reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i pielęgnacja naszych maleństw

Dziewczyny lekarka przepisała młodemu Sumamed, podawała któraś z Was??
Sama nie wiem czy mu podać, niby już mniej gorączkuje.
 
reklama
filip miał dwa razy, bez rzadnych skutków ubocznych, powiem tak, ja bym zauflała lekarzowi skoro przepisał, to pewnie ma racje, temp może wrócić za kilka godzin i co, bedziesz sobie wyrzuty robiła? ten antybiotyk jest na 3 dni z tego co wiem, więc krótko się podaje a jest na prawdę skuteczny, przynajmniej na filipa

chyba lepiej samemu się w lekarza nie bawić jak jest wysoka gorączka
Kasia, ja już wiem że lekarzowi nie zawsze należy ufać...Krzysiek dostał antybiotyk na gorączkę (która okazała się trzydniówką) i zapalenie gardła (wirusowe, a wirusów nie leczy się antybiotykiem) i efekt był taki że mieliśmy gratis zapalenie jamy ustnej, bo Krzysiek zaczął wymiotować i wirus się rozprzestrzenił (potworne krostyn w całej buzi...Z mojego doświadczenia wynika że niektórzy (oczywiście nie wszyscy) lekarze przepisują antybiotyki jak witaminy na wszystko....a często antybiotyk nie jest potrzebny i powinien być on ostatecznością.
Anecznik jeśli to zaufany lekarz to bym podała jeśli nie to bym to skonsultowała jeszcze z innym lekarzem...teraz po ostatnich doświadczeniach będę bardziej ostrożna.
 
Ostatnia edycja:
My wogole pupy nie smarujemy niczym ale ze starszakami nie bawilam sie w masci jak sobie odparzyli tylko robiłam krochmal i robilam im nasiadówki, dzien i problem z głowy ;-) :tak:
a przyznam ze im smarowalam pupki dzien w dzien od urodzenia. z Mikołajem praktycznie wogole i nic odparza mu sie, i wnioski wyciagłam ze to smarowanie jedynie szkodzi:p
 
Ostatnia edycja:
reklama
niezupelnie, przez tydzien nie nosila butow bo byly upaly, potem sie okzalo ze stare sa za male, a te o rozmiar wieksze co kupilam tez

Wiesz, Hani z dnia na dzień też tak stópka urosła, że te wszystkie niemowlęce buciki zrobiły się za małe i musiałam powystawiać je na allegro. I też kupiłam buciki w rozmiarze 19 ale są dobre ;-)
 
Do góry