reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

Wesolutka nie znam ludzi z Z-bka bo mieszkam tu o niedawna w sumie od 4 lat ale jakos nie mam gdzie ich poznawac ;-) ;-) ;-) Pochodze z Wolsztyna a przyszlam tutaj za swoja miloscia i tak zostalam :tak: :tak: :tak:
Moj synus na poczatku dal mi juz popalic poniewaz mial kolki,ale na szczescie juz mu przeszly :-D :-D :-D Nie raz plakalam razem z NIm,czasmi nie moglam wytrzymac juz tego placzu. Ogolnie Wikotrek jest malym placzkiem,placze na spcerku nawet :-( Ale ogolnie juz jest ok bylo gorzej !!! pozdrawiam Was wszystkie i dziekuje za przyjecie
 
reklama
ech, to byc moze znasz nasza lilke ewelincia :-D ona tez jest z wolsztyna, ale ostatnio ma duuzo pracy i rzadziaj zaglada :tak:
po raz wtory wiec mam okazje pochwalic sie, ze ja wolsztyn tez znam, bo moj fater stamtad pochodzi - do dzis mam tam bliska rodzinke :-)
rozumiem Twa bezsilnosc w zwiazku z kolkami Wiktorka - moj synek ich nie mial, ale od czwartku ma katar, meczy sie okrutnie, robie co moge, ale jest zle; meczy sie, nie moze jesc, a nocki - masakra :-(bylismy dzis w grocie solnej, moze to choc troche pomoze (naiwnosc myslec, ze juz po pierwszym razie moze to cos dac...?:confused:) Bardzo chetnie poznamy Wiktorka lepiej, jak bedziesz miala ochote wklej zdjecie :tak:

agutka laska laska - ja chyba musze isc na jakis odwyk weglowodanowy. JAK SIE OPAMIETAC??? ja p..., normalnie nie moge, zloszcze sie na siebie, a pozeram slodycze jak uzalezniona jakas, normalnie lada dzien zaczne sie trzasc :wściekła/y:
 
Musze powiedziec ze znam Lilke nawet dobrze nie wiem czy Ona bexzie mnie pamietac ale mysle ze tak,ona jest ten sam rocznik co ja i kumplowala sie kiedys moim przyjacielem a chrzestnym Wiktorka :tak: :tak: :tak: Chcialabym wkleic jakies zdjecia tylko nie wiem jak,mozecie mi pomoc to chyba sie wchodzi na jakos stronke i wkleja zdjecia,nie?? ;-) ;-) ;-)
A jak sie nazywa twoja rodzinka w wolsztynie bo ja mam rodzinke w Z Gorze :-)
 
O mam nadzieje ze mi sie uda wkleic kilka zdjec
oto Wikotorek w dniu urodzin

tu juz mam 1 dzien

pierwsza kapiel w domku

Narazie tyle zobaczymy czy wyjda w ogole:tak: :tak: :tak:
 
Musze powiedziec ze znam Lilke nawet dobrze nie wiem czy Ona bexzie mnie pamietac ale mysle ze tak,ona jest ten sam rocznik co ja i kumplowala sie kiedys moim przyjacielem a chrzestnym Wiktorka :tak: :tak: :tak: Chcialabym wkleic jakies zdjecia tylko nie wiem jak,mozecie mi pomoc to chyba sie wchodzi na jakos stronke i wkleja zdjecia,nie?? ;-) ;-) ;-)
A jak sie nazywa twoja rodzinka w wolsztynie bo ja mam rodzinke w Z Gorze :-)

:szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: no nie....swojak na BB!!!:szok: :szok: :szok: :szok:
witam witam seredcznie !!!!!!!!

jejku ale dla mnie zagadka.....zdjecie w avatorku masz takie małe ze nie moge cie poznac:zawstydzona/y: :zawstydzona/y:

pisz pisz o kogo chodzi :-)
no nie moge sie doczekac aby sie dowiedziec czy cie znam na 100%:-)

ale fajnie :-D :-D :-D
 
jeden moj kolega ma duzo kolezanek Ewelinek...czy chodzi o małego Rafcia??? :-D
jejku spac w nocy nie bede hihiiii z wrazenia :-D
 
reklama
a co u mnie?

praca praca non stop
w domu jestem prawie gosciem :baffled:
Milena sie tuli cały dzien jak mam tę niedziele wolna
ja zreszta sama nie moge sie od niej odkleic
strasznie mi brakuje tego non stop bycia we dwie :zawstydzona/y:
K nawet nie chce słyszec abym rzuciła prace
ale w sumie go rozumiem
ciagle to on był podpora finansowa a teraz jak dolącze do niego to i ja bede

w sumie bedzie finansowo teraz fajnie :-)
wiele miesiecy w sumie zylismy od pierwszego do pierwszego...dlatego moja pierwszą wyplate zamierzamy poprostu zwyczajnie przewalic na siebie :tak: ciuchy, ciuchy,buty i solarium :cool2:
a co!!! nalezy nam sie po tylu wyrzeczeniach
no chyba odkad Mili sie urodziła non stop mielismy pod gorke z kaską.....ale to nie wina Mili tylko pzreciwienstw losu
teraz wynajem mieszkania ....

ale pralki nie mamy i cos czuje ze pojde kupic pralke po wyplacie bo mnie szlag jasny trafia z tym lataniem do tesciowej na pranko :wściekła/y:
ona nic nie mowi bo fajna babeczka,ale samo to planowanie i wozenie prania jest uciazliwe
zamierzam kupic uzywana z Niemiec,za 400zł,daja na nia gwarancje i serwis

a uzywana bo zamierzamy wyjechac zagranice wq tym roku wiec i tak wszystko zostawimy wiec nie ma sensu kupowac nowej
 
Do góry