reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

Wesolutka tylko nie wiem czy u ciebie te zdjecie wejdzie ,bo masz już dwa suwaki i zdjecie te malutkie obok suwaka i to już sa trzy rzeczy i tylko tyle mozna mieć ,ale spróbuj ,

Jak pokaze sie taki komunikat u góry po angielsku tzn. ze musisz cos usunąć z podpisu ,żeby dac zdjęcie:tak:
 
reklama
Agutka ,a ty sie nie wygłupiaj ,tylko wracaj do nas ,już tyle czasu nie czytałam twoich pieknych postów i Zuzki nie widziałm już tyle czasu ,pewnie z niej duza panna jest
 
hejcia -jestem szczesliwa bo malemu sie polepszylo nie ma juz takiej duzej asymetrii :-D:-D:-D Teraz jeszcze musimy mu pomagac sie przewracac ma brzuszek i z powrotem.
Teraz kontrola za m-c :-)
wesolutka musialam isc do neurologa bo maly ma podwyzszone napiecie miesniowe i asymetrie. Ale juz jest lepiej-na szczescie ale to dzieki cwiczeniom ktore mialam zalecone :-):-):-)
No wlasnie gdzie ta Agutka-dlugo juz jej nie ma,a Lilka to samo tez sie nie odzywa :no::no::no:
Ja probuje juz malego powolutku odstawiac od cycka narazie karmie tylko w nocy a dzien juz nie. Mysle ze do 6-7 tak zostanie a pozniej juz raczej koniec z karmieniem :tak::tak::tak:.
Aha i chyba juz powoli nadchodza zeby-mam nadzieje ze sie niebedzie meczyl i mnie przy okazji :-) papa

 
Witam w tak piekna, sloneczna niedziele:-)
Kurcze taka pogoda to az sie humoresik poprawia. Trzeba koniecznie zaliczyc dzisiaj jakis spacer. Poza tym nosi mnie juz kilka dni, wkoncu moge sie powloczyc z malym :tak:

ewelincia a jak sie objawialo to namiecie i asymetria???

Jajniki bola co miesiac :nerd: Dobrze ze w tym mam juz to za soba:happy:
 
ewelincia i jeszcze jedno, czym karmisz swoje malenstwo w dzien i czy to troche nie zawczesnie takie odstawienie?Mi lekarka do 6 miesiaca kazala podawac tylko piers..dlatego pytam
 
hej
Karolina G http://twojmaluszek.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=56&Itemid=29&limit=1&limitstart=0
Kliknij sobie w to i poczytasz o napieciu miesniowym , co do karmienia lekarze zawsze tak mowia zeby karmic do 6 m-ca najlepiej ale ja juz powolutku oduczam malucha i tak mi jest lepiej. Moj Wiciu strasznie w dzien wariowal przy cycku i sie nie najadal zabardzo i ciagle plakal prawie wiec w dzien daje mleko sztuczne i roznego rodzaju obiadki itp a w nocy cycka.
Cwiczenia pomagaja i to bardzo :tak::tak::tak:. Pogoda super wiec my wychodzimy na spacerek rano i popoludniu. Ale jutro musze isc znowu do tego lekarza bo maly czesto ma stan podgoraczkowy chyba na zeby ale wole isc sprawdzic czy czasami jakis wirus znowu nie przylazl do Nas :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Pozdrawiam papa
 
czesc dziewczyny
długo mnie tu nie było bo wogole zrobiłam sobie przerwe,przestałam sie udzielac na forum ...ale mi minęło troche
ale nie chodzi o was wiec luz ;-) nie stresowac sie hehehe

wogole masakrycznie sie czułam w tamtym tygodniu i nie miaalm sil na nic :sick:
teraz jest lepiej choc....no wlasnie
wczoraj myłam wszystkie okna w mieszkaniu,prałam firany i wieszałam,a mam tak wysoko ze sie niezle nagimnastykowałam no i w efekcie brzuszek mnie strasznie pobolewa i sie martwie :zawstydzona/y: dobrze ze jutro ide do gina uffff
a tak wogole to wpadłam sie w sumie pozegnac :-)
jeszcze zajrze ale nie wiecie ze... nad ranem w niedziele wyjezdzamy na lotnisko do Berlina z Milenką a stamtąd fruniemy do tatusia na całe 17 dni :-) :-) :-) :-)
jestem mega happy :-D :-D :-D WRESZCIE !!!!!!!!

a tak pozatym to Mili powoli powoli zaczyna mowic :-) z czego jestem dumna
bardzo sie do siebie zblizyłysmy odkad przestałam pracowac
mała podchodzi do mnie is ie tuli,spimy razem :-)
zawsze byłysmy zżyte ale etraz to widze jak dziecku brakowało mamy :zawstydzona/y:
jak ktos do nas przychodzi to leci do drzwi jak oszalała z nadzieja ze to tata....:zawstydzona/y:
szkoda mi jej
ale jeszcze 3 dni i w niedziele o 12.30 juz sie zobaczymy :-)
wreszcie bede mogła sobie pospac hehehehe bo tata zajmie sie coreczką

Ewelinka a ty wiesz ze jaksie mijałysmy wtedy kolo koscioła to ja szłam do fryzjera ? hehehe
mialam wlosy az do pasa prawie :szok: a teraz mam rozjasnione i za ramiona
od razu mi lzej :-D

no nic mykam spac bo jutro o 7 rano mam autobus do Poznania
jade odebrac nasze paszporty
wiec kochane do usłyszenia :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis:
 
Hej wszystkim dziewczynom a szczgolnie witamy Karoline w Naszym gronie:tak::tak::tak:

My bylismy dzisaj na szczepieniu no i maly w ogole nie plakal tylko sie smial :-) ale niestety bardzo sie zmartwilam bo Wiktorek byl wazony i niestety malo przybywa na wadze. Przez 6 tyg przytyl tylko 500gram i wazy tylko 6500kg. Pani doktor kazala nam zmienic mleko i teraz daje Bebiko 2 R zz kleikiem ryzowym-zobaczymy czy przytyje:dry:
Zobaczymy co jeszcze nam powie dzisiaj pani neurolog :-:)-:)-( papa


nic sie nie martw
mi tez tak głupio pieprzyli czasami
a Milena do dzis jest wysoka i szczupła

widocznie mały bedzie szczupłym dzieckiem
jak na ok. 5 miesiecy to waga 6500g to jest ok waga:tak:
nie sugeruj sie takim gadaniem
dziecko je?? jak je to sie nie przejmuj
moja Mili pochłania jedzenie a na wadze tego nie widac!!

ma 90cm czy 92cm wzrostu i wazy nie całe 12kg
a mojej kolezanki corka co jest o 7miesiecy mlodsza od Mili wazy 13kg i jest nizsza wiec....nie ma reguł!!
 
reklama
patrze w moja ksiazeczke zdrowia i Mili jak miala 4,5 miesiaca wazyła 6300g
6miesiecy--->7300g

czyli podobnie :-)
 
Do góry