reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i pielęgnacja naszych maleństw

pieprzykow Kuba na razie niema, ale pewnie bedzie mial, bo ja jestem troche "spieprzona" ;)
za to ma malego naczyniaka na nozce, ktory zcale mu se nie zmniejsza i nie blednie, a bylam przekonana, ze do pierwszego r.ż. calkiem zniknie,

czy ktores z dzieciaczków ma jeszcze naczyniaki???????????

5 lat ma na zniknięcie:)
 
reklama
pieprzykow Kuba na razie niema, ale pewnie bedzie mial, bo ja jestem troche "spieprzona" ;)
za to ma malego naczyniaka na nozce, ktory zcale mu se nie zmniejsza i nie blednie, a bylam przekonana, ze do pierwszego r.ż. calkiem zniknie,

czy ktores z dzieciaczków ma jeszcze naczyniaki???????????

Ignaś też ma naczyniaki (na głowie, mały na nosku i jeszcze na powiece). Bledną mu ale sa nadal widoczne. Lekarz mówił że kilka lat mogą znikać
 
Ap ieprzyki to ok 3 roku zycia sie zaczynają pojawiać. Ja mam duzo i Hanka tez co chwile gdzies sobie wynajduje:) Ajak sie urodziła to nie miałą zadnego..
 
Moja córeczka ma pieprzyk na nożce od urodzenia.
Ma również naczyniaka takiego małego nad brzuszkiem,lekarz powiedział że to nic groźnego i że sam zniknie, już bladszy się robi:)
 
Dziewczyny byłam ostatnio z gaja u pediatry i mówiła mi zebym czysciła nos Gai bez względu czy sa Gie czy nie:)Czy wy tez czyscicie??
 
ze znamionami sie czlowiek rodzi - ja mam kilka,juz wycietych
a pieprzyki tak jak mowicie,bd miec za kilka lat
 
reklama
Do góry