reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i pielęgnacja naszych maleństw

Puścili nas na drugi dzień do domu a skończyło się na tym ze Michałek zaraził się w szpitalu jelitówką i wszyscy polegliśmy pokolei. Ale już nie wracałam do szpitala tylko sama się z tym uporałam. Teraz juz jest dobrze:tak:, ale ciężko to wspominam:no:. A wczoraj jeszcze wyczytałam w waidomościach o tym 7 miesięcznym niemowlęciu które zmarło od biegunki z odwodnienia bo w szpitalu nie przyjęli go na oddział, normalnie koszmar co się dzieje:szok:
to sie normalnie do prasy nadaje..:szok: wspolczuje przezyc... i pisz czesciej!:tak:
 
reklama
reklama
fifi dziś dostał paczkę pieluch happy i zastanwiam sę czy się nie powtórzą odparzenia, bo jak w szpitalu i w domu na początku miałam happy to było uczulenie... spróbuję jutro, mam nadzieję, że mu podpsaują tym razem, bo mojego b koleżanka w tzmo pracuje i może raz w miesiącu jako pracownik z duuuużym rabatem nam kupić
to rewelacja;)
Oby nie miał żadnych odparzen;)
 
Do góry