reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zdrowie i pielęgnacja naszych maleństw

Dziewczyny Wasze maluchy też już mają znamiona na skórze?? Ja u Kamile kilka tygodni temu znalazłam pierwszy pieprzyk :-D te pieprzyki to on otrzymał po obojgu rodzicach :-D oboje jesteśmy nimi chojnie obdarzeni :-)

Obcinałyście już włosy dzieciom?? Jak??
 
reklama
Dziewczyny Wasze maluchy też już mają znamiona na skórze?? Ja u Kamile kilka tygodni temu znalazłam pierwszy pieprzyk :-D te pieprzyki to on otrzymał po obojgu rodzicach :-D oboje jesteśmy nimi chojnie obdarzeni :-)

Obcinałyście już włosy dzieciom?? Jak??

mój też ma kilka pieprzyków, a włosów nie obcinam bo Łukiemu się podkręcaja i chcę zeby miał loczki:))
 
moje dzieci też mają pieprzyki obaj w tym samym miejscu mają jednego od urodzenia na szanownej:-Dstarszy po tatusiu ma już ich znacznie więcej
 
Mój na razie nie ma pieprzyków. A włoski już wielokrotnie... pierwszy raz nożyczkami, efekt lepiej nie komentować... a teraz to golarką lecę i moment i po zabiegu ;) lubię mojego urwiska w króciutkich włoskach!!! a Zyrraffka, właśnie widziałam loczki Twojego smyka i są prześliczne ;)
 
Dziewczyny Wasze maluchy też już mają znamiona na skórze?? Ja u Kamile kilka tygodni temu znalazłam pierwszy pieprzyk :-D te pieprzyki to on otrzymał po obojgu rodzicach :-D oboje jesteśmy nimi chojnie obdarzeni :-)

Obcinałyście już włosy dzieciom?? Jak??
Iga ma u dołu plecków taką jakby plamkę, ale to na pewno nie pieprzyk, tylko takie jakby przebarwienie. A co do włoskow to Igulek ma 5 na krzyż więc przed obcięciem wypadałoby wpierw zapuścić:-)
 
Ostatnia edycja:
pieprzykow Kuba na razie niema, ale pewnie bedzie mial, bo ja jestem troche "spieprzona" ;)
za to ma malego naczyniaka na nozce, ktory zcale mu se nie zmniejsza i nie blednie, a bylam przekonana, ze do pierwszego r.ż. calkiem zniknie,

czy ktores z dzieciaczków ma jeszcze naczyniaki???????????
 
reklama
Do góry