reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zielona Góra i okolice

Agus a dlaczego ja ciebie draznie:zawstydzona/y: Ja nie chcialam;-)
Wiesz slonko ja tez niby sobie postanowilam nie smucic sie i nie dolowac, ale to chyba nie jest takie proste kochaniutka. Mozemy sobie rozne rzeczy postanawiac, ale slabe jednak jestesmy w srodku, choc na zewnatrz niby takie silne babki.

to prawda co piszesz :baffled: znam to z autopsji :-(
ale nie na darmo jesteśmy kobietami .... mimo że słabe jednak silne ....
faceci nie dali by rady !!!!
 
reklama
Agunia wiem wiem, tak wlasnie sie czuje jak stara baba z tym moim marudzeniem:-D A ja to chyba codziennie sobie placze po troszku zeby wlasnie pozniej powodzi nie bylo:laugh2: Oj dziekuje ci kochanie za mile slowa:-) Gdzies czeka pewnie, tylko kurka ile ja jeszcze mam czekac:sorry2::-D:-p Faceta mi po prostu juz brakuje:-p A wiesz, dziekuje za propozycje ale jednak faceci mnie bardziej kreca, kobietami sie nie interesuje:-D;-)
Zmykam do wanny, dziecko spi to mam czas na relaks. I zaraz ide sie poprzytulac do mojego sloneczka. Juz coraz blizej do domu:-)

Nie smuc sie Agunia, jak moi goscie juz sobie pojada to zapraszam Was babeczki do siebie, zrobimy zlot czarownic, cos pojemy, popijemy, pogadamy:tak:
 
Eluś,nie ma sprawy - jak znajdę czas,to do Was z miłą chęcią podjedziemy. :-) :tak:

A ile czekać na niego? Do upadłego. :-p Hehehe,a tak poważnie,to nie wiem. :sorry2: Ale lepiej późno spotkać kogos takiego,niż wcale. ;-) No,chyba,że ma się okazać znowu nieciekawym kimś,to lepiej,chyba,zostać starą panną. :-p ;-) Szkoda,że ja Ci nie pasuję,bo już miałam cichą nadzieję... :-( :zawstydzona/y: :-p :laugh2: :-D

Miłej kąpieli i miłego przytulaskowania! ;-)
 
Ela i Agutka ja wam zaraz natrzepie do pup:crazy: i jednej i drugiej.
Zobaczycie jeszcze sobie to "drugie" machniecie i bedzie wszystko dobrze.
I Agutka a ty co ze:" Ela cie przescignie w tej kwesti"? Co garba masz czy co ze tak piszesz;-). Oj ty ty- nu nu:-)
Obie laski ze hej a sie tu licytuja:tak:.
Obie do pionu bo spiore;-)
 
Ela i Agutka ja wam zaraz natrzepie do pup:crazy: i jednej i drugiej.
Zobaczycie jeszcze sobie to "drugie" machniecie i bedzie wszystko dobrze.
I Agutka a ty co ze:" Ela cie przescignie w tej kwesti"? Co garba masz czy co ze tak piszesz;-). Oj ty ty- nu nu:-)
Obie laski ze hej a sie tu licytuja:tak:.
Obie do pionu bo spiore;-)

Hahaha,jaki fajny post. :-D :-p :-D
A garbata,to nie. ;-) Ale wiesz,jak jest... Wystarczy na mnie spojrzeć i ze mną poprzebywać. :sorry2: :baffled: :baffled: :baffled: :-p
 
reklama
Do góry