reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

dzieki Tolka uspokoilas mnie troche. Nie bede dzwonic do ginki bo i tak non stop zawracalam jej glowe (cierpliwa kobieta)
Trzymaj sie cieplo Ty i wszystkie ktore to przeszly.
 
reklama
nie ma sprawy spotkał Nas taki sam los najpierw byłyśmy na "przyszłe mamy wrzesień 2007" a teraz jesteśmy na "ciąża po poronieniu"

niezałamuj się i pomyśl o tym tak że Twojej dzieciątko patrzy na Ciebie z nieba i jest smutne że Ty się smucisz :sick: napewno Bóg zabrał Je do siebie bo wiedział że gdyby przyszło na świat byłoby zbyt słabe i odeszło by a to bolałoby Cię zancznie bardziej. Głowa do góry jeszcze bedziesz miała śliczne dzieciątko które da Ci wiele radości
buziaczki :-D
 
Cześć Dziewczyny!
Fajnie, że jesteście!
Przeglądam te forum i tak naprawdę nie mogę nigdzie dołączyć. Smutne, iż całkiem niedawno byłyśmy na "przyszłe mamy wrzesień/październik 2007"… Tak mi przykro :zawstydzona/y:

Mam pytanie … po jakim czasie powinny ustąpić krwawienia po poronieniu i kiedy przestaną boleć mnie piersi?


Jestem dobrej myśli
Ściskam was mocno!
 
Kochane moje
No ja powinnam być na "Lipcowe mamy " i dupa........ :(
Wierzę, że za rok .......... a moze nawet w tym jeszcze.......... :):cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
 
Dziewczyny... bardzo mi przykro z powodu Waszych Aniołków.

Ja po poronieniu krwawiałm króciutko - 5 dni.

Każdej z Was życzę takiego szczęścia jakie mam ja - to szczęście to 14 miesięczna (JUŻ) córcia.
 
hej dziewczynki

witaj Magda29 napewno niedługo wszystkie doczekamy się swoich pociech niektóre już w tym roku a niektóre w przyszłym :happy:

Zobaczycie że za niedługo będziemy pisały na "przyszłe mamy" tego Wam i Sobie życzę

Dor1976 śliczna pociecha buziaczki :-)
 
Cześć dziewczyny!!!
Wczoraj się nie odzywalam, bo caly dzień wymiotowalam i czulam się strasznie, nawet nie mialam sily cieszyć sie Walentynkami. W nocy nie wytrzymalam i wezwaliśmy pogotowie, nic mi nie mogli dać na wymioty, tylko przeciwbólowy zastrzyk. Dzisiaj pojechalam do mojej lekarki, ona stwierdzila, że albo wirus, albo tak źle reaguje na Duphaston. Teraz będę dostawala zastrzyki w tylek. I wiecie co, na USG bylo widać zarodek i bijące serduszko. Tak bardzo się cieszę, bo dokladnie 2 miesiące temu nie zobaczylam nic i mialam zabieg. Niestety macica się buntuje, jest trochę obkurczona i to plamienie, przez to, że za wcześnie. Ale trzeba wierzyć, że będzie dobrze.
Pozdrawiam Was dziwczyny i ściskam!!!
 
Witaj M@rta28!
Trzymaj się! Ściskam Cię mocno! Tak się dla Ciebie cieszę - będziesz miała swojego Dzidziusia! :-D
Bądź silna i dobrej myśli!
Trzymamy za Ciebie kciuki ;-) Zobczysz ... wszystko będzie dobrze!!!
 
reklama
Tak, M@rta 28 dziewczyny maja racje, :-) musisz być dobrej myśli i nie nastawiać sie negatywnie - to przede wszystkim. Potem juz bedzie z gorki :happy: i :cool2: :cool2: sama mam taką nadzieję mysląc o sobie ........ :)))) Przeciez wiosne za pasem ...


Buziaki gorące
 
Do góry