reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zdrowie,wychowanie i rozwój naszych dzieciaczków

reklama
Dzięki dziewczyny za kciuki..

Kacper ma wszystkie wyniki bardzo ładne.. zatem nie ma choroby węzłów (tego bałam sie najbardziej.. że węzły chłonne powiększone mogą nowotwór oznaczać....) ani mononukleozy...
Na szczęście że tą świnkę przechodzi bardzo łagodnie.. ma tylko guzy na szyi.. a tak ani gorączki ani złego samopoczucia, ani wymiotów, czy innych bóli nie ma....
 
Dzięki dziewczyny za kciuki..

Kacper ma wszystkie wyniki bardzo ładne.. zatem nie ma choroby węzłów (tego bałam sie najbardziej.. że węzły chłonne powiększone mogą nowotwór oznaczać....) ani mononukleozy...
Na szczęście że tą świnkę przechodzi bardzo łagodnie.. ma tylko guzy na szyi.. a tak ani gorączki ani złego samopoczucia, ani wymiotów, czy innych bóli nie ma....
wiolan to super wieści:) oczywiście życzę Kacperkowi zdrówka jak najszybciej:)

Ja miałam świnkę w wieku 11 lat wtedy zaraziłam brata, ja żle znosiłam strasznie chorobę aż 3 tygodnie w domu byłam, wyglądałam okropnie:pPP, a brat miał 4 dni...i znosił super...nie był marudny i bardzo łagodnie przeszedł te chorobę.
 
wiolan nie wiem czy super, że ma tylko (albo aż) świnkę, ale najważniejsze, że najgorsze zostało wykluczone.
To teraz życzę Kacperkowi szybkiego powrotu do zdrówka:*
 
Oj mój Filip wazy 10,5 kg a długi 74.... :-) kawał chłopa ....
gratuluje rozmiarow:)
Dziewczyny,Zoska sama usiadła!! :szok: :) ) dwa razy jej się udalo:-)

Ale gili ciag dalszy.do tego weronika przez 3 dni goraczke miala 39 stopni.ehh
Gratki dla Zosi:) i zdrówka dla dziewczynek:)
Wiolan super ze najgorsze zostalo wykluczone, zdrowka dla Kacperka
 
reklama
agulam, ja ostatnio używam pieluszek z rossmanna i są ok, nawet też mają taki wkład jak pampki.
może spróbuj, tam możesz kupić chyba 2 czy 3 sztuki na próbę, może akurat Wam podpasują :-)

ostatnio dostalam probke pampersow tych filoetowych i powiem wam ze pieluszki z Rossmanna sa wg mnie lepsze-bardziej miekkie, chłonne tak samo, ładniejsze... Pomijam juz ze po pol godzinie w Pampersie moje dziecko mialo cala pupe czerwona ;/ No ale o tym uczuleniu wuem nie od dzis. Myslalam ze moze przejdzie, ale widac nie...
 
Do góry