reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Dzieńdoberek :-):-):-)

Leyna owu w 14 dc to super czas ;-):tak:. Może teraz już tak zostanie i będą teraz cykle regularne 28 dniowe :tak: Tego Ci życzę :tak::happy2:
Super że już niedługo będą te dokładne wyniki. Trzymam kciuki żeby te wyniki przyczyniły się do rozwiązania Twoich problemów zdrowotnych :happy2:
Wiesz, że czasami biegunka u psów jest spowodowana właśnie robakami:confused: A może spróbuj podać węgiel aktywowany, lub Smekte. Ja już swojej psicy podawałam smekte i super pomogła :tak: A przy okazji przypomniałaś mi, że zbliża się czas odrobaczenia i szczepienia u mojej suni :-D
Najeczko zaczyna się przekonywać co do konta na 28dni, że jest super :-) Tobie pomogło, Ewie też :-) to ja mam nadzieję że i mi pomoże :tak:
A może wkleisz nam zdjątko jak już pomalujecie pokoik w sobotę ;-)
Sensi a Ty pewnie na codziennym spacerku z Kubusiem?? :cool2:
 
reklama
Sensi a Ty pewnie na codziennym spacerku z Kubusiem?? :cool2:

Tak 3-godzinne spacerki ciągle celebruję;-). Gdyby było bliżej to przyszłabym do Ciebie na pizzę:tak:

Dzień dobry:happy2:

Oluś spóźnione życzenia imieninowe :happy2:
Ewo
teraz już będzie tylko dobrze;-)
Leyna a co dajesz pieskowi na biegunkę:confused:
Najeczko córeczka nieustannie będzie dawała znak, że jest. Fajne uczucie:-)



A ja w związku z kolejnymi przypadkami ptasiej grypy w Polsce piekę na obiad kurczaczki:cool: aż grzech nie kupić teraz takie tanie:-D:-D:-D
 
Ena staranka w toku ;-) Testów owu na razie nie robię, bo tempkę mam jeszcze za niską i w związku z tym oszczędzam testy.
A jak Twoje staranka i samopoczucie :happy2:

Sensi ja też uwielbiam kurczaczki na obiadek :-p Jakie fajne zdjątko Kuby :-)
 
Sensi mmm.... prawie czuję ten super aromacik kurczaczka :-D:-D:-D
A mi mężuś obiecał zrobić dzisiaj obiad :szok::-D Mają być racuszki z jabłkami :cool2:
Mam tylko nadzieję że do czasu jak M wróci z pracy, to nie padnę z głodu :baffled:

Same misie na tym zdjęciu ;-):-D Super :-)
 
Dzień dobry :-)
Chyba sama do siebie będę pisać :confused::baffled:

Dzisiaj piękny zimowy poranek nas przywitał. Śnieżek sobie pada i za oknem bielusieńko :happy2:. Fajna pogoda, ale na święta żeby tak było to będzie super :tak:.
Wczoraj kupiłam sobie syrop Guajazyl na kaszel. Ale ja go piję jeszcze w celu polepszenia śluzu płodnego. Po 4 godzinach od zażycia pokazał się piękny śluzik :shocked2::-). Tak się cieszę że syropek pomaga, bo ostatnio to wcale śluzu nie miałam. Postanowiłam sobie również, że jeżeli w tym cyklu się nie uda to pójdę do ginka. Nie chce marnować czasu. Poproszę o ogólny przegląd :cool2: i skierowanie na dokładne badania. Na dodatek przy wieczornej obserwacji wyczułam mały guzek na szyjce macicy. Prawdopodobnie polip, który niby się wchłoną przy ostatniej ciąży, znów się uaktywnił :dry:

Miłego piąteczku babeczki :-)
O ile któraś tu dzisiaj zaglądnie
 
reklama
Do góry