reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

Hej wam dziewczeta :-):-):-)
Znowu zima do Nas zawitala, a juz myslalam ze bedzie cieplusio :no::no:
U nas jakos leci powolutki,siedzimy w domku bo tak pogoda to ani sie ruszyc z domu nie mozna :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Wczoraj tatus mial urodzinki skonczyl juz 27 lat :szok::szok::szok: latka Nam leca:dry: uszykowalismy tatusiowi kolacyjke dobra,jak wrocil z pracy o 22 to sobie zjadl.
Jutro idziemy na szczepienie a pozniej do neurologa na kontrole ciekawe co powie??? Juz sie boje mam nadzieje ze sie poprawila ta asymetria :-(. buziaczki papa
 
reklama
Haaaaj Dziewczyny!!!
Witaj Werelka! Widze, ze przybyla tu kobieta z ikra i energia, ktora reanimuje forum;-):-D

Werela gdzie mieszkasz? jezeli gdzies blisko nas (my na maja obok aresztu) moze bedziemy mogly umawiac sie na spacerki? nie zawsze mam z kim chodzic, a samemu nie zawsze przyjemnie. No i we dwie moze znajdziemy jakies godne naszych dzieci miejsce zabaw;-) A jesli masz jakies zdjecia z pobytu u mamy moze nam wkleisz? nie bylam w niemczech, nie wiem, jak wygladaja tam place zabaw, a chetnie bym poogladala:-)

Moj Adasko znowu zasmarkany:-:)zawstydzona/y::-:)sick: rece mi opadaja, znowu dziecko musze frida katowac :baffled::sick:
Ja z kolei od trzech dni walcze z hustawka nastrojow ze sklonnoscia do dolu. chyba przesilenie wiosenne! dzis jednak wrocil moj t i troche mi lepiej. po dlugich namyslach kupilismy wiekszy fotelik do auta (chicco) i w week bedziemy go sprawdzac w trasie. jak zwykle do babci jedziemy, a jesli nam sie uda, to i pradziadka wizyta uszczesliwimy:-)
 
Witam Wszystkie mamy:-)
Czy moge do Was dolaczyc? Jestem z Nowej Soli, mam 4-miesiecznego synka i chetnie wkradla bym sie w Wasz laski;-)

Nie jestem w stanie przeczytac wszystkich postow bo jest ich duuuzo, zato widzialam zdjecia Waszych malenstw i uwazam ze sa slodziutkie.
 
Witaj Karolina!!!
ale fajnie, ze nas wiecej:-D


Dziewczyny, czy Wasze dzieci spokojnie spia?? a jesli teraz juz tak, to do kiedy sie meczyly???
adas budzi mi sie kilka razy w nocy, marudzi, wisi na cycku, nie moze znalezc pozycji - moze to zeby, choc poki co ich nie widac:confused::eek:
ale dzis bylam przerazona! przez sen zaczal lkac, nie moglam go uspokoic, a po kwadransie tak przerazliwie sie rozwrzeszczal, ze mi skora cierpla! raczej nic go nie bolalo, nie prezyl sie, ale wrzeszczal okropnie, z zacisnietymi oczkami, nie moglam go obudzic! nawet woda mu buzie moczylam, jezu, bylam przerazona:szok: przeszlo mu na chwile przy piersi, powtorzylo sie jeszcze raz i w koncu usnal, ale lkal jeszcze dobra godzine:sick:
czy to normalne?? co takim malenstwom moze sie snic, ze tak cierpia? mam nadzieje, ze to sie nie powtorzy...

przezywalyscie cos podobnego?
 
Oj wesolutka ,nie wiem co to mogło byc :szok: :no: :confused: :confused:
Emi czasem płakała przez sen ,ale szybko można ją było obudzić,i uspokoic ,a noce zaczeła przesypiac ok 8 -9 miesiaca ,ale w sumie musiałam ją tego troszke uczyc ,że noc jest do spania ,ze sie w nocy nie je i nie pije ,robiłam to stopniowo i z wyczuciem ,jak bardzo płakała to ja uspokajałam ją gadajac do niej ,czasem musiałm gadac bardzo głośno żeby mnie usłyszała ,jak zaczynała słuchac to przestawała płakac ,i śpiewałam jej piosenki ,opowiadałam co w dzień robiliśmy ,i takie tam ,nie dawałam jej nic do picia ,ale jak barzdzo mocno płakała i uspokajanie nic nie dawało to dawałam jednak flaszkę soku albo mleka ,teraz juz spi dosc spokojnie ,czasem sie budzi ,ale to juz żadkość ,tfu tfu

Może miał duzo bodżców w dzień ,moze coś go wtedy zaniepokoiło i tak odreagował :confused: będzie dobrze dzieci tak czasem płacza i to ma związek z ich ciagłym rozwojem ,czasem szybkim ,tak pisało w języku dwulatka ,dlatego tak zawsze do tych płaczów nocnych podchodziłam
 
Witam wtorkowo :-)
Pogoda baniowata, ale co tam zaszaleje i ide z mlodym na spacer. A mam pytanko do Zielonogorzanek, slyszalam w radio, ze robia u Was jakis park - czy cos w tym stylu - wiecie moze w jakm miejscu ma on powstac?

Boju niewyspana jestem, maly co 2h budzil sie na cyca..zastanawiam sie kiedy przespi wkoncu cala noc. Zazdrosze tym mama co ich dzieciaczki sa juz odchowane, chociaz z drugiej strony szoda ze te nasz dzieci tak szybko rosna:confused:
 
reklama
Do góry