reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zdrowie,wychowanie i rozwój naszych dzieciaczków

reklama
no więc my po szczepieniu.
dostał 1 raz w ramię, 2 razy w nóżki.
mały płakał okropnie- a ja razem z nim :-(
biedak mój mały. gorączki nie ma, ale ma takie napady histerii. jest ok, a nagle wyje okropnie.
a do tego caaały dzien przespał, teraz też wykąpany i cisza, więc chyba zasnął..

a no i kolejny kg nam wpadł :-)
Tomek waży już 4650 :-) i długi na 58 cm ;-)
waga początkowa 2640 i długośc 50 cm ;-)
więc jest ok
 
a moze jest mleczko troszke za chłodne? bo moja własnie wypluwała a jak jej troszke podgrzałam to było ok...
Może być bo ja boję się jej podać za ciepłe (jakaś taka obsesja mi się włączyła) i myślałam że lepiej chłodniejsze niż za ciepłe...

nicole mój Jasiek tak reagował na butlę z aventu, nie wiedziałam o co chodzi, dopiero jak podałam to samo w butelce antykolkowej dr browns'a to pił piękne. Może małej butelka albo smoczek nie pasują, spróbuj coś innego

No my właśnie mamy butelki aventu i są średnie bo potrafią się zatkać podczas jedzenia. A może to nie zależne od firmy i wszystkie tak mają?:confused:

tak też myśle, moja nie chciała pić z butelki TT a z Avantu jak najbardziej...muszisz popróbować

Jak widać nie ma reguły.


Jak narazie karmię ją co te 3 godziny i muszę powiedzieć, że jest wyjątkowo spokojna teraz. A i nie płacze już podczas jedzenia. Zobaczymy jak będzie dalej.
Nie wiem czy dobrze robię ale karmię ją w półśnie bo tak ciężko jest ją dobudzić że ho ho:tak:Jakbym źle robiła że jej całkiem nie wybudzam to napiszcie proszę to zaraz się poprawię:-)
 
Ostatnia edycja:
no więc my po szczepieniu.
dostał 1 raz w ramię, 2 razy w nóżki.
mały płakał okropnie- a ja razem z nim :-(
biedak mój mały. gorączki nie ma, ale ma takie napady histerii. jest ok, a nagle wyje okropnie.
a do tego caaały dzien przespał, teraz też wykąpany i cisza, więc chyba zasnął..

u nas byly dwa ataki tej histerii: w dzien szczepienia i dzien po. kolejnego dnia byla juz tylko troche marudna a dzis wrocilismy do totalnego chilloutu :)
 
hej dziewczyny
wczoraj bylismy na szczepieniu ale nie zrobili nam go bo lekarz stwierdziłą ze ma jeszcze zółtaczke
kazała zrobic bilirubine ma 5.9 powiedział ze zaduzo ale kazała czekac ze moze sama przejdzie
byłam u drugiej kazała mi isc do szpitala
potem prywatnie u lekarza to ta powiedziłą zeby do poniedziałku odstawic piers zrobic usg brzuszka i nie wiem sama co mam robic
mały wazy 5300 g przez 7 tygodni przybrał 2200g i mierzy 58 cm
dorazdzieci co mam zrobic
lub czy któras tez tak miała zeby zoltaczka tak sie przedłuzala


a i jeszcze jedno jesli sciagacie mleko z piersi to tak mniej wiecej ile mililitrów wam wychodzi

dziekuje jestem załamana
z ta słuzba zdrowa nie mozna dojsc do ładu co lekarz to inne poglady :(
 
no więc my po szczepieniu.
dostał 1 raz w ramię, 2 razy w nóżki.
mały płakał okropnie- a ja razem z nim :-(
biedak mój mały. gorączki nie ma, ale ma takie napady histerii. jest ok, a nagle wyje okropnie.
a do tego caaały dzien przespał, teraz też wykąpany i cisza, więc chyba zasnął..

a no i kolejny kg nam wpadł :-)
Tomek waży już 4650 :-) i długi na 58 cm ;-)
waga początkowa 2640 i długośc 50 cm ;-)
więc jest ok
woow, Aga niezły przyrost masy, mój po urodzeniu był 1 kg grubszy i jest prawie 3 tygodnie starszy, a mniej więcej waży tyle samo.
 
reklama
Do góry