reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie,wychowanie i rozwój naszych dzieciaczków

asia.k widać nasze dzieci identycznie reagują na wyższą temperaturę! Myślę, że po takich doświadczeniach człowiek staje się bardziej czujny i wierzę, że uda się uniknąć takich sytuacji w przyszłości! Tego bynajmniej nam obu życzę :-)

Agnieszka77 nie mam pojęcia skąd się w człowieku nagle bierze taki zryw do działania. To chyba adrenalina robi swoje! Panika by nic nie dała, ale wiadomo, każdy reaguje inaczej. My weszliśmy na mega obroty!!! :tak:
 
reklama
Agnieszka, ja pamiętam jak opisywałaś sytuację z Nadią. Ty też zachowałaś zimną krew, chyba nawet wtedy to pisałam. Myślę, że w takich sytuacjach, jeśli chodzi o dziecko górę biorą nie emocje ale zimna krew i adrenalina do działania.
To jest dobre.
Też mi się wydaje, że ogarnęłaby mnie panika, ale przecież jak kiedyś Jagoda połknęła rurkę to umysł był jak żyleta i pełna gotowość działania.
Mam nadzieję, że nie będziemy musiały tego często praktykować.
 
hej
mam pytanie do dziewczyn,ktore nie szczepily dzieci przeciw odrze/swince/rozyczce.dostalam wezwanie a ja nie chce zosi teraz szczepic mmr II i nie wiem czy olac wezwanie i czekac na nastepne czy lepiej udac sie do przychodni i wyjasnic sprawe? jak to u was wygladało?
 
Frigga ja zgłosiłam w przychodni i kazali mi oświadczenie napisać, że nie szczepię, ale to dziś nie napisałam :-p
jak przyjdzie mi wezwanie, to napiszę, że do ukończenia przez dziecko 2 r.ż nie szczepię.
 
hej
mam pytanie do dziewczyn,ktore nie szczepily dzieci przeciw odrze/swince/rozyczce.dostalam wezwanie a ja nie chce zosi teraz szczepic mmr II i nie wiem czy olac wezwanie i czekac na nastepne czy lepiej udac sie do przychodni i wyjasnic sprawe? jak to u was wygladało?
ja dostałam 2 wezwania z przychodni i na razie cisza...

wracając do tematu zachowania 'zimnej krwi', to u mnie niestety to nie działa, mnie paraliżuje strach i stoję jak słup w miejscu albo wpadam w panikę i drę się bez sensu na wszystkich dookoła
 
My własnie jesteśmy po mmrII która, powinna być już dawno temu... Żadnych wezwań nie było, w gabinecie pediatra nic nie wspomniała że, za późno.

Krystian waży 12kg a wzrost jest nadal tajemnicą (muszę poszukać centym. i sama go zmierzyć) :-)
Tak płakał:-( że, nie dało się nic zrobić i żeby, się szybciej uspokoił było tylko ważenie i szczepionka...
 
U nas w przychodni mmrII jest całkiem wycofany,my tez priorixem szczepiliśmy,jeszcze mam pudło i ulotkę po nim,jak sobie jej zażądałam
Każde dziecko w tej przychodni ma taki swój zeszyt i tam wszystko jest pisane i ja w tym zeszycie musiałam zapodać,czy szczepię czy nie,napisałam,po obejrzeniu ulotki i sprawdzeniu daty ważności szczepionki
 
reklama
Do góry