Ty jesteś królową zachcianekWy tu o porodach a mnie na noc naszedł smak na kebaba więc mąż mi zamówił i niedosc że pół zostawiłam to tak się nazarlam![]()
Nie mam zielonego pojęcia jak ja dziś zasnę![]()

Ja byłam na Tych naleśnikach






Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Ty jesteś królową zachcianekWy tu o porodach a mnie na noc naszedł smak na kebaba więc mąż mi zamówił i niedosc że pół zostawiłam to tak się nazarlam![]()
Nie mam zielonego pojęcia jak ja dziś zasnę![]()
To teraz do kolekcji trzeba zrobić takie samo zdjęcie na piłceU mnie plan porodu jest tylko dodatkiem do papierów, jakoś średnio biorą cokolwiek co jest tam napisane..
Ale poród w wodzie brzmi fajnie, u mnie niestety nie ma takiej możliwości..
Ale masz rację jak przychodzi ten moment, to kobieta zrobi wszystko, żeby tylko dziecko było całe i zdroweja sobie teraz w styczniu zdjęcie z porodówki machnęłam na piłce, bo mówię drugi i OSTATNI raz tu jestem, to będę miała na pamiątkę, a tu jeszcze w tym samym roku tam trafię
trochę taki śmiech przez łzy u mnie
![]()
ja też jechałam prawie 80 km na prentalneŁooooo, to cały dzień![]()
Ale mi też tak prenatalne ustawili. Jeszcze się bezmyślnie w huk daleko od domu zapisałam, więc się będę denerwować, żeby dojechać i się nie spóźnić![]()
na bank 2 trymestrDziewczyny ja dziś 14+0, czyli chyba już na pewno rozpoczął się 2 trymestr? Bo w różnych źródłach różne podają daty![]()
tak, ja też używam tego z kolastyny brązującego. Smarowalam ostatnio i po 3 aplikacjach już ładny kolor. Ale potem miałam przerwę i dziś zaś zaczęłamMam dziś przyplyw energii , mniej mdłości ( oczywiście się już martwię) ugotowałam zupę pomidorowa , której nie jadłam przez mdłości 2 miesiące i zjadłam 2 talerze
![]()
Wysprzatalam dom , idę się teraz kąpać i nasmarować balsamem brązującym . Bardzo lubię ten z kolastyny , znacie ? Jestem bardzo blada i mam fajny , taki zdrowy koloryt skóry po nim
czyli tydzień czasu na wyniki czekałaś jak jutro będzie wynik. A to ja chyba już odetchnę bo na bank wynik już maja.Tydzień temu w czwartek![]()
tak z tymi nogami mi też tak mówiliI jeszcze jeśli mogę coś doradzić dziewczynom, które będą miały cesarke, to wiadomo po znieczuleniu lezycie plasko i nie czujecie nic od pasa w dół, po kilku godzinach to mija, i mi radzono, że jak tylko zacznę czuć nogi to żebym sobie delikatnie nimi ruszala, zataczala stopami takie mini kółka, bo pomalutku pobudzamy mięśnie. Powiem Wam, że mi to bardzo pomogło i pierwsza próba pionizacji poszła gladkoi też słyszałam, że przy pionizacji chodzić prosto, starać się nie garbić i nie zginać- chociaż wiadomo łatwo mówić
![]()
no masakra w tej ciąży to kosmos jakiśTy jesteś królową zachcianek
Ja byłam na Tych naleśnikachchciałam iść do galerii, bo tam wiedziałam że są, ale koleżanka nie no chodzmy na rynek.. O chodziłam się jak głupia wszędzie kuchnie już pozamykane, nigdzie nie ma nalesnikow, dupa mnie już bolała, ledwo szłam....w końcu poszłyśmy do jednej restauracji, wzięłam sobie barszcz z krokietem i naleśniki z wiśniami lodami i bita śmietana... Nie dobre były
wiśnie wydłubałam z tych naleśników i mam niedosyt tych nalesnikow, bo inne sobie zamarzyłam.... Jutro pojadę do galerii i sama sobie pójdę na te naleśniki
a jak nie to sama sobie zrobię
![]()
W poprzednich tak nie miałaś?no masakra w tej ciąży to kosmos jakiś![]()
My wczoraj przed 22 obżarliśmy się kebabów, ale dla mnie to było jak zbawienie, przed dwa dni zaparcia, a dziś mnie przeczyściłoWy tu o porodach a mnie na noc naszedł smak na kebaba więc mąż mi zamówił i niedosc że pół zostawiłam to tak się nazarlam![]()
Nie mam zielonego pojęcia jak ja dziś zasnę![]()
no u mnie też przed 22My wczoraj przed 22 obżarliśmy się kebabów, ale dla mnie to było jak zbawienie, przed dwa dni zaparcia, a dziś mnie przeczyściło![]()
Jesteśmy po in vitro i jeszcze chodzimy do cm macierzyństwo. Podpytuje, bo za jakiś czas chciałabym zmienić, tylko mam ostatnio problemy z podejmowaniem decyzjiMalaca-Zielińska, a Ciebei?