reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Madziu prześliczny synek.Jeszcze raz ogromnie gratuluję!!!
Sonitko trzymam kciuki za egzaminy.Zdolna jestes wiec na pewno sie uda.
Edytko myślami jestem z Tobą,życzę Wam dużo wiary i sił.
Wiecie co u Syli??
Also wykład w szkole rodzenia prowadził dr Marciniak, o którym mam niezbyt dobra zdanie, po tym jak trafiłam na izbę przyjęc w 7 tyg ciąży z plamieniami. Wykładu tez nie zaliczam do udanych, poniewaz był o cięciu cesarskim, zastosowaniu kleszczy i próżnociągu:szok::szok::szok:. Wszystkie tylko nas nastraszył. W tym tygodniu będzie spotkanie z pediatrą, może tym razem będzię lepiej.
Ja dzis poprałam część Kubusiowych ubranek, póżniej idziemy z mężem zamówić niebieski wózek i kupić łóżeczko:-):-):-). Słonce dodaje mi dużo wiary i optymizmu czego i Wam serdeczie życzę.
Pozdrawiam.
 
Witam ja tylko na chwilkę..zaznaczam obecność....:-D:-D:-D:-D

do południa na dworze..... teraz obiadek i znów zmykam y na dwór,,,, tyle czekałam na pogodę,,,,,, że teraz szkoda zmarnować.....


MADIZIA,,,,,,,,,,,,ADAŚ przecuny,,jeszcze raz gratuluje ,,i jaki grzeczny,, jak pięknie śpi w nocy......:-D:-D:-D

a co u MIRCI, jak Mały?????


DLacze=gotak,,,,,, no jak bym mogła o WAS zapomnieć,, wrzuć jakieś fotki Oliego.....

no to teraz czekamy na ALSO, GUŚke i ALLĘ

potem w kolejce PIXELKA, WRÓBELEK, SELENKa, CHYBA ja , AGA IRL, SYLa jakoś tak,,,, trzymam za wszystkie kciukasy...


DLa staraczek....~~~~~~~~~~~~~~Słodziutka, Karolcia, Marlenka,Szafirek, Aga Aj, AGI, OLCIA, PYSIA, HANIE,
Sonita, ALutka, ALicja, DANULa i reszte fluiddki!~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~
:-D:-D:-D:-D


kinguś, IZUNIa, jak wy sie czujecie?????:-D:-D:-D:-D

ALICJA gdzie sie podziewasz?????

Słodziutka, Karola,SElenka , Aga aj,, buziole...
wszystkie niewymienione pozdrawiam,,,,,, i życzę miłego popołudnia,,,:-D:-D:-D



 
Jadę, jadę na żywioł chyba nic nie umiem, ale może się uda. Może jakoś przełożę chociaż jeden egzamin:-p:-) Ale i tak trzymajcie kciuka :-)
 
Witam Was już po pracy:)

Edytko - w tym cyklu mam brać Lamettę - podobno lepiej działa na endometrium niż clo. W pracy czas płynie dużo szybciej więc jest lepiej... A co u ciebie?? Jakie wieści po lekarzu?

Beti - gratulacje fasolki. Tak jak pisały dziewczyny, nie bój się iśc do lekarza.

Mordoklejka - przyznawaj się co jadłaś?? Mały jest super. 6 godzin nieprzerwanego snu... super masz czas się troszkę wyspać:-)

Sonita - powodzenia na egzaminach:-D

Wiecie może co u Syli??
 
Witam dziewczynki.
Zaraz zmykam pod prysznic i do fryca :eek: znów 3-4 godziny wyjęte z życiorysu :zawstydzona/y: "uwielbiam" to :sorry:
Ale ciii nie narzekam.
dzieciom i tacie "przy okazji"

przyszła mamusia (Ola?) i jak Tobie minął weekend bo nam wszystkim ładnie odpisujesz ale nic nie piszesz co u Ciebie?
Fasolki piękne. I powiem WAM że jakby mi straczyło sił i pieniążków to wziełabym wszystkie :eek: a co? Po stratach całkowicie człowiek inaczej podchodzi do pewnych zagadnień:laugh2::rofl2:

Ola, Ola mam na imię :) U mnie ok..Weekend minal pod znakiem remontu i pisania koncowki pracy magisterskiej. Bylismy wczoraj na dlugasnym spacerku..Czekam z ustesknieniem na brak @ najblizszej...Tak bardzo bym juz chciala...A ogolnie to kupe roboty mam: praca magisterska, praca zawodowa, remont, swieta...a sil nie brakuje!

