reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

:-) :-) :-) :-) :-) :-)


Zdrowych, Pogodnych
Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie
rodziny i wśród przyjaciół
oraz wesołego "Alleluja"


Lilka :-)

do zobaczenia 18 kwietnia :-) !!!
ja juz nie dam rady zajrzec i pisac
od jutra mam gorączke pakowania sie i ostatnich zakupow

do usłyszenia dziewczyny!! :-)
 
reklama
Milego wypoczynku!!!:-) Daj znac jak tylko wrocisz i koniecznie wstaw zdjecie z nowymi wlosami!!! i wesolych swiat!!!!!


A ja jednak rozlozylam sie na kilka dni i do srody bylam na L4. Adas tez na szczescie wygral walke z wiruskami i dzis juz nie smarka :-)

Teraz zaczynam intensywnie myslec o jego roczku. To znaczy, czuje wewnetrzna potrzebe wyszczegolnienia tego dnia, poniewaz to moje ksiazatko jest mi teraz calym swiatem i jestem dumna, ze konczy rok :tak::-D:-) Chce uniknac sytuacji, ze ktos przyjdzie z upominkiem, a ja nie bede miala , np, czym poczestowac, wiec zastanawiam sie nad zaproszeniem najblizszych na tort. Tyle, ze najblizszych jest... 11 osob. + gosc honorowy - moj Dziadek, + 2ciocie i + wujek, ktorych nie wypada mi nie zaprosic, jesli zaprosze Dziadka - to 15osob:szok:! no, i jeszcze my przeciez :baffled: Chyba wiec przyjdzie nam zaprosic wszystkich na jakies lody i tort do knajpy:confused: chociaz takie wydatki to mi nie na reke:baffled::confused:
 
A w ogole to czuje sie ostatnio strasznie beznamietnie :-( Taka malo apetyczna, brzydka i gruba. cere mam gowniana i wlosy bezplciowe, kusi mnie jakas odmiana, ale przed radykalna pekam :-( przesilenie wiosenne...? moze :eek:
 
Hej

my tez chorzy ,nawet na pogotowiu wczoraj z Emi byliśmy ,ale już jest lepiej ,u niej przynajmniej ,ja mam kaszel jeszcze ,teraz mojego chopa bierze:baffled: :baffled: :baffled:

Wesolutka ,u mnie było 12 osób i Emilka trzynasta i jedzenia mieliśmy full ,ja z tesciowa robiliśmy żarełko ,było bardzo fajnie i kupa śmiechu :tak: :-D :-D :-D a Emilka nie mogła wieczorem zasnąć z wrażenia :no: ;-) :tak: :tak:
 
hej dawno mnie tu nie bylo,co slychac dziewczyny???
Jak przygotowania do swiat??
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, Sans-Serif]
U nas powolutki,spedzac je bedziemy u mojej mamy w Wolsztynie.
Pozdrowionka

[/FONT]
 
noelia zdrowiście juz?? ,a, nadzieje, ze pomimo fizycznych niedomagan swieta spedziliscie milo...!

ma wrocilosmy wlasnie od tesciowej. w tym roku spedzalismy swieta w maly gronie - ja, t, adas i mama. tomka siostry za granica. bylo spokojnie, ale i tak fajnie. teraz lezymy brzuchami do gory nie mogac d... ruszuc z przejedzenia. wygladam jak w 4-5mscu ciazy, tomek mowi, ze ma deja vu patrzac na mnie :laugh2: ja w sumie tez :tak: stalam przed lustrem i zastanawialam sie, jakby to bylo, gdyby... :laugh2:
 
reklama
Hej Dziewczynki. :-D Wlasnie przed chwilka podlaczyli mi netka. :-p Ahhh,ale sie za Wami stesknilam. :-D :tak: Widze,ze nowe mamuski do nas dolaczyly - witaMY Was z Zuzia serdecznie! :-D :tak:

A teraz zmykam ogarniac dalsza czesc BB,a pozniej moze jeszcze wkleje jakies swiezutkie zdjatka Zuzanki. :-D

Aaaa,Zuzia ma juz 2 zabki,15.03. wazyla 9470g i mierzyla 73cm - az lekarka 2 razy kladla Ja na miarke,bo nie wierzyla,ze jest taka dlugasna. :-D
 
Do góry