reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zdrowie,wychowanie i rozwój naszych dzieciaczków

a ja myślałam, że jakiś czas temu pisałaś,że macie już jednego..
musiałam coś pokręcić ;-)
 
reklama
Nie nie, wyszedł parę dni temu. I tak dziwnie bo z przodu go nie widać ale czuć pod palcem i widać jakby od wewnatrz dziąsła.
 
Nicole, krewetka - gratulacje dla zakasownikowanych córeczek ;) Teraz to będziecie miały zmasowany atak, bo trzeba będzie nadrobić zaległości :)

U nas już 6 zęboli zaliczonych, siódmy już wyłazi z dziąsła i chyba z kieszonek zębowych jakieś inne nadchodzą, bo masakra ostatnio. Marudny i żre wszystko, co w zasięgu ręki. W nocy pojękiwania a przedwczoraj obudził się o 5 rano z takim wyciem i wił się jak piskorz. Dałam strzała z nurofenu, to po jakimś czasie się uspokoił. No i dziś była taka kupa, że jeszcze takiej nie widziałam u nas - z szyji skrobałam :baffled:. Jak stał, tylko zgarnęłam co grubsze chusteczką, reszta pod prysznic.
 
Afi - teraz szczepiliśmy na ospę, odrę i różyczkę, na pneumo jeszcze nie szczepiłam
Krewetka - gratulujemy zabków:-)

ale czemu teraz skoro ono jest przewidziane na 13-14 miesiąc????

Hej,
Chciałam się pochwalić że od przedwczoraj mamy ząbka :D

gratulujemy rownież..
i szczególnie dla Lilianki ślemy gratulacje.. i mamy, bo długo na nie czekała...:)
 
ale czemu teraz skoro ono jest przewidziane na 13-14 miesiąc????

hmmm, my mamy zapisane że mamy sie stawic na poczatku czerwca na to szczepienie, wiec w 13 miesiącu (po zakonczeniu 12 miesiaca)

My ważymy 11,5 kg w ubraniu. Ktos nas przebije? ;)

I dziś mój G wypatrzył że lada moment jedna z górnych trójek się przebije - szok. Moglyby te zabki troche dac odpoczac małej...
 
hmmm, my mamy zapisane że mamy sie stawic na poczatku czerwca na to szczepienie, wiec w 13 miesiącu (po zakonczeniu 12 miesiaca)

My ważymy 11,5 kg w ubraniu. Ktos nas przebije? ;)

I dziś mój G wypatrzył że lada moment jedna z górnych trójek się przebije - szok. Moglyby te zabki troche dac odpoczac małej...

no to ładnie Agusia wazy:) i gratulujer kolejnego zabka:)
 
reklama
Krewetka no w koncu sie doczekałyście:-)
Nicole dla Was tez gratulacje:tak:
Aga zdrowka dla Tomka
Malina modeleczka z Tosinki:-)
Tysia ładna waga:-)

Jako ze ostatnio rzadko tu bywam to chyba zapomnialam sie pochwalic ze mamy komplet jedynek:-)
 
Do góry