reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie naszych maleństw- wizyty u lekarzy,szczepienia i wszystko z tym związane:)

Dziewczyny mam problem z Hanką. Od jakiegoś czasu robi luźne śluzowate kupki. Zastanawiam się dlaczego tak się dzieje. Nie wiem czy to może być jakieś uczulenie? Generalnie oprócz tego nic jej nie dolega. W sumie zbagatelizowałam to na początku ale teram chyba trwa to za długo już. Co wy na to?
 
reklama
Zylcia u Olcia jak się pojawił śluz (wtedy była mała skończone 2 mc) szybko potem doszła i krew i wylądowałyśmy w szpitalu. U niej było powodem białko. Co do śluzu to trudno powiedzieć co może być przyczyną z tego co pamietam co czytałam to pojawia się w bardzo różnych chorobach, co powoduje znaczne trudności w ustaleniu pełnego rozpoznania - wskazuje na choroby organiczne, zwykle jelita grubego, ale wiesz to tylko co pamiętam z czytanie. Najlepiej jest iść do lekarza i wtedy będziesz spokojna.
 
Dziś mała panna miała bilans dwulatka. Wszystko OK. Rośnie mi modelka wg obliczeń będzie miała ok 175 wzrostu <szok>. Ciocia obliczała każdemu wzrost i się nie pomyliła tzn u swoich dzieci i dzieci brata :-). Zobaczymy za x lat jak jest w przypadku Olci :-).
Oczka są w porządku więc się ciesze, bo rok temu jeszcze jedno uciekało.
 
Byłam dzisiaj z Adim na bilansie.
Wszystko ok :-D
Wzrost : 88cm
Waga : 13 200
Ciśnienia Aduś nie dał sobie zmierzyć :confused: a poza tym to ok.
A jak u Was wyszedł bilans??
Jakie wymiary??
 
Bilans przed nami, więc jeszcze nie wiem.

Mam zgryz kobiełki.
10 di temu byłam z Franiem z wizytą u koleżanki. 3 dni temuokazało się, że jej syn ma ospę. Okres inkubacji przy ospie do 21 dni. Franek nieszczepiony. Jestem posrana ze strachu.
Czy któreś z Waszych dzieci przechodziło ospę przed zaszepieniem????
 
Bry ;-)

Monia ma 84 cm i 13,1 kg ;-) pani dr wpisala lekka nadwage ;-)

z wyliczen wynika ze Monia bedzie kurdupelkiem bo co to jest te 168cm... zobaczymy - Jasiek zapowiada sie na dragala - 190cm :szok: a teraz majac 6 lat ma juz 130cm....


Franiowa - ja nie wiem jak w przypadku Frania ale zasadniczo ospy nie trza sie bac ;-)
poza tym dajesz chyba groprinosin (no...kiedys dawalas...) to tez pomaga odpedzic wirusa ;-)

3mam kciuki ;-)

PS. synek kolezanki z sierpnia 2009r. przechodzil ospe w styczniu tego roku - szczepiony nie byl, przeszedl to w sumie lagodnie wiec nie strachaj sie tak bo moze Franek w ogole nie zachoruje ;-)
 
Ostatnia edycja:
Mój Karol miał ospę w wieku roku i 8 mcy i jakoś to przeżyliśmy - miał dość mocno ale nie potafił jeszcze tak rozdrapywać jak starsze dzieci więc chyba lepiej mlodsze niż starsze...Bartka też nie zamierzam raczej szczepić na ospę...
my bilans jeszcze przed sobą ale wg moich pomiarów Bartek jest jak Adrianek - w ogole się drobny ostatnio zrobił mój kiedyś pulpet ale jeść nie chce za bardzo i spać a biega całymi dniami jak szalony....
a jak liczycie ten wzrost? Rubi no 168 kurdupelek - chyba przesadzasz:) tak samo jak Pani doktor z tą nadwagą wg mnie...
 
reklama
dziewczyny mam problem-Majka od jakiegoś czasu obgryza paznokcie, jak temu zapobiec? co zrobić? za tydzień idę z nią do lekarza, więc mam nadzieję, że coś mi poradzi :tak: ale może wy znacie jakieś skuteczne sposoby? :-) chyba jej brakuje jakichś witamin...
 
Do góry