reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

reklama
WESOLUTKA - to my prawie sąsiadkami jesteśmy, ja mieszkam na Lisiej ;-)

Przepraszam że zapomniałam o Was, ale przedwczoraj zaglądałam i przed przed wczoraj i nikt nie pisał to pomyślałam że nikogo nie ma.

Ja się już zadomowiłam na bb nawet z niektórymi dziewczynamy klikamy na gadu-gadu ;-)

Moja Weronika długo budziła się w nocy z płaczem, dlatego spała długo ze mną i tatusiem, to wtedy był spokój. To jest taka mała przytulanka. Moja córcia jest bardzo wrażliwa i potrzebuje dużo bliskości. Do tej pory przychodzi do nas w nocy się poprzytulać do mamusi :)

Pozdrawiam ELA
 
Chyba nie mam żadnego zdjęcia WESOLUTKA z placu zabaw w Niemczech. Ale poszperam może coś znajdę z tamtego roku. Jak pojadę na wakację do mojej mamci z Weroniką to popstrykam coś fajnego :)

No i jak ja jestem to nie ma nikogo :wściekła/y:
 
Hej wszystkim dziewczynom a szczgolnie witamy Karoline w Naszym gronie:tak::tak::tak:
My bylismy dzisaj na szczepieniu no i maly w ogole nie plakal tylko sie smial :-) ale niestety bardzo sie zmartwilam bo Wiktorek byl wazony i niestety malo przybywa na wadze. Przez 6 tyg przytyl tylko 500gram i wazy tylko 6500kg. Pani doktor kazala nam zmienic mleko i teraz daje Bebiko 2 R zz kleikiem ryzowym-zobaczymy czy przytyje:dry:
Zobaczymy co jeszcze nam powie dzisiaj pani neurolog :-:)-:)-( papa
 
kurcze, Karola, oby to tylko zęby! cztery jedynki juz adas ma, teraz niby nic nie widac, ale caly czas jest marudny i zuje palce, a gdy smaruje mu dziasla, to nawet sie uspokaja:confused:. niech to beda zęby, a nie znowu choroba jakas, tfffu tffuuu:wściekła/y::no:
I jeszcze Karlolina, cos masz z jajnikami?:confused:
Werela to mi faaajnie zrobilas piszac, ze mala z Wami spala dlugo:tak::-) A karmilas ja piersia w nocy (albo: karmila sie sama?)? i dlugo, to znaczy ile czasu spala z Wami? ech, potrzebuje wsparcia psychicznego, bo jak sie naslucham roznych madrych, ktore mi przewiduja, jakie bede miala klopoty z odstawianiem adasia , popadam w skrajnosci...

ewelincia czemu idziecie do neurologa:sick:

noelia fajnie, ze tak "bezbolesnie " udalo Ci sie wprowadzic Emi w calonocne objecia morfeusza:-);-) ciekawa jestem, kiedy mi sie uda przespac cala noc...:laugh2::happy:
 
boosze, co za pogoda :baffled: i jutro niby ma byl ladnie cieplo? ciekawe, jakim cudem.
glowa i mnie boli, i - naprawde - wszystkie rurki nosowo - gardlowe! heh, oby i mnie nic nie wzielo :eek::sick::baffled:
 
reklama
Wesolutka jak ja słysze takie mądre rady to mnie krew zalewa ,najpierw trabią zeby piersia karmi ,ale broń boze nie zadługo ,bo to tez szkodzi ,paranoja jakas ,,czemu masz mieć problemy ,stopniowo bedziesz ograniczac karmienia ,najpierw jedno ominiesz ,potem po czasie drugie ,i powinno pójść gładko ,ja tak robiłam z Emilka i nie miałam jakis koszmarnych problemów ,skończyłam ja karmić jak miała 10 miesiecy :tak: bedzie dobrze ,uszy do góry ,a mądre rady jednym uchem wpusc a drugim wypuść:tak:
 
Do góry