reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

Wesolutka ,ale ten Sulechów jest taki troszke nieciekawy ,niemyslisz tak ?
Może zależy jeszcze jaki rejon Sulechowa ,bo teraz sie troszkę tam ruszyło z remontami i troche nowego pobudowali,i lepiej już wygląda :tak: ale pamietam jeszcze jak kiedyś wyglądał ,ale co zrobić w zielonej mieszkanka są droższe :baffled: .Mi sie zawsze marzyło mieszkac w Wolsztynie ,tam jest czyściej i ludzie jacyś inni,weselsi i milsi :-)
 
reklama
Noelia, jasne, ze Sul jest malo ciekawy. Swojego czasu bylam przekonana, ze najbardziej kolorowym miejscem jest tam... cmentarz. Szaro, buro, z dzieckiem pojsc nie ma gdzie. Teraz faktycznie troche sie ruszylo. Zreszta i ja przestalam az tak marudzic. Jasne, ze wolalabym w zielonej, ale to raczej nie do zrealizowania, wiec, coz, no nie pochlastam sie;-) "Nasze" mieszkanie i mieszkanie babci jest na osiedlu, a tam jest calkiem przyjemnie :tak:
 
A oto kilka odslon mojego Chlopczyka :-)
Radosc o poranku:


Tak odsypialem sylwestrowa impreze:


a to ja w brudnej bluzce i mama!
 
CZesc wszystkim dziewczynom dopiero teraz znalazlam te fajne forum :tak: :tak: :tak: Jestem z Zbaszynka w lubuskim i pozdrwiam wszystkie mamusie ;-) ;-) ;-)
 
No część Ewelincia ,fajnie że znalazłaś się na forum ,mam do ciebie jakies 10 kilosów ,zreszta czesto w Zbąszynku jestem na zakupach w biedrące i tam miwszkała kiedys moja kumpela ,ale wyprowadziła sie do męza:tak: :tak:
 
A moge wiedziec skad jestes??? Wiesz ja tu nie znam duzo ludzi wiec napewno nie znam Twojej kolezanki :)Dziekuje za przywitanie papa
 
Witaj Ewelincia :-)
Ja jestem z zg.
A dlaczegóż to nie znasz ludzi ze Zbąszynka? przeprowadziliście się?
witamy na forum:tak::-):-D
 
Wesolutka,jakiego Ty masz slodkiego tego swojego Adasia,matkoooo! :tak: Sliczny!!! A Ty jaka laska,fiuuuu fiiuuuu. ;-) :-)

Wesolutka,witaMY witaMY. :-) No i zapraszamy czesciej na ten watek. :tak: Super,ze znalazla sie kolejna osobka z Naszych okolic. :tak: :-)
 
reklama
Kolejna porcyjka wczorajszych zdjatek Mojej Ukochanej Fotomodelki! :-D :happy2: :-D

"Hihi,ale mi Mama smieszna karuzele dzis powiesila. :-D"

pict0001of1.jpg


"Jaaaacie! :szok: Ale ten misio jest blisko! :szok: :-D"

pict0002ru7.jpg


"Zmeczyly mnie okrutnie te rozmowy z karuzela. :huh: :-p"

pict0003lr9.jpg


Moj Dziubeczek. :-D

pict0007ou7.jpg


"Sieeeeema Albusiu! :-D :-D :-D"

pict0011hk2.jpg


"Cacy cacy Piesek. :-D :tak:"

pict0012vn1.jpg


"Fikasz? :wściekła/y: Zaraz Cie zboksuje!!! :growl: :-p :-D"

pict0013uy3.jpg


"Biegneee sie kapaaaaaaaac! :tak: :-D :-p"

pict0009yt7.jpg
 
Do góry