Witam kochane kobietki, życzę miłego poniedziałku i w ogóle całego tygodnia :-):-D
Trzymajcie za mnie kciuki, bo mam (zaległe) dzisiaj dwa i jutro jeden egzamin na uczeln
i
:baffled:;-)

P.S. Zostawiam Wam czekoladki, częstujcie się :-)
signaturepetitfours2t.jpg

Jak egzaminki? Mam nadzieje ze do przodu!

czesc dziewczyny długo mnie nie było ...... jestem w 6 tyg ciązy i teraz nie wiem czy sie bać czy cieszyć???? jeszcze nie byłam u gin i nie wiem kiedy sie odważe pójść... pozdrawiam wszystkie dziewczynki

Pewnie, że sie cieszyc..Moje gratulacje!!!!

dziewcznyki!

wróciłam! polowli wracam do swiata siedzacych, bo dzi zdjecli mi pierwsze szwy...

dzieki za wszystkie gratulacje-ciesze sie ze tyle osob nam kibicowało i kibicuje i cieszy sie naszym szczesciem

to teraz troche o maluszku

Adaś
waga urodzeniowa-3300 gr
długość- 54 cm
waga przy wypisie 3200 gr
najniższa w domu 3150 gr
wczoraj 3350 gr

ubranka nosi na 50 cm

wogole to mały strongmen...pani neonatolog az sie do mnie na sale pofatygowała i sie pyta co jadałam w ciazy-no sie pytam a o co chodzi, a ona mi mowi ze jak badali adasia to jednym z badan napiecia miesni jest cos takiego ze sie podaje dziecku palce do złapania i lekko podnosi za rece-a moj adas podciagnał głowke do góry....i jako jedyne dziecko na oddziale polozony na brzuszku podnosił głowe....

dzis ma 8 dni i polozony na boczku potrafi sie przekrecic na plecy, a lezac na plecach potrafi sie przekrecic na bok..

spi tylko na boczku lub na brzuszku, na plecach nie znosi

i nie lubi byc noszony w poziomie-polpoziom-taka kolyska, lub na klacie z głowka przy szyi lub na ramieniu..

u nas jest pieknie

mały przesypia w nocy 6 godzin bez przerwy...ostatnie karmienie ma od ok 23 do 23.30-23.40 i potem dopiero ok 5.40 rano...
potem je ok 9.00, 12.00, 15.00, 18.00 i 21.00...mniej wiecej, po wahniecia ma polgodzinne

pokarmu mam mase-do tego stopnia ze w sobote miałam nawał z 39 stopniowa goraczka który zakonczył sie wizyta w szpitalu...i efektem jest zamrozone 12 porcji po 50 ml mleka...od srody do dzis...

jedyne czego adas nie cierpi to przebierania-robi sie czerwony jak straz pozarna i wrzeszczy straszliwe...

Jejku..moje gratulacje!!! A Twoj synus jest sliczny :)


Dziewczyny czy ktoś wie co u Syli?????
 
reklama
Witam się szybciutko bo porządki czekają:-):tak:

Magdalenka 38 a ile cykli brałaś clo?

Modroklejka jeszcze raz gratuluję,synek jest prześliczny,wzruszyło mnie to zdjęcie na którym tak słodko śpi:-)

Sonita kciuki trzymam ale na pewno zdasz:-)

Beti 7 gratuluję ciąży i życzę spokojnych miesięcy aż do szczęsliwego rozwiązania:tak:

Alla najserdeczniejsze życzenia urodzinowe dla ciebie,spóżnione ale z serca płynące:tak::tak::tak:

Aga34 witaj wśród nas:tak:

Aga34 po poronieniu każda z nas zadaje sobie pytanie czy jeszcze będzie mamą ale to forum jest przykładem że wszystkie tego doczekamy,dziewczyny z suwaczkami i te które już tulą swoje skarby dają nam nadzieję.:tak::tak::tak::tak:

Słodziutka modlę się o zdrowie dla twojej mamy,wiem jaki to ból patrzeć na cierpienie bliskiej i drogiej osoby,zyczę wam wszystkim siły i mocnej wiary że mama odzyska siły.Tak naprawdę nie wiem jak cię pocieszyć,wiedz że jestem z tobą i mamą w myslach i modlitwie.:tak:

Pozdrawiam wszystkie BB-forumowiczki:-):-):-):-):-):-)

Kasiek ty ostatnio jak strzała,przelatujesz i już cię nie ma:-):-):-):-)ale masz rację trzeba korzystać z tego słoneczka ile się da.Buziaki :-):-):-):-)
 
Do góry