reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i pielęgnacja naszych maleństw

reklama
Dziewczyny co podawałyście swoim maluchom przy biegunce?? U nas chyba zaczyna się pierwsza, do tego jeszcze gorączka ale na to już mu podałam Ibum.
 
ja Kacperek załapał rota i miał biegunke to dawałam mu smekte, orsalit, banany, sok marchwiowy, zupka marchwiowa z ryżem, ryż z jagodami, kleik ryżowy z jagodami albo sam
 
u nas nadal luźne kupu, jeś;i można je nazwac luźnymi........ zaczynam się bać czy to na pewno od zebów, czyto nie rota....


Ojej Kasiu, to ja mam trochę obaw przed spotkaniem, ostatnio chyba nas zaraził Tymek więc nie bardzo mamy chęć na powtórkę, bo tamta jelitówka dała nam wszystkim w kość!
 
Ostatnia edycja:
Na gotowaną marchewkę młody nawet nie chce patrzeć, nie ma takiej możliwości żebym mu ją wcisnęła :-( jutro kupię jagody i spróbuje dać bo kaszka na wodzie też nie wejdzie.
 
reklama
Do góry