reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie,wychowanie i rozwój naszych dzieciaczków

reklama
w przyszlym tyg Weronice bede robila usg ,bo u niej ciagle jakies krysztalki w moczu wychodza,na ostatnim usg wyszla wzmozona krystalizacja ukm wiec przy okazji zrobimy tez Zośce.
a siuski na posiew to łapac do woreczka czy lepiej jak od razu do pojemnika?
 
Ostatnia edycja:
mamy zapalenie górnych dróg oddechowych i krtani:((( dostaliśmy syrop. Na święta możemy jechac, ale jeszcze nie wiem czy się zdecyduje. Byłabym pewniejsza, gdybym na wszelki wypadek dostała antybiotyk.
 
humor wprawdzie nie ten, ale pochwale Jagodę, że dzisiaj cudnie chodziła na basenie na nóżkach. trzymała się za dwa palce i zasuwała jak szalona po brodziku :) a potem uparła się i co chwile wchodziła na brzeg i schodziła do wody ;P

i wszystkim chorym zdrowia życze!
 
U mnie Nadia znowu chora :-( Wczoraj miała gorączkę 37,3 (to nawet nie gorączka) i katar :-( Rano 37,5 i katar,nie dodzwoniłam się do przychodni,poszłyśmy na spacer,zakupy itp. gdy wróciłyśmy,zmierzyłam temp. - 38 :-( znów zadzwoniłam do przychodni i nikt nie odbierał.Następny telefon był już do pediatry (przyjmuje prywatnie)-na szczęście ktoś zrezygnował wizyty i musiałyśmy być za pół godz.Diagnoza-właśnie zaczyna się angina:szok: Przepisany augmentin na 10 dni.W domu po półtorej godziny od antybiotyku zaczęła wymiotować:szok: potem drugi raz :-( Znów telefon do pediatry,pojechałam ponownie,dostałam receptę i zlecenie na zinacef w zastrzykach:-( Na szczęście pierwsza dawka antybiotyku się wchłonęła,jeśli jutro będzie wymiotować,to dostanie zastrzyki,jeśli nie -zostanie na augmentinie.Dobrze,że tak szybko byłam z nią u pediatry,a z kolei on postawił trafną diagnozę i nie czekał z antybiotykiem.Mam nadzieję,że choróbsko się nie rozwinie.Na razie koniec ze spacerami i na Święta siedzimy w domu (a miałam iść do teściowej:sorry2:)
...
Po wizycie u pulmonologa w poniedziałek Nadia ma zlecone:inhalacje z pulmicortu i soli 2 x razy dzienie (musiałam kupić inhalator) ketotifen, neoisine i hepatil,następna wizyta w czerwcu,zobaczymy wtedy jakie będą dalsze zalecenia.
 
Agnieszka ale ta Twoja Nadunia biedna :( jak zobaczyłam, że napisałaś posta na tym wątku to wchodząc miałam nadzieję że znajdę jakieś życzonka od Ciebie dla chorowitków a nie że Nadia chora :(((
Życzymy dużo dużo dużo dużo zdrówka!!!
 
reklama
Do góry