reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zdrowie,wychowanie i rozwój naszych dzieciaczków

Witam
Stęskniłam się za tym forum , no to wracam :)
wracam z pytaniem
Mój Syn chudziak 9700 kg mierzy 75 cm . Sądze ze to trochę mało , zwłaszcza ze nie urósł od paru miesięcy.
mając 9 miesięcy mierzył 74 cm ( o ile dobrze go zmierzyłam i był na 50 centylu) , teraz jest na 3 centylu ...
Nie bardzo wiem co robić , mieszkam w UK a tu wszystko jest normalne....
Możecie mi jakoś pomóc ? Coś doradzić ?

Tutaj tez sa polscy lekarze przeciez.
bardzo fajna pediatra na Greenford naprzyklad,
rozwieje twoje watpliwosci.
 
reklama
laski mam do was pytanko czy waszym synką tez jeszcze jajeczka wedruja bo mojemu tak i nie wiem czy mam sie nieniepokoic
i odciagacie napletek malucha

Nie zauważyłam by u nas wędrowały. Ja już nie odciągam od jakiegoś czasu, przedwczoraj delikatnie odciągnęłam, żeby dokładnie umyć przed szczepieniem (w razie przeglądu podwozia przy badaniu) i ładnie schodzi, więc wszystko ok.
 
Wonka uk - wygląda na to ,że będziemy musieli się tam wybrać . Ich strona www wygląda profesjonalnie. Mieszkam we wschodnim Londynie , zobaczę jeszcze na Greenwich jeśli bedzie taka potrzeba
 
Calineczko w Zielonej Przychodni chyba nie maja chwilowo pediatry:sorry:

no i nie przejmuj sie za bardzo,maly pewnie podskoczy za chwilke,to nie sa jakies straszne odchylenia,moja mala tez nie urosla za wiele ostatnimi czasy:tak:
 
Wonka uk trochę się przejmuję , co prawda pod stół juz się tak nie mieści i z ubranek wyrasta , ale nie chce niczego zaniedbać ani też panikować i ciągać dziecko po lekarzach ....

z tego co czytam na internecie na np na http://www.rosne-zdrowo.pl , to mój Synek jest za niski i jak nie podrośnie przez kolejne 2-3 miesiece to powinnam udać się z nim do endrokrynologa
 
Ostatnia edycja:
calineczka mój waży 8 kg i ma 78 cm, a z tego co widzę, to jest o miesiąc starszy od twojego synka. Jeśli rodzice nie są wysocy, to nie ma co oczekiwac, że dziecko śmignie ze 2 metry:). Ja mam 162 cm, a mąż 170 cm i modlę się, żeby Młody, chociaż te 5 cm był wyższy od ojca.
 
laski mam do was pytanko czy waszym synką tez jeszcze jajeczka wedruja bo mojemu tak i nie wiem czy mam sie nieniepokoic
i odciagacie napletek malucha
ja staram sie tak ale pediatra powiedziała zebym tak nie robiła
i co myslicie zebym wybrała sie z nim do chiururga dzieciecego
prosze pomozcie
Ja odciągam tylko tyle żeby dobrze umyć, tak żeby skórka nie była naciągnięta tylko cewka odsłonieta i smaruję na noc tłusta maścią - i odchodzi mu bez wysiłku ładnie coraz więcej, już połowa
Jąderka nadal wedrują, moja lekarka mówiła że jeszcze moga.
 
Witam
Estragon to nie chodzi to ze Synek jest niski , ale że prawie nic nie urósł przez pół roku. Poza tym jest poniżej 3 centyla i to tez mnie martwi. Poczekam jeszcze ok 2 miesięcy i jak nic się nie zmieni to poszukam rady dobrego specjalisty
 
laski mam do was pytanko czy waszym synką tez jeszcze jajeczka wedruja bo mojemu tak i nie wiem czy mam sie nieniepokoic
i odciagacie napletek malucha
ja staram sie tak ale pediatra powiedziała zebym tak nie robiła
i co myslicie zebym wybrała sie z nim do chiururga dzieciecego
prosze pomozcie

Mi chirurg powiedziała że absolutnie mam nie odciągać, więc tego nie robię. Raz pediatra mu odciągnęła, nie zdążyłam zareagować, ale tak to nie...
 
reklama
dziewczyny polećcie mi coś na pogryzienia od komara, mój Dżorian jest tak delikatny ze nawet się budzi w nocy bo go swędzi, drapie do krwi i takie coś do kontaktu czy nie wiem.... coś dla dzieci w każdym razie co było by w naszy pokoju.
 
Do góry