reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

tolka23 Też tak miałam napisane - po dwóch tygodniach zgłoś się zkartą wypisu do szpitala po odbiór (u mnie sprawdzali - tożsamośc).
Będziesz miała wynik po łacinie - raczej z niego lekarz nie odczyta powodu poronienia (mają podejście, że 80% ciąż poronionych jest w wyniku wad płodu - dopiero pózniejsze badania mogą coś wykazac - jeśli powod był inny)!

Pozdrawiam serdecznie!!!!!!!!
 
reklama
witam ponownie.

tolka23 - też miałam śluz z odrobina krwi i skoki temperatury. Dodatkowo 2 dnia po zabiegu wieczorem skończyło mi się krwawienie, a wróciło po 2 dniach. Gin powiedział, że wszystko jest wporządku ,etmperatura ma prawo być. Antybiotyk który daja po zabiegu ma za zadanie zwalczyć stan zapalny. Strasznie panikowałam bo krwawienie pojawiała się i znikała i dodatkowo bolał mnie brzuch. Poszłam w 2 tyg po zabiegu na kontrolę i wszystko było ok.
Jednak radzę Ci jeśli się martwisz to skontaktuj się z lekarzem( ja miałam nr komórki i go zadręczałam :-) ) heheheheeheh]

Dalej niema @ a są mdłości. Teścik negatywny :confused:
 
dzięki dziewczyny za pocieszenie ;-) w sumie to ja się nie martwię bo temperaturę mam podwyższoną jak zbliża się wieczór a co do śluzu to wiem że tak musi być bo to po zabiegu jeszcze nie wszystko zeszło i zchodzi po mału:-p , nie będe panikowała do 20 lutego jest już nie długo a nie dzieje się nic takiego strasznego więc spoko
 
Cześć Dziewczynki;
Zaczęło mnie pobolewać z prawej strony - nie wiem czy to jajnik czy nie.Może to objawy zbliżającej się miesiączki? Napiszcie jak miałyście coś takiego - zaznaczam, że nie jest to ciągły ból, podczas ,,przytulania'' też się pojawił.
Tolu; ja przed i po zabiegu miałam na twarzy coś podobnego - niedługo powinno to minąć - jak organizm się oczyści.
Buziaki
 
Hej daga p.
Ja miałam takie same doświadczenia z tym krwawieniem po zabiegu co Ty.Myślę, że będzie teraz dobrze. Buźka
 
Dzięka daga za odp.Może to być okres a może...nie zabezpieczałam sie..hm...czas pokaże. Ty rownież się nie martw, tym razem będzie ok! Musi być.
 
Czesc dziewczyny!
Jestem tu po raz pierwszy,ale z tego samego powodu..
Doładnie w tym samym dniu co Złośnicy odszedł mój aniołek,to był10/11 tyg.ale serduszko przestało bić tyg.wcześniej....
Teraz mam nadzieję,że niedługo bedzie wszystko ok.,i zaciążę jeszcze w tym roku!!Czego i wam wszystkim życzę!!!!
 
CZeść dziewczyny!!!
Tola, mnie to tak obsypalo trądzikiem po zabiegu, że polecialam do kosmetyczki. Ona twierdzila, że to hustawka hormonów, raz ciąża jest, raz nie ma i do tego narkoza podobno strasznie dziala.
Joasiu, podobno pirwsze jajeczkowanie można poczuć doslownie w jajniku, węc uważaj bo za chwile będziesz robila teścik.:tak: Fajnie by bylo.
Ja się już tak bardzo denerwowalam, że przestalam, bo bym zwariowala. USG za tydzień, chce tylko, żeby byl dzidziuś i bilo mu serduszko. Na razie próbuje opanować wymioty i siedzę na zwolnionku. Nie wierzę opiniom, że jak jest niedobrze i bolą piersi, to wszystko jest dobrze, niestety ostatnio mialam wszystkie te objawy, a w 9tc odkryli puste jajo plodowe, czyli praktycznie nie bylam w ciąży już dawno. Zabieg to najgorsza rzecz jaka może się przydarzyć, nie chce już tego, ale znów podtrzymuję ciążę (Duphaston), nie wiem czy to prawda, że jak się podtrzymuje, to gdy jest coś nie tak, to taka ciąża sama się nie poroni, tylko konieczny jest zabiag.
Trzymam kciuki za Was dziewczyny!!!!
 
reklama
hej babeczki

u Mnie samopoczucie już lepsze trądzik mi już trochę przechodzi ale teraz od wczoraj zaczeło Mi schodzić wszystko po zabiegu :confused: jak już pisała to któraś z Was to dobrze że schodzi a nie zostaje w środku więc sie tak bardzo nie martwie a za tydzień do kontroli zobaczymy co i jak.

ewa33 napewno będzie wszystko dobrze

M@rta28 nie martw się napewno bedzie dobrze trzymam kciuki :happy:
 
Do góry