reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

dominika w takim razem powodzenia i gratuluje odwagi i mimo wszystko moim zdaniem to jest lekkomyślne
Mamy całe życie przed sobą a ciąża trwa zaledwie 9 miesięcy i uważam, że każda z nas jest w stanie się poświęcić tym 9 miesiącom aby dzidzia była bezpieczna a nie narażać ją a tak naprawdę życie maleństwa na niebezpieczeństwo

Temat zakończony jak dla mnie bo można gadać i gadać a i tak każdy robi swoje
Ten kto nie stracił ciąży nie wiem i tak naprawdę nie zdaje sobie sprawy jak szybko można stracić maleństwo nawet w 20 tygodniu albo i później!!!
 
reklama
Dilajla ty wiesz...ech szkoda gadac :-)...

a co do fotek nie do końca na temat ciazy to może na innym watku? tu szkoda zaśmiecać....
 
Dilajla ty wiesz...ech szkoda gadac :-)...

a co do fotek nie do końca na temat ciazy to może na innym watku? tu szkoda zaśmiecać....

Nie beda cie interesowaly to zamkniesz oczy.
Zrobie zdjecie brzucha na tle czerwonego morza.
Bedzie prawie tematycznie.
A zreszta przeciez o to sie rozchodzi, o wakacje w Egipcie bedac w ciazy.
 
tak żeby zmienić temat, co dziś gotujecie na obiadek? Bo ja czekam aż mąż przyniesie pierogi z mrożonki, po wczorajszym krwawieniu zakazał mi wychodzić z domku, a w lodówce pustki:(. Ale juz niedługo przyjdzie dzielny małżonek obładowany siatami:)
 
Zawsze moze zrobic zdjecie brzuszka na tle piramidy ;-)

Ja tam nie jade zwiedzac piramid. Wypoczywac z soczkiem na plazy i w spa. Kapac sie w basenie i odpoczywac. Spedzic czas jak nie moge go spedzic w domu. ;-)

Meva - ja wlasnie mysle nad pierogami z truskawkam, jakos mnie nabrala ochota. Tak z cukrem i ze smietanka. :-)
 
reklama
Raaaany ale fajnie, zabierz mnie ze soba ;-), mam dosc zimnego i szarego Krakowa :-(


Narobilyscie mi tylko smaka... ja bym zjadla z borowkami i ze smietanka i z cukrem :-)


Ja mieszkam kolo Londynu, bardzo brakuje mi slonca. Dzis jest okropnie szary dzien i pewnie tak bedzie wygladalo wiekszosc dni az do marca. Czasem zaswieci sloneczko ale tylko czasem.:wściekła/y:

A te pierogi to ....... mniam , mniam juz nastawilam ;-)
 
Do góry