reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

reklama
hej

No mi się na przykład twój podpis bardzo podoba :-D

MAłE DZIECI Są TAK SłODKIE ,żE CHCIAłOBY SIę JE ZJEść,A JAK DOROSNą TO SIę żAłUJE, żE SIę TEGO NIE ZROBIłO

:-D

Jak Miki nie przesypia noce - to czasem chcieliśmy go spowrotem do brzucha włożyć


Aja jestem właśnie po jeździe autem.... koszmarne warunki - a teraz jeszcze czytam o trąbie powietrznej...

Oki znikam - choć fajnie że u nasz się rozkręciło :-D
 
Hellou :)

Nie, nie zwariowałam - wiem, że pora nieco dziwna, ale z pracy wróciłam
i do łóżka zaraz mykam :D

Agutka i ile głosów ma Twoja Królewna? :)

Hmm .. widzę, że o samotności piszecie heh ... ja sama wychowuję Wiki,
oj bywa tak, że chce mi się ryczeć hehe, teraz rozstałam się z chłopakiem,
4 miesiące byliśmy - niby długo, to nie jest, ale serducho boli i tęskni trochę,
na początku - pierwsze dni, to myślałam, że zwariuję, że oszaleję:szok:
Nie mogłam sobie dosłownie miejsca znaleźć ... wszystko mnie drażniło
i niewiele się liczyło, ale musiałam się pozbierać, mam największe szczęście,
Wiktorię ... a więc mam dla kogo żyć:-):-):-)

Ewa szalona Ty :crazy::-)

Lecę do wyrka, do jutra - dobranoc :)
 
Dzień dobry. ;-)
Ja tylko się przywitać przyszłam i idę dalej wymyślać jakieś śniadanko dla Mojej Królewny,bo kolejny dzień mamy z tym kombinacje - prawie,że alpejskie. :sorry2: :baffled: ;-)

Odezwę się raczej dopiero wieczorem,bo,jak Zuzia pójdzie spać w południe,to chcę wyskoczyć do miasta na jakieś zakupy,mimo,że znowu pada. :wściekła/y:

Miłego dzionka! :-)
 
reklama
Dzien dobry:-)
Aniula gdzie ty kobieto pracujesz:confused: Do 4 w pracy siedzisz:szok: Wspolczuje. A co z corcia jak ty w pracy siedzisz? To kolejna samotna mamusia jest z nami. Wspolczuje rozstania:-( Najwidoczniej zawsze jest ciezko, niezaleznie ile sie razem bylo. A forum uzaleznia widze, zeby o takiej godzinie jeszcze chcialo ci sie kompa odpalac i pisac :-D

Agutka u nas dzisiaj na sniadanko jajeczka sadzone, Weronika sobie zarzyczyla i z lozka prawie mnie wywalila zebym wreszcie jej dala jesc:laugh2: A ty kolezanko cos ostatnio malo z nami pisujesz musze przyznac;-)

Mysza a ty dopiero we wtorek wracasz? A w poniedzialek nie idziesz do pracy?

Ja pije kawke i zaraz sie zbieramy na dzialke na chwile, do Reala i do domku:-) Jeszcze nie wiem o ktorej oni sie zbiora, ale mam nadzieje ze jak najszybciej.
Pada w ZG?? Bo ja pogode zabralam ze soba do Niemiec, poczekajcie, jak wroce to znowu bedzie ladnie:-D
 
Do góry