reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i pielęgnacja naszych maleństw

reklama
może moje dziecko jest tego dobrym przykładem od kwietnia noga mojego dziecka urosła z rozmiaru 21 do 23 i to na styk jak pytałam ostatnio w sklepie o buciki dla małego 24 to babka pyta na jaki wiek ja że na rok to spojżała na mnie jak na wariatkę
 
Dziewczyny doradźcie kiedy pójść na szczepienie (Kamil nie miał jeszcze tego na rok) teraz na 3 tygodnie przed wyjazdem czy spokojnie mogę iść na 2-3 dni przed podróżą?? Poszłabym teraz ale wolałabym do pediatry malucha, niestety jest na urlopie. Jak wasze dzieci czuły się po tym szczepieniu??
 
nie ryzykowałabym tak póżno lepiej idz teraz bo po tym szczepieniu może być jakaś reakcja nawet po tygodniu podobno
 
Dziewczyny doradźcie kiedy pójść na szczepienie (Kamil nie miał jeszcze tego na rok) teraz na 3 tygodnie przed wyjazdem czy spokojnie mogę i

ść na 2-3 dni przed podróżą?? Poszłabym teraz ale wolałabym do pediatry malucha, niestety jest na urlopie. Jak wasze dzieci czuły się po tym szczepieniu??


mój czuł się normalnie, nawet nie ma zaczerwienienia w miejscu wkłócia
 
Ja nie ide teraz, tylko po powrocie z wakacji (pod koniec lipca). Słyszałam, że ta szczepionka po roku jest najgorzej tolerowana przez dzieciaki. Mojej koleżanki córka miała przez tydzien temp. 39stopni! Nie chce ryzykować przed wyjazdem takich atrakcji, a to szczepienie na odrę, różyczkę i nie pamiętam co jeszcze to dzieci powinny przejść w 13 lub 14 miesiącu, więc spokojnie się załapiemy.. Mała niby do tej pory nie miała jakiś problemów po szczepieniach, ale tyle czekaliśmy na ten urlop, że jak musielibyśmy go odwołać z powodu złego samopoczucia albo gorączki małej to chyba bym się pochlastała :)
 
Arica ja mysle ze to dobra decyzja
po co sie denerwowac, lepiej spokojnie po urlopie, dla malej tez bedzie mniej bodzcow i na pewno lepiej zniesie szczepionke
 
reklama
Do góry