reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Czesc dziewczynki:-)
My juz w pt lecimy do Polski:-)
Huraaa!!!tylko na tydzien i wiem jak to szybko zleci...No,ale lepsze cos niz nic.Dzis po malu pomysle co zbrac dla malej bo nie chce nic zapomniec...
Agatko ja tez z niecierpliwoscia czekam na fotki corci:)

Milego dnia.Buziaki
 
reklama
Dziewczyny, przepraszam, że zakłócę Waszą radość, ale mam pytanie, czy, któraś z Was roniła w domu? Bez zabiegu łyżeczkowania? I czy w takim przypadku można szybciej rozpocząć staranka? .......
 
Ostatnia edycja:
Karolcia a powiedz mi czy te wszystkie badania co robiłaś to na własną rękę? czy lekarz Ci zlecał? pytam z ciekawosci.

Mój gin - teraz juz nie mój - nie zlecił mi ani jednego badania...nawet nie podpowiedział co moge zrobić, nie chciał tez dać żadnych skierowań. wszystkie badania robiłam i robie na własną rękę, za własna kasę...a to jakie badania mam zrobić szukam w necie, pytam dziewczyn i konsultuje z moja lekarką rodzinną...która pomomo chęci skierowań tez mi nie może dać na te specjalistyczne.
Kosztowało mnie to masę kasy...za sam kariotyp zapłaciłam 800 zł....dlatego jak masz możliwośc to wyciągaj skierowania...choć czasem warto i tak zapłacić niż czekać na terminy po kilka tygodni...
jak masz jakieś pytania odnośnie badań to pisz.....

buziaki.
 
Chciałam się tylko przywitać. Czytam was codziennie, przykro mi z powodu nowych aniołkowych mam.:-(

Ja mam dziś jakiś taki dzień beznadziei. :-(

Niby wszystko super, wyniki wymazów wychodzą super, jeszcze tylko z szyjki bakteriologia - tam może coś być. Trzeba to wyplenić i niby można się już zacząć starać, ale jakoś tak :crazy: niby chcę a nie chcę. :zawstydzona/y: Znowu ten stres :sorry::-( Echhhh. Bez sensu. Powinnam się cieszyc a sie nie cieszę. :-:)szok:

Pozdrawiam wszystkie mamy bardzo serdecznie.

Właściwie, to my wszysktie jesteśmy mamami. Tylko nasze dzieci są w niebie, a nie przy nas. :-(
 
Dziękuję Ci bardzo, taka informacja wiele dla mnie znaczy...czyli po kontrolnym usg, będziemy dalej walczyć.....jeszcze raz dziękuję...

Ewelina ja mam koleżankę, która roniła w domu, ale i tak ją sprawdzili w szpitalu czy wszystko z niej wyszło. W jej przypadku łyżeczkowanie i tak było konieczne, ale podobno jakby z niej wszystko wyszło samo, to zielone światełko jest szybciej.
 
Dziewczyny doradzcie prosze,
10.04 w sobote powinnam dostac 4 po zabiegu okres mialam zawsze bardzo regularne 28-29 dnie po zabiegu tez, w piatek 09.04 dostalam leciutkie plamienie, sobota,niedziela nic...
wczoraj i dzis malutkie slady na papierze w wc,
czy ktoras z Was miala cos takiego?
czuje tylko lekkie skurcze w brzuchu czasami ale nic wiecej,,
w zeszlym miesiacu pamietam ze w 26-27dcyklu tez dostalam lekkie plamienie, ale wtedy po 3 dniahc przyszedl normalny okres,
boje sie ze cos mi sie zaczyna krzanic w organizmie...
myslalam nawet o ciazy ale wtym cyklu raczej unikalam meza
nie wiem co mam o tym myslec...
chyba musze odwiedzic gina ?
 
reklama
Ja miałam takie dziwne plamienia i skąpe okresy 4 miesiące po odstawieniu tabletek anty. To trwało ok 8 miesięcy. W tym czasie robiłam różne badanie włącznie z abrazją(łyżeczkowaniem) żeby wykryć przyczynę tych plamień. Badania nic nie wykazały. Wszystko było w porządku. Pomimo tych plamień zaszłam w ciążę. Ciąża obumarła, ale z jej utrzymaniem nie miałam najmniejszych problemów. Obumarła prawdopodobnie z powodu wady genetycznej płodu. Ja wszystkie wyniki badań miałam książkowe. Na nic nie choruję. Lekarz stwierdził, że po porostu tak się zdarza :-(
Tobie jednak proponuję iść do lekarza, ale może te objawy to nic złego. Warto jednak sprawdzić.
Pozdrowionka
 
Do góry