał w serce moja siostra jest w ciazy, boli strasznie.
Czy wiecie jak to jest z tymi testami owulacyjnymi, podobno czasami wychodzą pozytywne a w ciaze sie nie zachodzi, ja już chyba trace powoli nadzieję.
Od dzisiaj biorę duphasto raz dziennie na lepszy progesteron.
 
Do góry