reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć Tola!!
Ja też mialam wynik badania histopatologicznego do odebrania. Oczywiście po lacinie. Mój stwierdzal tylko, że bylam w ciąży, nic więcej. Jest na stronie Poronienie - informacje dla Ciebie slowniczek tych pojęć. Można sobie sprawdzić. Prawie nigdy nic nie znaczy.
Joasiu, powiedz mi, czy wcześniej serce Twojego dziecka bilo? Czy od razu pierwsze badanie i nic? Ja mialam tak zwane puste jajo plodowe. TZN. przy pierwszym badaniu w 6 tygodniu, lekarz twierdzil, że male, że coś mi się przestawilo w terminie owulacji itp. Później zaczęlam bardzo źle się czuć, wymiotować cale dnie, slabo mi się robilo, a piersi mi pękaly. Zmienilam lekarkę, a ona na USG zobaczyla wielką macice 9t.c. a w środku nic. Straszny widok.Bardzo się boje, że to się powtórzy. Ciekawa jestem, kiedy na USG można zobaczyć plód, kiedy można zobaczyć, że bije serduszko. Dziwne bylo to, że wtedy dlugo nie wychodzil mi test ciążowy, chyba 20ty w końcu wyszedl. Pozdrawiam i wiecie co dziewczyny, super jest to, że możemy zajść w ciążę, że jesteśmy plodne. Kiedyś się uda. Przykro jest patrzeć na koleżanki, które próbują kilka lat i nic.
Buziaki
 
reklama
MARTA28, przepraszam ze sie wtracam....:-)
Ja jak juz wczesniej gdzies pisalam 10.07.06 poronilam - to tez podobno bylo puste jajo plodowe, tzn bylo widac w macicy pecherzyk, ale nie bylo widac w nim zarodka...

31.07 zaszlam ponownie w ciaze i bijace serduszko bylo widac na usg w 7 tygodniu - wtedy poszlam do lekarza...
 
Boje się już tego wszystkiego, boli mnie brzuch i to plamienie. Chyba nie będzie mi dane dlugo się nacieszyć. Dobrze, że mam w domu 7letnią córeczkę, wtedy tak nie chcialam mieć dziecka, a okazalo największym moim skarbem w życiu.
 
mam pytanko czy Was też bolał brzuch po łyżeczkowaniu w sumie to takie dziwny ból coś takiego jakby sie kurczyło a nieraz takie kłucia i jeszcze mam podryższoną temperaturę ale to może przez to że biorę antybiotyk ???????

proszę odpiszcie
 
To, że boli brzuch i dół brzucha to normalne - mnie tydzień po zabiegu bolało strasznie - nie moglam spać i musialam brać mocniejsze przeciwbólowe. To na szczeście minie - bądź cierpliwa.
Martusia; mojej Dzidzi od samego początku serduszko nie bilo - tzn. od momentu bynajmniej pierwszego usg......... był zarodek, pęcheżyk żółtkowy i wielkie nic....wielka cisza....a do tego zarodek odklejony w 50 % - stało się to pewnie tamtego wieczoru pod konic roku.......
 
Tola mnie tak bolal brzuch w dobę po zabiegu, że wolalam moją lekarkę. Dali mi silną kroplówkę przeciwbólową i powiedziala, że macica się obkurcza. Ale nie może to trwać dlugo po zabiegu. Wiesz co, niepokoi mnie ta gorączka, czytalam, że to zly objaw. Nie chce Cię straszyć, przecież może wszystko jest dobrze, alw jeśli któś gorączkuje może to być stan zapalny, a jeśli gorączkuje i nie może przestać krwawić to mogą to być pozostalości. Sprawdź to u lekarza.
Asiu, przykre to, mam nadzieję, że prawdziwa jest teoria, że male jest prawdopodobieństwo, że taka ciąża się powtórzy.
Buziaki
 
Tola mnie tak bolal brzuch w dobę po zabiegu, że wolalam moją lekarkę. Dali mi silną kroplówkę przeciwbólową i powiedziala, że macica się obkurcza. Ale nie może to trwać dlugo po zabiegu. Wiesz co, niepokoi mnie ta gorączka, czytalam, że to zly objaw. Nie chce Cię straszyć, przecież może wszystko jest dobrze, alw jeśli któś gorączkuje może to być stan zapalny, a jeśli gorączkuje i nie może przestać krwawić to mogą to być pozostalości. Sprawdź to u lekarza.
Asiu, przykre to, mam nadzieję, że prawdziwa jest teoria, że male jest prawdopodobieństwo, że taka ciąża się powtórzy.
Buziaki
 
M@rta28 dzięki za radę
temperaturę mam 37 C i nie więcej, nie mam krwawienia raz za czas schodzi Mi śluz trochę z krwią ale bardzo żadko, a brzuch a raczej podbrzusze to boli Mnie tylko w tym miejscu co usuwali Mi dzidzię i wydaje Mi się że to też jajnik się regeneruje i przygotowuje się do cyklu
 
Tolu, moja lekarka mówila, że wlaśnie tam boli, gdzie byl zarodek, bo tam się najbardziej obkurcza. Poza tym nie martw się, bo dostalaś profilaktycznie antybiotyk żeby chronić przed zakażeniami, więc nie martw się.
Pozdrawiam
 
reklama
dzięki Martuś :-D :-D :-D

powiem Wam że bardzo Mnie obsypało na twarzy i wyglądam jakbym miał różyczkę :confused: peło małych chrostek feeeeeeee:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y:
 
Do góry