reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie,wychowanie i rozwój naszych dzieciaczków

reklama
a my mieliśmy dziś lekarza w domu, bo Leon jak truskawa wygląda, dostał leki na swędzenie, bo się po tych krostkach drapał, podejrzanych jest kilka możliwych przyczyn, ale coś mi się wydaje, że to matka wykazała się inteligencją i z ubraniami do prania wrzuciła pieluchy namoczone w waniszu, jak sobie pomyślę co narobilam to masakra .....
na marginesie ... dostał maść ze sterydami, i tak jej mu nie podam
 
u nas dziś młody odparzył sobie dupkę i siusiaka, nawet nie wiem jak, bo 2 razy dziś mu tyłek wietrzyłam z racji ładnej pogody, wieczorem ptrzę, a ma czerwonego siuraka i podbrzusze, a przed kąpiela patrzę a pupka cała czerwona, aż gorąca :-(
z racji tego, że nie mam sudocremu ani nic z takich rzeczy to posypałam mąką ziemniaczaną i zobaczymy jutro....

Bali miejmy nadzieję, że to nie po tym waniszu...
a dlaczego dał ci masć ze sterydami??
 
a dlaczego dał ci masć ze sterydami??

aga nie mam pojęcia, kazała miejscowo smarować krostki
wróciłam z apteki, czytam ulotkę, a tam, że ze sterydami, że do 2 lat nie stosować, i że nie w okolicy oczu, bo grozi jaskrą, a ten najwięcej krostek ma między oczami i pod oczami
na razie wszystkie ubrania jeszcze raz do prania wrzuciłam, kolejnym podejrzanym jest marchewka z bobowity
wszystkie zabawki szmacianki, które gryzie do prania
 
oj no przeciez chyba wszyscy wiedza z czego sa szczepionki, jakie moga wywolac skutki uboczne i jak czesto jakas partia jest wycofywana ze sprzedazy... ja decyzje o szczepieniach podejmuje rozwazajac wszystkie za i przeciw i majac na uwadze zdrowie dziecka a nie wlasny spokoj i poczucie bezpieczenstwa. kazdy ma prawo miec swoje zdanie na ten temat, niektorzy w ogole nie szczepia dzieci.
 
Mój M. ma kuzynkę lekarkę i ona swoje dzieci na pneumo szczepiła po ukończeniu 1 r.ż. za jej radą też tak zrobimy. O ile będziemy szczepić...
 
mam nadzieję że u nas bardzo te szczepionki nie podrożały...

my mieliśmy szczepić na pneumo ale już sama nie wiem co robić szczepić czy nie... oto jest pytanie:baffled:
 
reklama
oj no przeciez chyba wszyscy wiedza z czego sa szczepionki, jakie moga wywolac skutki uboczne i jak czesto jakas partia jest wycofywana ze sprzedazy... ja decyzje o szczepieniach podejmuje rozwazajac wszystkie za i przeciw i majac na uwadze zdrowie dziecka a nie wlasny spokoj i poczucie bezpieczenstwa. kazdy ma prawo miec swoje zdanie na ten temat, niektorzy w ogole nie szczepia dzieci.

i chyba wszyscy wiedzą jakie skutki u niemowląt powoduje zakażenie rota, pneumo, meningo i innymi syfami. mam nadzieję, że twoja wypowiedź nie sugeruje, że osoby szczepiące dzieci podejmują decyzję na podstawie 'własnego spokoju i poczucia bezpieczeństwa' a nie zdrowia dziecka... bo tak można to zrozumieć
 
Do góry