reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zdrowie i uroda

mnie juz po 2 tygodniach sie umięśniły widze różnicę, ale ja akurat zawsze miałam chude nogi, a teraz fajniej wyglądają, więc ja akurat nie mam nic przeciwko, a rezultaty widzę, więc zaraz po wyleczeniu kolana zaczynam znów, bo mi to radochę przynosi taką...:tak:a w przerwie, jak nie moge biegać w końcu zaczynam brzuszki robić, bo brzuszek juz troche spadł, tylko teraz trzeba zacząć go umięśniać.

mamusia, a basen???myślę, że dla ciebie byłby najlepszym rozwiązaniem:tak:
do porodu zawsze chodzilam 2 razy w tygodniu, a teraz przez swoj wyglad nie chodze:-(
 
reklama
mnie juz po 2 tygodniach sie umięśniły widze różnicę, ale ja akurat zawsze miałam chude nogi, a teraz fajniej wyglądają, więc ja akurat nie mam nic przeciwko, a rezultaty widzę, więc zaraz po wyleczeniu kolana zaczynam znów, bo mi to radochę przynosi taką...:tak:a w przerwie, jak nie moge biegać w końcu zaczynam brzuszki robić, bo brzuszek juz troche spadł, tylko teraz trzeba zacząć go umięśniać.

ja też kiedyś biegałam, codziennie 5km bez względu na pogodę :tak: tyle że wtedy byłam szczupła i bardziej dla zachowania formy sobie biegałam :tak:

do porodu zawsze chodzilam 2 razy w tygodniu, a teraz przez swoj wyglad nie chodze:-(

oj, Mamusia, Mamusia, przecież na basen chodzą osoby z różnymi sylwetkami właśnie po to aby nad nimi popracować :tak: jest np aerobik w wodzie, fajna sprawa, sama nad tym myślę :tak:
 
ja też kiedyś biegałam, codziennie 5km bez względu na pogodę :tak: tyle że wtedy byłam szczupła i bardziej dla zachowania formy sobie biegałam :tak:



oj, Mamusia, Mamusia, przecież na basen chodzą osoby z różnymi sylwetkami właśnie po to aby nad nimi popracować :tak: jest np aerobik w wodzie, fajna sprawa, sama nad tym myślę :tak:
ja wiem kochana, ale jak na razie jestesm tak mega zalamana psychicznie ze nie przekonam siebie:no::no::no:, zeby prawie rok po ciazy i nic, normalne moge za chwile rodzic nastepne dziecko, bo tak wlasnie wygladam:-((((((((a w pracy wogole czuje sie okropnie:-:)-:)-(, bo dookola same modelki, a dobra nie smiece:zawstydzona/y:, bo juz na prawde wstyd mi ciagle o tym gadac:sorry::sorry::sorry::sorry:
wyniki prolaktyny mega wysokie, gruczolak sie powiekszyl,chociaz bylam swiadoma tego ze sie powiekszy, bo w ciazy to normalnie, wiec narazie nici z oodchudzania, bo poki wyniki nie spadna to nie schudne, uff taki moj los

dobrze ze mam kochanego meza ktory mnie wspiera
ostatnio sie poryczalam ogladajac stare fotki i mowie gdzie moja figura, aon wlasnie usnela w lozeczku, mile to, ale ja nie umiem sibie zaakceptowac, bo trudne jest zaakceptowac 30 kilo nadwagi:-((((dobrze, BASTA!!!!!!!!!!
Najwazniejsze ze mam cudowna coreczke i zawsze tym siebie pocieszam!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
och, nie wiem co mogę Ci jeszcze powiedzieć :-( uwierz mi że Cię rozumiem, naprawdę :-(

a takie masaże? tylko że to dosyć kosztowna sprawa, mi wczoraj ta masażystka powiedziała żeby był jakiś efekt to trzeba by chodzić na nie 2-3 razy w tygodniu, a jeden taki masaż kosztuje 80zł, to wychodzi minimum 700zł miesięcznie :szok::no:
no i mówiła że dodatkowo dobrze byłoby ćwiczyć i uważać na dietę.
 
och, nie wiem co mogę Ci jeszcze powiedzieć :-( uwierz mi że Cię rozumiem, naprawdę :-(

a takie masaże? tylko że to dosyć kosztowna sprawa, mi wczoraj ta masażystka powiedziała żeby był jakiś efekt to trzeba by chodzić na nie 2-3 razy w tygodniu, a jeden taki masaż kosztuje 80zł, to wychodzi minimum 700zł miesięcznie :szok::no:
no i mówiła że dodatkowo dobrze byłoby ćwiczyć i uważać na dietę.
wiem ze takie masaze sa dobre i drogie jak na razie to moj mezul robi mi taki masaz, takim zelem antycellulitowym, mam nadzieje ze cos tam pomoze bo widac ze przyklada sie:tak::tak::tak:
 
o, to fajnie masz :tak:
ja akurat mogę iść z siostrą raz w tygodniu na taki masaż na jej kartę :tak: i muszę przyznać że rewelacja, trwało to 80min a dziś wszystko mnie boli jakbym cały dzień na siłowni spędziła :tak:
 
do porodu zawsze chodzilam 2 razy w tygodniu, a teraz przez swoj wyglad nie chodze:-(

Mamusia, Ty juz przestań, co jest ważniejsze?chyba twoje zdrowie co?a po drugie właśnie dzięki basenowi będziesz miała ładniejszą figure:tak:
a po drugie u nas na basenie to nawet nikt na nikogo nie patrzy, robi swoje i nie zwraca uwagi kto jak wygląda,
a po trzecie jak tak bardzo ubolewasz nad swoją figurą to przecież na basen idziesz w kostiumie jednocześciowym, a nie bikini, więc i tak nic widać nie będzie, jaka ty masz figurę:tak:

ja też kiedyś biegałam, codziennie 5km bez względu na pogodę :tak: tyle że wtedy byłam szczupła i bardziej dla zachowania formy sobie biegałam :tak:

no to podobnie jak ja, przeważnie 4-5km, zależy jaki mam dzień;-)
 
a po trzecie jak tak bardzo ubolewasz nad swoją figurą to przecież na basen idziesz w kostiumie jednocześciowym, a nie bikini, więc i tak nic widać nie będzie, jaka ty masz figurę:tak:

hahah, nie no Beciaczku, teraz to trochę przesadziłaś :-D;-) że pod kostiumem nie widać jaką się ma figurę :-D ja mam jednoczęściowy i nie ma bata żeby pod nim ukryć brzuch :-D:-D ale ja się pocieszam że może ludzie pomyślą że jestem w ciąży a nie gruba :-D
 
hahah, nie no Beciaczku, teraz to trochę przesadziłaś :-D;-) że pod kostiumem nie widać jaką się ma figurę :-D ja mam jednoczęściowy i nie ma bata żeby pod nim ukryć brzuch :-D:-D ale ja się pocieszam że może ludzie pomyślą że jestem w ciąży a nie gruba :-D
zgadzam sie, bo gdyby stroj kapielowy maskowal mankamenty figury to bym chodzila w kostiume na codzien:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry